Najlepsze filmy Player TOP10 (grudzień 2021)

Najlepsze filmy Player TOP10. Co nowego w Playerze? Zobacz jakie nowości pojawiły się w dzisiejszym zestawieniu TOP10 filmów i seriali w serwisie Player. O zmianach w TOP10 będziemy Was informować codziennie.

Najlepsze filmy Player TOP10 to także polskie produkcje, które cieszą się dość sporą popularnością w tym miesiącu. Zobacz gorącą dychę najlepszych filmów i seriali na dziś 3 grudnia 2021 roku.

1. Listy do M. 4 – bez zmian

111 min.
TVN

Listy do M. 4 to jedna z najpopularniejszych komedii oglądanych w okresie Gwiazdki. Ponownie dojdzie do absurdalnych sytuacji w życiu bohaterów, a ci będą musieli sobie z nimi poradzić.

2. After – bez zmian

USA
2019
101 min.

Josephine Langford (Wish Upon) i Hero Fiennes-Tiffin to bohaterowie After, dramatu obyczajowego o dwóch nastolatkach z różnych światów. Tessa jest grzeczną dziewczyną, a Scott to buntownik który działa nie myśląc o konsekwencjach. Co wyjdzie z ich spotkania?

TOP10 najlepsze filmy Netflix (grudzień 2021)

3. Jestem mordercą – bez zmian


Polska 2016, 110 min.

Jestem mordercą to thriller, który pojawił się w zestawieniu 1 grudnia 2021 roku jako nowość. Film jest inspirowany prawdziwymi wydarzeniami z początku lat 70. Obraz nagrodzono Srebrnymi Lwami na 41. Festiwalu Filmowym w Gdyni.

4. 1800 gramów – bez zmian

95 min.

Polska

1800 gramów to  projekt TVN, producenta takich hitów jak Listy do M Akcja dzieje się przed Świętami, a w życiu bohaterki pojawia się dziewczynka (niemowlę) porzucona przez matkę. W roli głównej Magdalena Różczka, Piotr Głowacki, Danuta Stenka, Aleksandra Popławska, Maciej Zakościelny, Wojciech Mecwaldowski, Roma Gąsiorowska, Magdalena Lamparska, Anna Próchniak, Anna Smołowik, Dorota Kolak, Anna Tomaszewska, Marta Ścisłowicz, Wojciech Zieliński i Zbigniew Zamachowski.

5. Głęboki wdech – bez zmian

Rosja
2020
96 min.

Głęboki wdech to prawdziwa historia kobiety, która przypadkiem odkrywa u siebie talent do nurkowania głębinowego. Jednak wraz z kolejną wyprawą pod wodę, kobietę zaczynają dręczyć niepokojące wizje.

6. 365 dni – bez zmian

• film erotyczny, Polska 2020

365 dni to według wielu krytyków jeden z najgorszych polskich filmów. Nie zmienia to faktu, że można film ocenić samemu, oglądając go w Player albo na TVN.

Laura Biel, dyrektor sprzedaży w luksusowym hotelu, odnosi sukcesy zawodowe, ale w życiu prywatnym brakuje jej namiętności. By podjąć ostatnią próbę ratowania związku, razem z partnerem i przyjaciółmi wylatuje na Sycylię. Laura nie spodziewa się, że na jej drodze stanie Massimo – najniebezpieczniejszy mężczyzna na wyspie, który porwie ją, uwięzi i da 365 dni na… pokochanie go.

7. Listy do M. – bez zmian

Polska
2010
111 min.

Czas świąt bożonarodzeniowych to czas magiczny. Dla widzów, którzy wierzą w moc Mikołaja i idealny prezent dla tych, którzy nie byli do końca grzeczni. W głównych rolach wystąpili: Piotr Adamczyk, Agnieszka Dygant, Maciej Stuhr, Roma Gąsiorowska, Tomasz Karolak, Agnieszka Wagner i Wojciech Malajkat. W filmie zobaczymy także Julię Wróblewską, Katarzynę Bujakiewicz, Katarzynę Zielińską.

8. Reakcja łańcuchowa – bez zmian

Polska
2017
78 min.

Reakcja łańcuchowa producentów Jesteś Bogiem i „Sali samobójców w reżyserii wielokrotnie nagradzanego Jakuba Pączka to historia trójki trzydziestolatków, którzy stoją przed życiowym wyborem. Ślub Adama i Marty staje pod znakiem zapytania. Na jaw wychodzi, że była dziewczyna Adama zniknęła bez śladu. Wszystkie wydarzenia prowadzą do niespodziewanego finału.

9. Czerwony Kapitan – bez zmian

2015
106 min.

Maciej Stuhr w mocnym thrillerze utrzymanym w najlepszym skandynawskim stylu w ekranizacji bestsellera Dominika Dána, o tym samym tytule. Krauze to młody i ambitny detektyw z Wydziału Zabójstw, który próbuje rozwikłać nową zagadkę kryminalną. Wszystkie tropy prowadzą do Czerwonego Kapitana – owianego złą sławą specjalisty od „ostatecznych” przesłuchań z czasów minionej władzy. Warto dodać, że akcja dzieje się w Polsce w latach 90.

10. Miłość jest wszystkim – bez zmian

Miłość jest wszystkim to odpowiedź na kultowe Listy do M.. W obsadzie znalazły się takie gwiazdy polskiego kina jak: Olaf Lubaszenko ,Aleksandra Adamska, Joanna Balasz, Agnieszka Grochowska, Joanna Kulig czy Michał Czernecki. Reżyserem filmu jest Michał Kwieciński.

Najlepsze filmy Player: co spadło?

Tutaj dowiesz się, jakie najlepsze filmy i najlepsze seriale w Playerze spadły z zestawienia TOP10. Każdego dnia pojawiają się nowości, a wiele z nich ląduje od razu w gorącej dyszce Najlepsze filmy Player.

  • 2.12.- 3.12. nie spadł żaden tytuł
  • Powidoki – spadek 1.12. Zobacz zwiastun
  • Podatek od miłości – spadek 1.12. Zobacz zwiastun
  • 28.11. – 30.11. nie spadł żaden tytuł
  • W deszczowy dzień w Nowym Jorku – spadek 27.11. Zobacz zwiastun
  • 26.11. nie spadł żaden tytuł
  • Cisza przed świtem – spadek 25.11. Zobacz zwiastun
  • Sama przeciw wszystkim – spadek 25.11. Zobacz zwiastun
  • Atak paniki – spadek 24.11. Zobacz zwiastun
  • Ukryta gra – spadek 24.11. Zobacz zwiastun

Zobacz przydatne linki do Ceneo

Telewizory - wybierz na Ceneo

1. Najlepsze telewizory w najpopularniejszych przedziałach cenowych:

2. Najlepsze telewizory biorąc pod uwagę szukaną wielkość przekątnej ekranu:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: