Filmy Netflix warte czekania (marzec 2023)

Filmy Netflix warte czekania to zazwyczaj nowości, które możesz oglądać tylko tutaj. Codziennie serwis informuje o kolejnych nowych tytułach. Wpis będziemy aktualizowali o nowe filmy, które pojawią się już wkrótce w ofercie giganta.

Filmy Netflix to zazwyczaj nowości, jednak trafiają się także filmy sprzed kilku lat, które teraz dopiero po raz pierwszy pojawią się w ofercie Netfliksa. Na jakie filmy warto zwrócić uwagę w tym tygodniu? Co oglądać w pierwszej kolejności?

Filmy Netflix warte czekania
Filmy Netflix warte czekania

Poniżej najgorętsze premiery tego miesiąca na Netflix. Z pewnością niejeden tytuł pojawi się wkrótce w zestawieniu TOP10, które aktualizujemy dla Was codziennie.

Pod pokładem


Below Deck
2013, 1 godz.

Co się dzieje pod pokładem jednego z luksusowych statków. Jakie życie prowadzi załoga w trakcie sezonu czarterowego. Reality-show powraca w 2023 roku z 10 sezonem.

15 marca

Z kamerą u Kardashianów


Keeping Up with the Kardashians
2007 – 44 min., The Kardashians, 2022, 50 min.

Kamery śledzą rodzinę Kardashianów od kilkunastu miesięcy. W 2023 roku doczekaliśmy się już 12 sezonu.

15 marca

Żony Beverly Hills


The Real Housewives of Beverly Hills
2010, 44 min.

W marcu 2023 roku pojawia się długo wyczekiwany 12 sezon serialu dramatycznego z USA. Bohaterkami są żony mieszkające w Beverly Hills, których życie pełne jest problemów.

15 marca

Transakcje za milion dolarów: Nowy Jork


Million Dollar Listing NY
2012, 42 min.

Program o tematyce handlu nieruchomościami doczekał się już 9 sezonu. Zobacz najdroższe rezydencje w Nowym Jorku.

15 marca

Cień i kość


Shadow and Bone
2021, 52 min.

Młoda wojowniczka dysponuje magicznymi siłami, które służą jej do walki ze złem. Serial powraca w marcu 2023 roku z premierowym, drugim sezonem.

16 marca

Dziewczyny inne niż wszystkie


Toiset tytöt
2015
1 godz. 30 min.

Trzy dziewczyny podczas okresu dojrzewania prowadzą pamiętnik w formie wideo. Jest prowokujący i gdyby wpadł w niepowołane ręce, mógłby przysporzyć im kłopotów.

16 marca

Pui Pui


Pui Pui Molcar
2021,3 min.

Każdy odcinek tej popularnej animacji trwa kilka minut. Ale i tak świnka morska ma swoich fanów w Polsce, zwłaszcza tych najmłodszych.

17 marca

Król cieni


Le roi des ombres
2023, 1 godz. 29 min.

Po śmierci ojca dwaj przyrodni bracia stają się dla siebie wrogami. Niestety konflikt pogłębia się, a konsekwencje ich działań mogą być tragiczne w skutkach.

17 marca

Dance 100


2023

Popularne reality-show w końcu w ofercie giganta. Zobacz tancerzy rywalizujących o miano najlepszego, no i rzecz jasna o nagrodę pieniężną.

17 marca

Agent Elvis


2023

Elvis Presley jest wielkim patriotą, dlatego postanawia wstąpić w szeregi wywiadu, by chronić swój kraj przed wrogiem. Na Netfliksie rusza pierwszy sezon animacji o królu- szpiegu.

17 marca

Źródło: Filmy Netflix, Filmy Netflix 2023

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: