Premiery kinowe: co obejrzeć w kinie? (9 lipca 2021)

Premiery kinowe – w tym tygodniu sprawdzamy, jakie są najlepsze filmy na dużym ekranie. Na co wybrać się do kina? Z pewnością najdłużej wyczekiwanym tytułem jest Czarna Wdowa (Black Widow). Zobaczcie wszystkie premiery kinowe, które debiutują 9 lipca 2021. Kolejne zestawienie już za tydzień w piątek.

Premiery kinowe ruszyły pełną parą po pandemii. W lipcu na ekrany kin trafi dużo filmów, na które wielu z Was czekało z utęsknieniem. Hitem jest już Czarna wdowa. Co jeszcze warto obejrzeć w kinie od 9 lipca 2021 roku?

1. Czarna Wdowa (Black Widow)

Czarna wdowa (Black Widow) przedstawia waleczną Natasze Romanoff w czasach, przed powstaniem drużyny Avengers. W solowym filmie Scarlett Johansson musi zmierzyć się z przeszłością i pokonać swojego najgorszego wroga.

2. Jak wywołałem byłą żonę (Blithe Spirit)

Jak wywołałem byłą żonę (Blithe Spirit) to komedia/romans/horror. Podczas jednego z seansów spirytystycznych, małżeństwo wywołuje ducha – zmarłą byłą żonę. Niestety zjawy nie sposób się pozbyć. Teraz będzie towarzyszyć swojemu byłemu mężowi i jego nowej żonie, powodując różne przezabawne sytuacje.

3. Piotruś Pan i Alicja w Krainie Czarów (Come Away)


Piotruś Pan i Alicja w Krainie Czarów (Come Away) to wielka przygoda dwójki rodzeństwa. Podczas wyprawy do Londynu obydwoje przeżyją niesamowite przygody. Alicja wkroczy do Krainy Czarów, a Piotruś Pan wkroczy do świata fantazji, jako nieustraszony przywódca. Warto dodać, że w filmie występuje, m.in. Angelina Jolie.

4. Gaia

Gaia to najnowszy horror, który popularnością może nie przebije Cichego miejsca 2 czy Obecności 3: na rozkaz diabła. W pobliskich lasach coś zaczyna budzić do życia. Nieznana siła wkrótce będzie chciała zemścić się na ludziach, którzy skrzywdzili Matkę Naturę.

5. DNA (ADN)


DNA (ADN) to francuski dramat obyczajowy opowiadający o konfliktach rodzinnych, które narastają po śmierci jednego z seniorów rodu. Neige, dla której dziadek był wszystkim, stara się po jego śmierci poukładać sobie życie i spróbować pogodzić ze sobą skłóconą od lat rodzinę. Czy jej się uda?

6. Ściema po polsku


Ściema po polsku ukazuje kulisy najbardziej zakręconego castingu świata do nowego filmu. Na ekranie możemy zobaczyć razem Mariusza Pujszo oraz Grzegorza Halamę. Najnowsza produkcja to pastisz wszystkich filmów o tym, jak się robi filmy (a raczej, jak ich nie robić).

7. Cudak

Cudak to historia Romana Cudakowskiego, który podczas wojny zaczyna zarabiać koncertami w barze dla Niemców. Jednak, żeby występy były jeszcze lepsze, namawia jednego z mieszkańców getta, na towarzyszenie mu, jako skrzypek. Po pewnym czasie Roman decyduje się pomóc wydostać całą jego rodzinę z getta, ukrywając ich u siebie w domu.

8. Elfinki (Die Heinzels – Rückkehr der Heinzelmännchen)

Elfinki (Die Heinzels – Rückkehr der Heinzelmännchen) to film o najdłuższym oryginalnym tytule. Tytułowe Elfinki wyruszają na powierzchnię, by zasmakować po raz pierwszy życia wśród ludzi. Film z pewnością jest propozycją dla całej rodziny. Najważniejszy morał jest taki, żeby zawsze pomagać innym.

Zobacz przydatne linki do Ceneo

Telewizory - wybierz na Ceneo

1. Najlepsze telewizory w najpopularniejszych przedziałach cenowych:

2. Najlepsze telewizory biorąc pod uwagę szukaną wielkość przekątnej ekranu:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: