Co obejrzeć w tygodniu? Najlepsze filmy w tv

Co obejrzeć w tygodniu? Jakie są najlepsze filmy od poniedziałku do czwartku? Wybieramy przede wszystkim najlepsze kino dla Ciebie i dla Niej na filmowy wieczór. Co tydzień możesz znaleźć tutaj aktualne zestawienie. Kolejne już za tydzień.

Co obejrzeć w tygodniu? Najlepsze filmy w tygodniu to alternatywa dla posiadaczy kont na platformach Netflix, HBO Max, Player czy Disney+. Okazuje się, że w telewizji też jest co oglądać. Oto najlepsze filmy, które zobaczysz w tym tygodniu.

Co obejrzeć w tygodniu? Najlepsze filmy w telewizji
Co obejrzeć w tygodniu? Najlepsze filmy w telewizji

W tym tygodniu czeka nas kolejna dawka najlepszych filmów dla każdego. Nie zabraknie kina akcji, dramatów obyczajowych, komedii sensacyjnych, a także komedii romantycznych. Wybraliśmy te najlepsze produkcje.

Zobacz także: Co zniknie z Netflix?

Co obejrzeć w tygodniu? Poniedziałek 20 marca 2023

Jack Reacher: nigdy nie wracaj

2016 ‧ Akcja/Dreszczowiec ‧ 1g 58m

Jack Reacher: nigdy nie wracaj to świetnie kino sensacyjne z nieustraszonym pogromcą bandziorów, Tomem Cruisem. Teraz (wcześniej był Rack Reacher: Jednym strzałem) były żołnierz musi pomóc swojej przyjaciółce oskarżonej o szpiegostwo. Wpada na trop rządowego spisku, a wkrótce razem ze znajomą muszą uciekać z więzienia, by oczyścić swoje imię. Reacher to taki współczesny Jason Bourne, więc wiecie, czego możecie się spodziewać.

22:10 Polsat

Zobacz także: Najlepsze seriale Prime Video (TOP-10)

Witajcie w dżungli

film przygodowy, USA 2003

Witajcie w dżungli jest często mylony z inną premierą kinową z okresu wakacji – Wyprawą do dżungli oraz Jumanji: Przygoda w dżungli. We wszystkich zagrał Dwayne „The Rock” Johnson. Jednak w tym filmie z 2003 roku również nie zabraknie akcji i przygody. Resztę uzupełnią poszukiwania skarbu i Stifler z American Pie.

00:50 Polsat

Co obejrzeć w tygodniu? Wtorek 21 marca 2023

Banksterzy

2020
1 godz. 46 min.

Zamiast wymarzonego własnego miejsca zostali skazani na stres, a nierzadko również na długi. Wpadli w pułapkę międzynarodowych organizacji, bezwzględnych banków i cynicznej władzy. Od tamtej pory nasi znajomi, sąsiedzi, a nierzadko również my sami, mierzymy się z niepewnością i złością na to, co nam zgotowano.

21:00 TVN7

Mission: Impossible 3

01:50 HBO 2
film sensacyjny, Chiny 2006

W Mission: Impossible 3 Ethan Hunt musi wykraść tajemniczą Króliczą łapkę (być może to śmiercionośna broń, nie wiadomo), inaczej umrze, przez wszczepiony w swoją głowę ładunek wybuchowy.

18:25 AXN

Czerwony Kapitan

Polska 2015, 106 min.

Maciej Stuhr w mocnym thrillerze utrzymanym w najlepszym skandynawskim stylu w ekranizacji bestsellera Dominika Dána, o tym samym tytule. Krauze to młody i ambitny detektyw z Wydziału Zabójstw, który próbuje rozwikłać nową zagadkę kryminalną. Wszystkie tropy prowadzą do Czerwonego Kapitana – owianego złą sławą specjalisty od „ostatecznych” przesłuchań z czasów minionej władzy. Warto dodać, że akcja dzieje się w Polsce w latach 90.

20:00 TVN Fabuła

Co obejrzeć w tygodniu? Środa 22 marca 2023

Hiszpański romans

2020, 88min

Hiszpański romans to najnowsza produkcja, której reżyserem jest Woody Allen. Tym razem bohaterami jest małżeństwo wybierające się na festiwal filmowy. Szybko okazuje się, że miasteczko przyciąga swoją magią. Tymczasem mąż jest zazdrosny o przyjaciela żony, a sam wplątuje się w intrygę z nowo napotkaną lekarką. Co z tego wyjdzie? Czy kryzys w małżeństwie uda się zażegnać?

18:00 Canal+ Premium

Co obejrzeć w tygodniu? Czwartek 23 marca 2023

Futro z misia

1h 38min 2019

Futro z misia to przede wszystkim znakomita obsada, śmieszne dialogi i zakręcona fabuła. Teraz w końcu możesz obejrzeć film na Prime Video. Agenci Dzik i Żubr z CBŚ, podejrzewają przekręt na wojewódzką skalę, szef lokalnej mafii jest wściekły, a ktoś właśnie zyskał marihuanę wartą majątek.
komedia sensacyjna, Polska 2019TV Puls 20:00

Kod Merkury

Mercury Rising

Kod Merkury to film sensacyjny z 1998 roku z gwiazdorską obsadą. Kiedy 9-latek łamie tajmy kod rządu USA, staje się celem numer 1. Teraz agent FBI musi chronić go przed bezwzględnymi terrorystami, którzy chcą wykorzystać umiejętności chłopca do swoich własnych celów.

22:40 TVN Fabuła

Zobacz także: Co zniknie z Netflix?

Jeśli interesuje Cię to, co będzie emitowane w telewizji w weekend, zajrzyj do naszego innego zestawienia Co oglądać w weekend? Najlepsze filmy w telewizji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *