Co obejrzeć w weekend? Najlepsze filmy w telewizji

Co obejrzeć w weekend? Jakie są najlepsze filmy na weekend? Co tydzień wybieramy przede wszystkim najlepsze kino dla Ciebie i dla Niej na piątkowy, sobotni i niedzielny wieczór. Co weekend możesz znaleźć tutaj aktualne zestawienie. Kolejne już 24 września 2021 roku.

Najlepsze filmy na weekend to coś dla osób, które nie korzystają z platform z filmami na żądanie jak Netflix, HBO GO, player czy ipla. To dlatego specjalnie dla nich przygotowaliśmy to zestawienie.

Co obejrzeć w weekend? Piątek 17 września 2021 roku

Najlepsze filmy Amazon Prime Video: TOP10 (wrzesień 2021)

World War Z

23:10 Polsat
horror SF, Malta 2013

World War Z to świetny thriller opowiadający o tym, jak ludzkość niemal wyginęła po epidemii zamieniającej wszystkich w zombie. Naukowiec (Brad Pitt) pracujący dla ONZ wierzy, że jest w stanie stworzyć lekarstwo i zażegnać apokalipsę. Tylko jak?

Shrek

20:00 TVN
film animowany, USA 2001

Shrek powraca po ponad 20 latach na telewizyjne ekrany. Tę kultową animację z przesympatycznym ogrem i jego przyjacielem Osiołkiem zobaczycie w TVN.

Robin Hood

22:00 TVN
dramat przygodowy, Wielka Brytania 2010

Robin Hood jest kolejną pełnoekranową opowieścią o królu złodziei z Sherwood. W tym wielkim hicie od Ridleya Scotta zagrał Russel Crowe.

Transporter 3

20:00 TV Puls
film sensacyjny, Wielka Brytania 2008

Transporter 3 to kolejna odsłona przygód najlepszego transportera za kasę. Tym razem Jason Statham skopie parę tyłków (tak jak w Jednym gniewnym człowieku) i ponownie wyjdzie cało z opresji.

Siedem dusz

20:10 AXN
dramat obyczajowy, USA 2008

Siedem dusz to poruszający dramat o tym, jak mężczyzna (Will Smith) powoduje wypadek, w którym traci narzeczoną i zabija 6 innych osób. Od tego momentu będzie robił wszystko, by zadośćuczynić za swoje błędy. Postanawia znaleźć 7 osób, którym w jakikolwiek sposób będzie w stanie pomóc w ich sytuacji życiowej.

Interstellar

20:30 TNT
film SF, Kanada 2014

Interstellar to hit twórcy Tenet Christophera Nolana. W tej bajecznej wizji uzyskujemy odpowiedź na to, czy podróże planetarne są możliwe. Na Ziemi kończy się żywność, dlatego grupa śmiałków przekroczy znane nam wymiary, bu poszukać nowej Ziemi.

Niewierna

23:55 TNT

dramat obyczajowy, Francja 2002

Niewierna to świetny thriller z Richardem Gere w roli głównej. Kiedy mąż dowiaduje się o zdradzie żony, ustawia spotkanie z jej kochankiem. Jednak nie idzie ono zgodnie z planem. Teraz obydwoje muszą zmierzyć się z niebezpiecznym mężczyzną.

Co obejrzeć w weekend? Sobota 18 września

Najlepsze filmy HBO GO: TOP10 (wrzesień 2021)

Avengers: Wojna bez granic

21:05 Polsat
film przygodowy, USA 2018

Avengers: Wojna bez granic przenosi nas w sam środek walki o Wszechświat. To ta część, która została zakończona niemal najlepszym cliffhangerem w dziejach kinematografii, jeśli chodzi o najlepsze filmy z superbohaterami.

Kac Vegas 3

21:45 TVN
komedia, USA 2013

Kac Vegas 3 to komedia sensacyjna opowiadająca o tym, jak bardzo wieczór kawalerski jednego z nich może następnego dnia przynieść niepożądane konsekwencje – i to po raz trzeci. Humoru nie brakuje, a w rolach głównych, m.in. Bradley Cooper.

Powrót do przyszłości 2

20:00 TV4
komedia SF, USA 1989

Powrót do przyszłości 2 to najbardziej zwariowana komedia (po jedynce) science fiction o podróżach w czasie i ich konsekwencjach. Potem była jeszcze jedna część i każda z nich łączy się z wydarzeniami z poprzednich. Zapewne TV4 wyemituje trzecią część za tydzień. Będzie to niezłe zakończenie trylogii.

Batman kontra Superman: Świt sprawiedliwości

16:50 TVN7
film sensacyjny, USA 2016

Batman kontra Superman: Świt sprawiedliwości miał wiele negatywnych opinii, ale i tak warto zobaczyć, kto wyjdzie cało z tego pojedynku superherosów. Zwłaszcza, że w filmie Zacka Snydera dowiadujemy się więcej o przeszłości Lexa Luthora no i zobaczymy też Wonder Woman.

Saga „Zmierzch”: Przed świtem. Część 1

20:00 TVN7
film fantasy, USA 2011

Saga „Zmierzch”: Przed świtem. Część 1 to przedostatnia odsłona przygód Beli i Edwarda. Para w końcu bierze ślub, a wkrótce Bella zajdzie w ciążę. Niestety wrogowie uważają, że urodzi demona, więc życie dziecka będzie zagrożone.

60 sekund

20:00 TV Puls
film sensacyjny, USA 2000

60 sekund po raz kolejny trafia na telewizyjne ekrany w weekend. Nicolas Cage w roli głównej pokaże nam, jak ukraść 50 luksusowych samochodów w 96 godzin – inaczej jego brat zginie.

Niesamowity Spider-Man

20:00 AXN
film przygodowy, USA 2012

Niesamowity Spider-Man to jeszcze Andrew Garfield, a nie Peter Parker znany z nadchodzącej części przygód o nazwie Spider-Man: No Way Home. Jednak wcześniejszy odtwórca roli Człowieka Pajączka poradził sobie znakomicie.

Szybcy i wściekli: Tokio Drift

20:00 TVN Fabuła
film sensacyjny, Niemcy 2006

Szybcy i wściekli: Tokio Drift to taki spin-off serii Szybcy i wściekli. Wydarzenia dzieją się w Tokio, a my możemy bliżej poznać jednego z głównych bohaterów całej franczyzy – Hana.

Venom

22:50 AXN
film SF, USA 2018

Venom 2: Rzeź to z pewnością jeden z najlepszych filmów 2021 roku. Premiera kinowa jest już ustalona na 15 października 2021 roku. Tymczasem AXN przypomina (jakby ktoś nie oglądał jedynki), jak Tom Hardy stał się Venomem, jedną z najmroczniejszych postaci ze świata Avengersów.

Co obejrzeć w weekend? niedziela 19 września

TOP10 najlepsze filmy Netflix (wrzesień 2021)

Skarb narodów: Księga Tajemnic

23:10 Polsat
film przygodowy, USA 2007

Skarb narodów: Księga Tajemnic to świetnie kina akcji z Nicolasem Cage’m, który wciela się w poszukiwacza zaginionego skarbu. W dwójce będzie musiał oczyścić imię swoich przodków, a instynkt znowu poprowadzi go do wielkiego odkrycia. Tymczasem wśród najlepszych filmów 2022 roku znajdziesz zapewne informacje o premierowej odsłonie trzeciej części przygód. Na razie nie ma jeszcze ustalonej premiery w Polsce, ale czekamy z niecierpliwością.

Ści(ą)gany

12:35 TVN4
komedia sensacyjna, USA 1998

Ści(ą)gany to niezły pastisz wszystkich filmów akcji, z królem ówczesnego kina Leslie Nielsenem. Światowej sławy skrzypek musi udowodnić, że to nie on jest mordercą. Podczas transportu do wiezienia, udaje mu się zbiec. Teraz będzie chciał oczyścić się z zarzutów i dopaść prawdziwego mordercę – oczywiście wszystko na wesoło, w stylu Nagiej Broni!

Wonder Woman

20:00 TVN7
film fantasy, USA 2017

Wonder Woman to pierwszy solowy film z Dianą Prince w roli głównej. Do świata Amazonek, gdzie wychowała się Diana przypadkiem trafia angielski pilot, który opowiada o trwającej właśnie wojnie. Wonder Woman wyrusza do naszego świata, by pomóc ludzkości, której grozi zagłada.

Film z 2017 roku miał premierę na platformie pod koniec sierpnia 2021 roku. Teraz poza nim, na HBO GO możesz również oglądać Wonder Woman 1984, który przez wiele miesięcy okupywał zestawienie TOP10 najlepszych filmów na HBO GO.

Thor: Ragnarok

17:30 TV Puls
film przygodowy, USA 2017

Thor: Love and Thunder to jeden z najlepszych filmów 2022 roku, jeśli chodzi o najdłużej wyczekiwane filmy od Marvela na przyszły rok. My tymczasem na TV Puls możemy zobaczyć wcześniejszą odsłonę Thor: Ragnarok, gdzie główny bohater będzie musiał zmierzyć się z okrutną czarodziejką i jednocześnie powstrzymać asgardzką apokalipsę.

Źródło: Co obejrzeć w weekend?

Zobacz przydatne linki do Ceneo

Telewizory - wybierz na Ceneo

1. Najlepsze telewizory w najpopularniejszych przedziałach cenowych:

2. Najlepsze telewizory biorąc pod uwagę szukaną wielkość przekątnej ekranu:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: