Najlepsze filmy w telewizji: co obejrzeć w weekend?

Jakie są najlepsze filmy w telewizji w ten weekend? Wybraliśmy przede wszystkim prawdziwe męskie kino na sobotni albo niedzielny wieczór. Zobacz jaki film warto obejrzeć w telewizji. Co weekend możesz znaleźć tutaj aktualne zestawienie. Kolejne już 14 maja 2021 roku.

Najlepsze filmy w telewizji to coś dla osób, które nie korzystają z platform z filmami na żądanie jak Netflix, HBO GO, player czy ipla. To dlatego specjalnie dla nich przygotowaliśmy to zestawienie.

filmy w tv na weekend
Co obejrzeć w weekend w telewizji? Najlepsze filmy na weekend

 

Najlepsze filmy w telewizji: zobacz nasze propozycje

1. Spider-Man; Daleko od domu

Sobota, 21:00 – Polsat Film

Spider-Man: Daleko od domu to kolejna odsłona przygód Człowieka Pająka. Tym razem poproszony o Nicka Fury, Peter Parker będzie musiał powstrzymać kolejne zagrożenie, które czyha na mieszkanców Europy.

2. Rocky 3

Sobota, 20:10 – HBO

Rocky 3 to kolejny mistrzowski pojedynek Rocky’ego Balboa z godnym siebie przeciwnikiem. Niestety Rocky przegrywa i traci mistrzostwo. Czy uda mu się powrócić na ring i odzyskać mistrzowski pas?

3. Rocky 4

Sobota, 21:50 – HBO

Kanał HBO przygotował dla fanów Rocky’ego sobotni wieczór. Po emisji „trójki”, będziemy mogli obejrzeć od razu czwartą część. Rocky 4 już w HBO.

4. Szeregowiec Ryan

Sobota, 22:25 – Paramount Channel

Szeregowiec Ryan to klasyk jeśli chodzi o filmy o Drugiej Wojnie Światowej. W tym wielkim hicie Stevena Spielberga gra Tom Hanks.

5. Mulan

Niedziela, 20:00 – HBO

Mulan w końcu zadebiutował na HBO. Jedna z najbardziej wyczekiwanych premier od Disneya, która premierę w kinach miała podczas pandemii, pojawia się pierwszy raz w telewizji (po polsku).

Sprawdź aktualne ceny | telewizory 75 cali

6. Kiss Kiss, Bang Bang

Niedziela, 23:15 – HBO

Kiss Kiss Bang Bang to świetna komedia sensacyjna z Robertem Downeyem Jr. jeszcze sprzed czasów Avengersów. Drobny złodziejaszek przypadkiem ląduje na planie filmowym, zostaje wciągnięty w angaż, a na dodatek wraz z nowym kompanem z planu, musi rozwiązać sprawę kryminalną.

7. Nowi mutanci

Niedziela, 13:00 – Canal+ Premium

Nowi Mutanci ze studia Marvela i Disney mieli premierę w kinach w zeszłym roku. Teraz w końcu możemy ich obejrzeć w telewizji.

Sprawdź aktualne ceny | telewizory powyżej 75 cali

8. John Wick


Niedziela, 20:00 – TV Puls

Kto jeszcze nie widział Johna Wicka, powinien nadrobić zaległości. W głównej roli wystąpił Keanu Reeves, a film doczekał się jeszcze dwóch kolejnych części, a czwarta odsłona ma mieć premierę w 2022 roku.

 

Najlepsze filmy w telewizji: co oglądać za tydzień?

W kolejny piątek zaktualizujemy nasz wpis o kolejne najlepsze filmy. Zaglądajcie do nas już 14 maja 2021 roku.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: