Najlepsze seriale CDA Premium (TOP-10)

Najlepsze seriale CDA Premium to produkcje, które cieszą się olbrzymią popularnością. Do tego w ofercie platformy pojawiają się wciąż nowe sezony popularnych seriali. Jak wygląda gorąca dycha dzisiaj 21 marca 2023 roku?

najlepsze filmy CDA Premium
TOP10 | najlepsze seriale CDA Premium / fot. CDA

Najlepsze seriale CDA Premium to zdecydowanie inne tytuły, niż te oferowane przez Netflix, Disney+ czy HBO Max. Zobacz jakie tytuł są oglądane najchętniej właśnie dzisiaj. Wpis aktualizujemy codziennie.

1. Most nad Sundem

Bron / Broen
2011 – 2018
1 godz.

Na granicy dwóch państw (tytułowym moście) znaleziono ofiarę zabójstwa. Sprawę prowadzi szwedzka policjantka i duński inspektor, jednak nie będzie to sprawa jak wszystkie inne. Serial doczekał się 4 sezonów, ale tylko dwa pierwsze dostępne są w ofercie serwisu.

2. Rysopis mordercy (2 sezony)


2021, kryminalny (2 sezony)
Inne tytuły: The Sketch Artist / Portrait – Robot

Thriller kryminalny widziany z wyjątkowej perspektywy młodej artystki szkiców kryminalistycznych, która pracuje w jednostce śledczej Departamentu Policji. Jako członek zespołu pomoże rozwiązać listę brudnych zbrodni w całym mieście, a także zająć się starymi, niewyjaśnionymi sprawami.

3. Wybrani/The Chosen


2017

Zobacz serial z 2017 roku, który ukazuje życie cudotwórcy Jezusa. To jeden z nielicznych seriali biblijnych w zestawieniu. Co prawda w 2022 roku serial powraca z premierowym, trzecim sezonem (nowy odcinek co tydzień), to na CDA Premium dostępny jest tylko pierwszy sezon.

4. W imię sprawiedliwości


Karadayı
2012 – 2015, 2 godz.

Bohaterami jest rodzina Nazifa Kara, która cieszy się ogromnym szacunkiem w mieście. Pewnego dnia ten zostaje oskarżony o morderstwo. Jego syn chcąc dowieść niewinności ojca, zatrudnia się jako asystent sędzi, która zajmuje się sprawą Nazifa.

5. Miłość i brudne pieniądze


Kara Para Aşk
2014 – 2015
1 godz. 30 min.

Turecki melodramat opowiada o Omerze, który musi oczyścić dobre imię swojej tragicznie zmarłem narzeczonej. Chce także dowiedzieć się co wydarzyło się tego feralnego dnia.

6. Doktor Martin


Dramat, Komedia, Obyczajowy, Serial (10 sezonów)

Seriale o lekarzach na każdej platformie z filmami i serialami cieszą się ogromną popularnością. Tak samo jest w CDA Premium. Do dyspozycji masz aż 9 sezonów serialu Doktor Martin. Ten jest znakomitym chirurgiem, ale w wyniku choroby musi rzucić pracę i udać się do małego miasteczka. Tam jako lekarz rodzinny ma do czynienia z różnymi ciekawymi przypadkami.

W marcu 2023 roku na platformie ląduje premierowy, dziesiąty sezon.

7. Dochodzenie (The Killing)

The Killing
2011 – 2014, 45 min.

The Killing doczekał się czterech sezonów. Na CDA Premium dostępne są dwa pierwsze. Serial opowiada o dwójce policjantów, którzy badają morderstwo pewnej nastolatki. Podczas śledztwa na jaw wychodząc kolejne tajemnice.

8. Okup


Ransom
2017 – 2019, 44 min.

Poznajcie doświadczonego, jednego z najlepszych negocjatorów w historii. Wraz ze swoją ekipą Eric Beaumont rozwiązuje niemożliwe do wygrania negocjacje, a jego priorytetem zawsze jest życie zakładników.

9. Peaky Blinders


2013-2022 1 godz.

Peaky Blinders opowiada historię gangsterskiej rodziny z Birmingham, skupiając się na Tommym Shelby. Zobacz drogę do zbudowania mafijnego imperium w dawnych czasach już dzisiaj. Na CDA Premium masz do wyboru tylko pierwsze cztery sezony.

10. Plebs (5 sezonów)


Komedia, Serial

Akcje tego serialu komediowego dzieje się 27 lat przed Chrystusem. Marcus, Stylax i Grumioto biedacy (tytułowy plebs), którym marzy się inne życie. Za wszelką cenę próbują odmienić swój los. Jednak nic nie idzie po ich myśli.

Najlepsze seriale CDA Premium: co spadło? (marzec 2023)

  • 21.3. nie spadł żaden tytuł
  • 20.3. Duchy z Enfield
  • 7.3. – 19.3. nie spadł żaden tytuł
  • 6.3. Czarnobyl: Strefa wykluczenia
  • 3.3. – 5.3. nie spadł żaden tytuł
  • 2.3. Miłość i medycyna
  • 1.3. nie spadł żaden tytuł

Najlepsze seriale CDA Premium: co spadło? (luty 2023)

  • 19.2. – 28.2. nie spadł żaden tytuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: