Najlepsze seriale Player TOP10 (Grudzień 2021)

Najlepsze seriale Player TOP10. Zobacz co nowego w Player. Jeśli szukasz ciekawego serialu podpowiadamy na jakie tytuły warto zwrócić uwagę. Każdego dnia będziemy aktualizowali nasz wpis o TOP10 najlepszych filmów na Player.

Najlepsze seriale Player TOP10 to przede wszystkim polskie produkcje. Wśród hitów w tym miesiącu znalazły się przede wszystkim kolejne odcinki Chyłki, Na Wspólnej czy Brzyduli. Jak wygląda TOP10 dzisiaj, 3 grudnia 2021 roku?

1. Chyłka: Oskarżenie – bez zmian

Zobacz zwiastun tutaj – oficjalny zwiastun jest do obejrzenia tylko na YT.

Polska
2018
Player

Chyłka powraca! Najbardziej znana pani mecenas znowu stanie przed trudną sprawą. Jak poradzi sobie tym razem? Co ciekawe serial miał swoją premierę 30 listopada 2021 roku, ale już od jakiegoś czasu znajdował się w TOP10 najlepszych seriali Player.

2. Pajęczyna – bez zmian

Polska
2021

W zwiastunie Pajęczyny widać urywki z wprowadzenia w Polsce Stanu wyjątkowego. Jest też i generał. Zapowiada się powrót do lat PRL-u, a akcja akcja toczy się równolegle w dwóch czasach: w 1978 roku oraz w 2010 roku.

3. Brzydula – bez zmian

Polska
2008

BrzydUla to jeden z najpopularniejszych polskich seriali, jakie zadebiutowały na Playerze. Jak potoczą się losy głównych bohaterów, którzy teraz będą musieli spotykać się w ukryciu?

TOP10 najlepsze filmy Netflix (grudzień 2021)

4. Papiery na szczęście – bez zmian

Polska
2021
TVN7

Papiery na szczęście to serial codzienny o miłości i przeznaczeniu, a bohaterowie każdego dnia muszą radzić sobie z przeciwnościami losu.

5. Na Wspólnej – bez zmian

Polska
2017
TVN

Ten serial jest jednym z najdłużej emitowanych seriali obyczajowych. Zobacz troski i radości bohaterów zamieszkujących przy tej samej ulicy w Warszawie.

6. Ukryta prawda – bez zmian

Polska
2012
TVN

Ukryta prawda to historie, które napisało życie, losy ludzi obok nas. W każdym odcinku czeka nas pełna napięcia opowieść, raz zabawna, a raz z dramatycznym finałem.

7. 19+ – bez zmian

Polska
2016
TVN7

Zobacz losy grupy przyjaciół wkraczających w dorosłe życie. Miłość, nienawiść, zdrady, odejścia i powroty. Zapowiada się ciekawie, jeśli lubicie takie klimaty.

8. Skazana – bez zmian

Polska
2021

Sędzia Alicja Mazur zostaje oskarżona o zabójstwo, którego nie popełniła. Trafia do więzienia, gdzie musi przetrwać wśród kobiet, na które sama wydała wcześniej wyrok.

9. Szadź – bez zmian

Polska
2021

Na Playerze obejrzysz też drugi sezon kryminalnego serialu polskiej produkcji Szadź. Seryjny morderca zostaje schwytany przez policję. W areszcie oczekuje na rozprawę w sądzie. Wydaje się, że wyrok może być tylko jeden. Czy na pewno?

10. Zakochani po uszy – bez zmian

Polska
2019

Zakochani po uszy to kolejny serial obyczajowy poruszający takie wątki, jak miłość, zdrada, przeznaczenie. Warto dodać, że wkrótce zostanie wyemitowany już 400 setny odcinek tego serialu. Premiera oczywiście w Playerze.

Najlepsze seriale Player: Co spadło?

Najlepsze seriale Player TOP10
Najlepsze seriale Player TOP10 / fot. Player

 

  • 26.11. – 3.12. nie spadł żaden tytuł
  • Paloma – spadek 25.11. Zobacz zwiastun
  • Nieobecni – spadek 24.11. Zobacz zwiastun

Zobacz przydatne linki do Ceneo

Telewizory - wybierz na Ceneo

1. Najlepsze telewizory w najpopularniejszych przedziałach cenowych:

2. Najlepsze telewizory biorąc pod uwagę szukaną wielkość przekątnej ekranu:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: