Najlepsze seriale CDA Premium (TOP-10)

Najlepsze seriale CDA Premium to produkcje, które cieszą się olbrzymią popularnością. Do tego w ofercie platformy pojawiają się wciąż nowe sezony popularnych seriali. Jak wygląda gorąca dycha dzisiaj 27 maja 2023 roku?

najlepsze filmy CDA Premium
TOP10 | najlepsze seriale CDA Premium / fot. CDA

Najlepsze seriale CDA Premium to zdecydowanie inne tytuły, niż te oferowane przez Netflix, Disney+ czy HBO Max. Zobacz jakie tytuł są oglądane najchętniej właśnie dzisiaj. Wpis aktualizujemy codziennie.

1. Victor Lessard


Victor Lessard (3 sezony)
2017 – 2018, 44 min.

“Victor Lessard” to kanadyjski serial kryminalny oparty na popularnej serii powieści autorstwa Martina Michauda. Serial skupia się na przygodach tytułowego bohatera, Victora Lessarda, który jest detektywem w jednostce zabójstw w Montrealu.

Fabuła serialu “Victor Lessard” skupia się na rozwiązywaniu zbrodni i morderstw, w których Victor Lessard oraz jego zespół próbują schwytać niebezpiecznych przestępców. Victor Lessard jest doświadczonym, ale również kontrowersyjnym detektywem, który często kieruje się swoimi własnymi zasadami, nie zawsze przestrzegając procedur policyjnych. Serial prezentuje trudności, z jakimi Lessard musi się zmierzyć zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym. Oprócz głównego wątku kryminalnego, serial ukazuje również złożone relacje między postaciami, ich historie życiowe oraz wewnętrzne konflikty.

“Victor Lessard” jest pełen napięcia i trzymającego w napięciu zagadkowego wątku kryminalnego, który sprawia, że każdy odcinek jest pełen nieoczekiwanych zwrotów akcji. Serial porusza również ważne tematy społeczne, takie jak przestępczość, korupcja, nierówności społeczne oraz wyzwania i trudności związane z pracą w służbach policyjnych.

2. Miłość i brudne pieniądze


Kara Para Aşk
2014 – 2015
1 godz. 30 min.

Turecki melodramat opowiada o Omerze, który musi oczyścić dobre imię swojej tragicznie zmarłem narzeczonej. Chce także dowiedzieć się co wydarzyło się tego feralnego dnia.

3. W imię sprawiedliwości


Karadayı
2012 – 2015, 2 godz.

Bohaterami jest rodzina Nazifa Kara, która cieszy się ogromnym szacunkiem w mieście. Pewnego dnia ten zostaje oskarżony o morderstwo. Jego syn chcąc dowieść niewinności ojca, zatrudnia się jako asystent sędzi, która zajmuje się sprawą Nazifa.

4. Doktor Martin


Dramat, Komedia, Obyczajowy, Serial (10 sezonów)

Seriale o lekarzach na każdej platformie z filmami i serialami cieszą się ogromną popularnością. Tak samo jest w CDA Premium. Do dyspozycji masz aż 9 sezonów serialu Doktor Martin. Ten jest znakomitym chirurgiem, ale w wyniku choroby musi rzucić pracę i udać się do małego miasteczka. Tam jako lekarz rodzinny ma do czynienia z różnymi ciekawymi przypadkami.

W marcu 2023 roku na platformie ląduje premierowy, dziesiąty sezon.

5. W 80 dni dookoła świata


Around the World in 80 Days
2021, 47 min.

W serialowej adaptacji XIX-wiecznej powieści Juliusza Verne’a, zakład to zakład, a Phileas Fogg, dżentelmen i główny bohater, musi pośpieszyć się, aby spełnić niemożliwe zadanie – objechanie kuli ziemskiej w niecałe trzy miesiące. Fogg wyrusza na niebezpieczną i niesamowitą podróż, pełną zapierających dech w piersiach krajobrazów i niebezpieczeństw, gotowy na przygody, które czekają na niego w drodze.

6. Most nad Sundem

Bron / Broen
2011 – 2018
1 godz.

Na granicy dwóch państw (tytułowym moście) znaleziono ofiarę zabójstwa. Sprawę prowadzi szwedzka policjantka i duński inspektor, jednak nie będzie to sprawa jak wszystkie inne. Serial doczekał się 4 sezonów, ale tylko dwa pierwsze dostępne są w ofercie serwisu.

 

7. Dochodzenie (The Killing)

The Killing
2011 – 2014, 45 min.

The Killing doczekał się czterech sezonów. Na CDA Premium dostępne są dwa pierwsze. Serial opowiada o dwójce policjantów, którzy badają morderstwo pewnej nastolatki. Podczas śledztwa na jaw wychodząc kolejne tajemnice.

8. Anna Pihl


2006 – 2008
1 godz.

“Anna Pihl” to duński serial kryminalny, który został wyemitowany w latach 2006-2008. Przenosi nas on w świat pracy policjantki Anny Pihl i ukazuje jej życie osobiste i zawodowe, pełne wyzwań i emocji.

Anna Pihl to młoda, ambitna i niezależna kobieta, która dołącza do policji w Kopenhadze. W każdym odcinku serialu śledzimy jej codzienne przygody, gdy staje twarzą w twarz z różnymi formami przestępczości, w tym od handlu narkotykami po przemoc domową. Anna musi radzić sobie z trudnymi sytuacjami, podejmować szybkie decyzje i ryzykować własne bezpieczeństwo, aby ochronić mieszkańców miasta.

Serial “Anna Pihl” nie tylko skupia się na aspektach zawodowych bohaterki, ale również eksploruje jej życie osobiste. Widzimy jej relacje z rodziną, przyjaciółmi i partnerami, które wpływają na jej działania i decyzje. Anna stara się znaleźć równowagę między pracą a życiem prywatnym, co często prowadzi do konfliktów i trudności.

9. Wybrani/The Chosen


2017

Zobacz serial z 2017 roku, który ukazuje życie cudotwórcy Jezusa. To jeden z nielicznych seriali biblijnych w zestawieniu. Co prawda w 2022 roku serial powraca z premierowym, trzecim sezonem (nowy odcinek co tydzień), to na CDA Premium dostępny jest tylko pierwszy sezon.

10. Rysopis mordercy (2 sezony)


2021, kryminalny (2 sezony)
Inne tytuły: The Sketch Artist / Portrait – Robot

Thriller kryminalny widziany z wyjątkowej perspektywy młodej artystki szkiców kryminalistycznych, która pracuje w jednostce śledczej Departamentu Policji. Jako członek zespołu pomoże rozwiązać listę brudnych zbrodni w całym mieście, a także zająć się starymi, niewyjaśnionymi sprawami.

Najlepsze seriale CDA Premium: co spadło? (maj 2023)

 • 20.5. – 27.5. nie spadł żaden tytuł
 • 19.5. Czarnobyl: Strefa wykluczenia
 • 18.5. nie spadł żaden tytuł
 • 17.5. Wybrani/The Chosen
 • 7.5. – 16.5. nie spadł żaden tytuł
 • 6.5. Okup
 • 2.5. – 5.5. nie spadł żaden tytuł
 • 1.5. Peaky Blinders

Najlepsze seriale CDA Premium: co spadło? (kwiecień  2023)

 • 29.4. – 30.4. nie spadł żaden tytuł
 • 28.4. Okup
 • 19.4. – 27.4. nie spadł żaden tytuł
 • 18.4. Peaky Blinders
 • 1.4. – 17.4. nie spadł żaden tytuł

Najlepsze seriale CDA Premium: co spadło? (marzec 2023)

 • 26.3. – 31.3. nie spadł żaden tytuł
 • 25.3. Plebs (5 sezonów)
 • 21.3. – 24.3. nie spadł żaden tytuł
 • 20.3. Duchy z Enfield
 • 7.3. – 19.3. nie spadł żaden tytuł
 • 6.3. Czarnobyl: Strefa wykluczenia
 • 3.3. – 5.3. nie spadł żaden tytuł
 • 2.3. Miłość i medycyna
 • 1.3. nie spadł żaden tytuł

Najlepsze seriale CDA Premium: co spadło? (luty 2023)

 • 19.2. – 28.2. nie spadł żaden tytuł

Jedna odpowiedź do “Najlepsze seriale CDA Premium (TOP-10)”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: