Najlepsze seriale Netflix: TOP10 (grudzień 2021)

Najlepsze seriale Netflix TOP10 to poniższe tytuły, które cieszą się największą oglądalnością w serwisie Netflix. Zaglądajcie do nas codziennie. Wpis będziemy aktualizowali każdego dnia o kolejne nowości.

Najlepsze seriale Netflix TOP10: tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Zobacz jakie są najlepsze seriale w Polsce w Netflix dzisiaj 3 grudnia 2021. Oto gorąca dycha:

1. Zagubieni w kosmosie (3 sezon) – bez zmian

Lost in Space
2018 ‧ SF ‧ 3 sezony

Zagubieni w Kosmosie to jedna z najważniejszych premier na Netflixie, jeśli chodzi o seriale science-fiction. Robinsonowie wciąż walczą o przetrwanie, kiedy ich statek kosmiczny ulega awarii. Czy znajdą miejsce do zamieszkania na nowej planecie czy spróbują się z niej wydostać?

2. Psi patrol – bez zmian

Psi patrol to pogodna animacja, która od miesięcy utrzymuje się w zestawieniu najlepszych seriali Netflix. Wszystko dlatego, że w 2021 roku doszły nowe odcinki przygód kosmo-piesków.

Zobacz także:

Czerwona nota: recenzja hitu Netflixa

3. Sprzątaczka – bez zmian

Sprzątaczka (Maid) to pierwszy sezon dramatycznego serialu, który niemal stał się obowiązkową pozycją dla maniaków oglądania seriali. Chwytający za serce zwłaszcza, że główne bohaterki to matka i córka w prawdziwym życiu.

4. Arcane (sezon 1) – bez zmian

Twórcy gry League of Legendsz pewnością oglądali, albo zamierzają obejrzeć najnowszy, premierowy sezon. Zobacz wojnę pomiędzy mieszkańcami Piltover i Zaun w znakomitym anime Arcane.

5. Squid Game – awans z 8

Squid Game to serial, który bije rekordy popularności, a jego wartość dla Netflixa wynosi 900 mln dolarów. Dla najlepszych przewidziano nagrody, jednak nadal nie wiadomo, jakie intencje ma osoba/osoby, które wymyśliły challenge. Wiadomo tylko, że zwycięzca zgarnie rekordowo wysoką wygraną, a przegrani mogą nawet przypłacić udział życiem.

6. JoJo’s Bizarre Adventure (3 sezon) – spadek z 5


JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEAN

JoJo’s Bizarre Adventure to japońskie anime, które powraca z trzecim sezonem o nazwie Ocean Stone. Bohaterka po spowodowaniu wypadku trafia na 15 lat do więzienia o zaostrzonym rygorze. Czy uda jej się stamtąd wydostać? Najnowsza seria ma 12 premierowych odcinków.

7. Hellbound (sezon 1) – spadek z 6

Piekielne istoty opanowują Ziemię informując wybranych mieszkańców za ile dokładnie dni trafią do piekła. Tak zapowiada się hit twórcy Zombie Express, Zombie Express 2: Półwysep. Obecnie Hellbound to najlepszy serial całego zestawienia i zapewne długo się to nie zmieni.

8. Riverdale (sezon 5, nowe odcinki) – spadek z 7

Mroczne amerykańskie miasteczko i jego tajemnice powracają. Co tydzień Netflix serwuje kolejny odcinek piątej serii Riverdale. Zobacz, jakie sekrety skrywa i jak poradzą sobie z nimi główni bohaterowie!

9. Wiedźmin (sezon 1) – powrót


The Witcher
2019 ‧ Film fantasy ‧ 2 sezony

Wiedźmin może być jednym z najczęściej oglądanych seriali fantasy w grudniu w 2021 roku. Zanim zostaną udostępnione odcinki drugiego sezonu (premiera – 17.12.2021), już mówi się nieoficjalnie o planach dotyczących kolejnego sezonu. W końcu Sapkowski jest (podobno do tej pory) drugim po Lemie polskim pisarzem fantasy, którego dzieła są najczęściej tłumaczone na całym świecie.

10. Dynastia (4 sezony) – bez zmian

Dynastia (Dynasty) czyli jedna z najbardziej znanych telenowel na świecie powróciła kilka lat temu w nowej odsłonie i z nową, gwiazdorską obsadą. W serialu ponownie zobaczymy rodziny Carringtonów i Colbych, które będą dążyć do władzy i realizacji swoich celów za wszelką cenę. Być może bohaterzy podzielą się swoją wiedzą (no bo nie bogactwem), jak poradzić sobie w sytuacjach, kiedy benzyna osiąga zawrotną cenę 7 zł za litr, a trzeba przecież jeszcze utrzymać swoje 38 posiadłości.

TOP10 najlepsze filmy Netflix (grudzień 2021)

10. Narcos: Meksyk (3 sezony) – powrót

Narcos: Meksyk (Narcos: Mexico) to jedna z najpopularniejszych produkcji na platformie Netflix. To kontynuacja serialu Narcos, a w listopadzie zadebiutował trzeci sezon. Zobacz początek największej wojny narkotykowej w Meksyku na własne oczy.

TOP10 najlepsze seriale Netflix: co spadło?

Grudzień 2021

 • Nisser (sezon 1) – spadek 3.12. Zobacz zwiastun
 • Narcos: Meksyk (3 sezony) – spadek 26.11. Zobacz zwiastun
 • Cowboy Bebop (sezon 1) – spadek 2.12. Zobacz zwiastun
 • Nie ma jak w rodzinie (sezon 5) – spadek 2.12. Zobacz zwiastun
 • Zaginięcie Birgit Meier – spadek 1.12. Zobacz zwiastun
 • Selling Sunset (4 sezony) – spadek 1.12. Zobacz zwiastun

 

Listopad 2021

 • 30.11. nie spadł żaden tytuł
 • Szczera prawda (1 sezon) – spadek 29.11. Zobacz zwiastun
 • Dynastia (4 sezony) – spadek 28.11. Zobacz zwiastun
 • Szczera prawda (1 sezon) – spadek 27.11. Zobacz zwiastun
 • Narcos: Meksyk (3 sezony) – spadek 26.11. Zobacz zwiastun
 • Ty (sezon 3) – spadek 26.11. Zobacz zwiastun
 • Biuro (9 sezonów) – spadek 26.11. Zobacz zwiastun
 • 24.11. nie spadł żaden tytuł

Źródło: najlepsze seriale Netflix, TOP10 najlepsze seriale Netflix

Zobacz przydatne linki do Ceneo

Telewizory - wybierz na Ceneo

1. Najlepsze telewizory w najpopularniejszych przedziałach cenowych:

2. Najlepsze telewizory biorąc pod uwagę szukaną wielkość przekątnej ekranu:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: