Nowości Netflix grudzień 2023: lista premier

Nowości Netflix grudzień 2023 – jakie są najlepsze filmy i seriale w tym miesiącu? Przygotowaliśmy dla Was małą ściągę dotyczącą tego, co warto zobaczyć w pierwszej kolejności. Sprawdźcie wszystkie najgorętsze premiery na Netflix.

Nowości Netflix grudzień 2023 – jakie hity będziemy mogli zobaczyć? Sprawdźcie nasz „program telewizyjny” Netflixa. Przed Wami wszystkie premiery Netflix w jednym miejscu.

Nowości Netflix grudzień 2023

Nowości Netflix październik 2021
Nowości Netflix

Premiery Netflix grudzień 2023 to po raz kolejny cała masa świetnych filmów i najlepszych seriali. Co oglądać w tym miesiącu?

Sweet Home


Premiera sezonu 2 w Polsce: 1 grudnia 2023 r. o 9:00 AM CET
W świecie, gdzie pragnienia stają się monstrualne, ocalali z Zielonego Domu i Hyun-su walczą o przetrwanie na nowych terenach. Pojawiają się również inne istoty i tajemnicze zjawiska, prowadząc do nowych pragnień i większych wyzwań w tej serii na platformie Netflix.

Krwawe Wybrzeże


Premiera sezonu w Polsce: 6 grudnia 2023 r. o 9:00 AM CET
Grupa nietypowych policjantów rusza w pościg za niebezpiecznym przestępcą, próbując powstrzymać przelanie się krwi w Marsylii. Kryminalna intryga rozgrywa się na malowniczym, a jednocześnie niebezpiecznym wybrzeżu.

Moje życie z Walterami


Premiera sezonu w Polsce: 7 grudnia 2023 r. o 9:00 AM CET
Piętnastoletnia Jackie Howard, po tragicznej utracie rodziny, musi odnaleźć się w nowym życiu na prowincji w Kolorado z opiekunami i ich ośmioma chłopcami. Historia opowiada o dorastaniu, marzeniach i miłości, której Jackie szuka w nowym otoczeniu.

Nienawidzę świąt


Premiera sezonu 2 w Polsce: 7 grudnia 2023 r. o 9:00 AM CET
Pilar Fogliati, gwiazda włoskiego serialu świątecznego na Netflix, powraca w komedii, w której poszukiwania miłości prowadzą do śmiesznych i niespodziewanych sytuacji.

Zostaw świat za sobą


Premiera filmu w Polsce: 8 grudnia 2023 r.
„Zostaw świat za sobą” to apokaliptyczny thriller, gdzie rodzina stawia czoła cyberatakowi. Wraz z pojawieniem się nieznajomych ich życie zmienia się nieodwracalnie, zmuszając ich do konfrontacji z nową rzeczywistością.

Piekło Singli – sezon 3


Premiera: 12 grudnia 2023 r. o 9:00 AM CET
W trzecim sezonie „Piekieł Singli,” atrakcyjni i pełni werwy single będą poszukiwać miłości na odległej wyspie. Ta romantyczna wyspa stanie się świadkiem niezwykłych randek we dwoje, gdzie uczucia i przygody splatają się w niezwykły sposób.

Pod Presją: Piłkarki USA przed Mistrzostwami Świata


Premiera miniserialu: 12 grudnia 2023 r. o 9:00 AM CET
Ten osobisty serial sportowy rzuci światło na zawodniczki i trenerów reprezentacji Stanów Zjednoczonych przed Mistrzostwami Świata FIFA 2023. Odkryj kulisy życia najbardziej udekorowanej drużyny piłki nożnej kobiet, zmagającej się z presją, euforią, radościami i wyzwaniami, dążąc do trzeciego z rzędu tytułu mistrzyń świata.

Uciekające Kurczaki: Era Nuggetsów

Premiera filmu: 15 grudnia 2023 r. o 9:00 AM CET
W długo oczekiwanym sequelu, kultowe kurczaki znowu stają w obliczu zagrożenia. Ginger i jej ekipa wkraczają do akcji, gdy nowe i przerażające niebezpieczeństwo zagraża ich wolności. Czy kurczaki zdołają obronić swoje spokojne schronienie na wyspie?

Rozmowy z Terrorystą: Twarzą w Twarz z ETA

Brak zwiastuna

Premiera filmu: 15 grudnia 2023 r. o 9:00 AM CET
To dokumentalne arcydzieło przedstawia wyjątkowy wywiad z Josu Urrutikoetxea, kluczową postacią w historii organizacji ETA. Przez rozmowę z Jordim Évole’em, film rzuca światło na tę grupę terrorystyczną oraz kluczowe wydarzenia po jej rozwiązaniu w 2018 roku.

Carol i Koniec Świata

Brak zwiastuna
Premiera: 15 grudnia 2023 r. o 9:00 AM CET
W obliczu zbliżającej się zagłady, tajemnicza planeta zmierza w kierunku Ziemi, wyzwalając u ludzi różne reakcje. Jednak jedna samotna kobieta, zagubiona w tłumie hedonistycznego społeczeństwa, obserwuje całe zjawisko z dystansu.

Maestro

Premiera: 20 grudnia 2023 r. o 9:00 AM CET (Dystrybucja kinowa: 8 grudnia 2023 r. w wybranych kinach)
„Maestro” to niezwykła historia nieposkromionej miłości na całe życie, ukazująca relację między dyrygentem i kompozytorem Leonardem Bernsteinem a Felicią Montealegre Cohn Bernstein. Film jest zarazem hołdem dla życia, sztuki i wartości rodzinnych.

Rebel Moon – Część 1: Dziecko Ognia


Premiera filmu: 22 grudnia 2023 r. o 9:00 AM CET
Po awaryjnym lądowaniu w odległym zakątku wszechświata, Kora, nieznajoma o tajemniczej przeszłości, staje się ostatnią nadzieją pokojowo nastawionych rolników. Musi stanąć do walki przeciwko despotycznemu Regentowi i jego okrutnemu wysłannikowi, aby ocalić mieszkańców Veldt.

Potwór z Gyeongseongu

Sezon 1
Premiera: 22 grudnia 2023 r. o 9:00 AM CET
Streszczenie: Wiosną 1945 r. w tajemniczym szpitalu Ongseong w Gyeongseong bogaty przedsiębiorca i policyjna tajniaczka stają naprzeciw potworom zrodzonym z ludzkiej chciwości, walcząc o przetrwanie w świecie pełnym tajemnic i niebezpieczeństw.

Dziękuję i Przepraszam

Brak zwiastuna
Premiera filmu: 26 grudnia 2023 r. o 9:00 AM CET
Streszczenie: „Dziękuję i przepraszam” to wzruszająca opowieść o przebaczeniu, rodzinie i siostrzanych relacjach. Sara, prowadząca idealne życie rodzinne, zostaje nagle sama, gdy jej życie wywraca się do góry nogami. Pomoc nadchodzi w postaci dawno niewidzianej starszej siostry, nieporadnej Lindy, wraz z jej dużym, nieobliczalnym psem.

Konsjerżka Pokémonów


Sezon 1
Premiera: 28 grudnia 2023 r. o 9:00 AM CET
Streszczenie: „Konsjerżka Pokémonów” to innowacyjna produkcja, powstała we współpracy z The Pokémon Company. Haru, konsjerżka w ośrodku wypoczynkowym dla Pokémonów, przeżywa fascynujące interakcje z Pokémonami i ich właścicielami, którzy są gośćmi tego niezwykłego kurortu. Projekt realizowany w technologii animacji poklatkowej przez cenioną wytwórnię dwarf studios.

Berlin


Sezon 1
Premiera: 29 grudnia 2023 r. o 9:00 AM CET
Streszczenie: Tylko dwie rzeczy mogą rozjaśnić ponury dzień. Pierwszą jest miłość, drugą — kradzież wielkiej fortuny. W serialu „Berlin” śledzimy historię, gdzie emocje i nieprzewidywalne wydarzenia prowadzą do zaskakujących zwrotów akcji.

Źródło: Nowości Netflix 2023

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *