Co oglądać Netflix, Disney+, HBO Max i inne? (TOP 10)

Co oglądać Netflix, Disney+, HBO Max, Player, Rakuten.tv, CDA Premium, Prime Video czy Player każdego dnia oferują gorące premiery. Podpowiadamy jakie są najlepsze filmy w największych serwisach streamignowych z filmami i serialami na żądanie właśnie teraz.

Co oglądać w pierwszej kolejności mając dostęp do Netflixa, Disney+, HBO Max czy Prime Video? W tym tygodniu królują niemal wszystkie najpopularniejsze gatunki filmowe. Przeważnie są to nowości z 2022 i 2023 roku.

Co oglądać? Netflix
Co oglądać Netflix, HBO Max i inne?

Oto jak wygląda TOP10 najlepszych filmów w najpopularniejszych serwisach online.

1. Fabelmanowie (Rakuten.tv)


The Fabelmans
2022, 2 godz. 31 min.

The Fabelmans od Stevena Spielberga zdobył nominacje do Oscara, a teraz film możemy oglądać na kinowym ekranie. Warto dodać, że twórcy pracowali nad innymi wielkimi projektami. Przykładowo producentami wykonawczymi filmu są Carla Raij (współproducent West Side Story) czy Josh McLaglen (Free Guy, Logan). Bohaterem jest młody filmowiec zakochany w kinie. Jednak ten dopiero zacznie odkrywać, jak wielką rolę w życiu pełni kinematografia.

2. Luther: Zmrok (Netflix)


Luther: The Fallen Sun
2023, 2 godz. 8 min.

Idris Erba jako nieustraszony John Luther. Ten ucieka z więzienia, by dopaść sadystycznego mordercę, który wciąż może być niebezpieczny.

3. Wszystko wszędzie naraz (Prime Video)


Everything Everywhere All at Once
2022, 2 godz. 20 min.

Michelle Yeoh powraca w zwariowanym filmie sci-fi. Bohaterka to imigrantka, która odkrywa, ze los Wszechświata dosłownie leży w jej rękach. By nie doszło do katastrofy, ta musi podróżować po innych wszechświatach, by tak szukać ratunku. Serial powrócił na szczyt TOP10 po zdobyciu 7 Oskarów.

4. Nie cudzołóż i nie kradnij (Prime Video)


2022
1 godz. 40 min.

Patryk (Mateusz Banasiuk) zdradza żonę Renatę (Aleksandra Popławska) z Sandrą (Julia Wieniawa) i zaczynają się kłopoty. Teraz ten ma do czynienia z sutenerem Alfim (Cezary Pazura), bo wplątał się w pewną intrygę. Dodatkowo znalazł się na celowniku niezbyt ogarniętych gangsterów, którzy podejrzewają, że Patryk może być w posiadaniu pewnej przesyłki.

5. Duchy Inisherin (Disney+, Rakuten.tv)


The Banshees of Inisherin
2022

Zobacz koniec przyjaźni dwóch znajomych. Co spowodowało to, że jeden z nich nagle kończy znajomość?

6. Na rauszu (Player)


Druk
2020, 1 godz. 55 min.

Na rauszu opowiada historię grupy przyjaciół, nauczycieli szkoły średniej, zainspirowanych teorią, że skromna dawka alkoholu pozwala otworzyć się na świat i lepiej w nim funkcjonować. Nie przewidują jednak skutków, jakie pociągnie za sobą długotrwałe utrzymywanie stałego poziomu promili we krwi – przez cały dzień, również w pracy…

7. Mój dług (Player)


2022, 1 godz. 40 min.

Mój dług to kolejny film na faktach o podobnej tematyce, co słynny Dług. Prześladowany przez bezwzględnego bandytę, młody przedsiębiorca Sławomir Sikora, w obronie najbliższych dopuszcza się morderstwa. Zostaje skazany na 25 lat więzienia, gdzie walczy o przetrwanie wśród recydywistów. Tak zaczyna się jego koszmar, jednak wierzy, że któregoś dnia dożyje wolności.

 

8. Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu (Rakuten.tv/Disney+)

Black Panther: Wakanda Forever
2022, 2 godz. 10 min.

Śmierć głównego bohatera jedynki Chadwicka Bosemana spowodowała, że główną rolę w filmie zagra… no właśnie. Odpowiedź w powyższym zwiastunie. Jednak nie zmienia to faktu, że Black Panther: Wakanda Forever może przynieść ogromne zyski na całym świecie, jak było to w przypadku pierwszej części.

9. Johnny (Player)


2022

Prawdziwa historia o tym, że każdy powinien zasługiwać na drugą szansę. Bohater dostaje ją od ks. Jana Kaczkowskiego. Szybko zda sobie sprawę, jak bardzo jego życie odmieni się na lepsze. film o przyjaźni ks. Jana Kaczkowskiego i Patryka Galewskiego miał premierę 23 września 2022 roku co oznacza, że dość szybko pojawił się online, jeśli chodzi o najlepsze premiery.

10. Nie martw się, kochanie (HBO Max)


Don’t Worry Darling, 2022, 2 godz. 3 min.

Pewna pani domu (akcja dzieje się w latach 50) zaczyna podejrzewać, że jej idealne życie to zasługa męża, który skrywa jakiś sekret związany z jego firmą. Zaczyna własne śledztwo, by odkryć skrywane w eksperymentalnej społeczności tajemnice…

Źródło: co oglądać Netflix, Prime Video, Netflix, HBO Max, Player, Disney+, Rakuten.tv, CDA Premium

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: