Co obejrzeć w weekend? Najlepsze filmy w tv

Co obejrzeć w weekend? Jakie są najlepsze filmy na weekend? Co tydzień wybieramy przede wszystkim najlepsze kino dla Ciebie i dla Niej na piątkowy, sobotni i niedzielny wieczór. Co w weekend możesz znaleźć tutaj aktualne zestawienie. Kolejne już za tydzień.Co obejrzeć w weekend? Najlepsze filmy na weekend to coś dla osób, które nie korzystają z platform z filmami na żądanie jak Netflix, HBO Max, Player czy Prime Video. To dlatego specjalnie dla nich przygotowaliśmy to zestawienie.

Co oglądać w weekend? Piątek 8 grudnia 2023 roku

Volta


2017, 1 godz. 45 min.
Bruno jest specjalistą od rozwiązywania zagadek i potrafi nieźle manipulować ludźmi. Pewnego dnia jego dziewczyna poznaje kobietę, która znajduje w starej kamienicy niezwykle cenną rzecz. Bruno nie cofnie się przed niczym, by zdobyć ten skarb. Jednak nie wie, że trafił na równego sobie przeciwnika. Warto dodać, że reżyserem filmu jest uznany polski reżyser, Juliusz Machulski.

20:00 Polsat

Matrix

film SF, USA 1999

Matrix 4 w kinach już na Gwiazdkę, a wcześniej możesz zobaczyć, jak to wszystko się zaczęło. Warto przypomnieć sobie przed kinową premierą co się działo w jedynce, bowiem film ma już 24 lata.

22:20 TVN

San Andreas


dramat katastroficzny, USA 2015

San Andreas to świetne kino katastroficzne kojarzące się z 2012 i innymi tego typu filmami z oszałamiającymi efektami specjalnymi. No i oczywiście w roli głównej Dwayne Johnson, który wraz ze swoją byłą żoną musi udać się do epicentrum trwającego właśnie armageddonu, by ocalić córkę.

22:40 TVN7

Co oglądać w weekend? Sobota 9 grudnia 2023 roku

Dwa tygodnie na miłość

komedia romantyczna, Australia 2002

Dwa tygodnie na miłość to jedna z najbardziej popularnych komedii romantycznych wszech czasów. W rolach głównych Hugh Grant i Sandra Bullock.

20:00 TVN

1000 lat po Ziemi

film SF, USA 2013

1000 lat po Ziemi to film ukazujący jak może wyglądać w przyszłości Ziemia. W roli głównej Will Smith. Jeśli lubicie postapokaliptyczne klimaty, warto dać mu szansę.

15:25 AXN

Witajcie w dżungli

film przygodowy, USA 2003

Witajcie w dżungli jest często mylony z inną premierą kinową z okresu wakacji – Wyprawą do dżungli oraz Jumanji: Przygoda w dżungli. We wszystkich zagrał Dwayne „The Rock” Johnson. Jednak w tym filmie z 2003 roku również nie zabraknie akcji i przygody. Resztę uzupełnią poszukiwania skarbu i Stifler z American Pie.

20:00 AXN

Harry Potter i komnata tajemnic


Harry Potter and the Chamber of Secrets
2002 ‧ Film fantasy/Przygodowy ‧ 2g 41m

Harry Potter i komnata tajemnic to druga odsłona przygód młodego czarodzieja. Tym razem Harry zaczyna słyszeć głosy, do tego zaczyna się drugi rok w Hogwarcie i problemów przybywa. Film pochodzi z 2002 roku i nadal cieszy się zainteresowaniem widzów po tylu latach.

16:10 TVN Fabuła

Co oglądać w weekend? Niedziela 10 grudnia 2023 roku

Zjawa

dramat biograficzny, Kanada 2015

Zjawa to film za który Leonardo di Caprio dostał Oscara. Nie widzieliście? Warto nadrobić zaległości oraz uzbroić się w cierpliwość podczas seansu (film trwa ponad 2,5 godziny).

21:35 TVN

Spider-Man: Bez drogi do domu

Spider-Man: No Way Home zaczyna się podobnie jak trailer. Dość szybko przeskakujemy do momentu, w którym Peter zjawia się u Doctora Strage’a, by poprosić o pomoc. I tutaj mamy do czynienia z wydarzeniami znanymi z trailera. Potem Strange próbuje rzucić zaklęcie, ale z każdą koleją próbą, Peter prosi o coś jeszcze. Po szóstej próbie zaklęcie zaczyna działać, ale niestety nie powoduje tego, że cały świat zapomina, że Spider-Man to Peter Parker.

Potem życie toczy się dalej, Peter próbuje spotkać się z kobietą odpowiedzialną za przyjęcie dla MIT. Wcześniej dowiadujemy się, że MJ, Peter oraz Ned dostali odmowę z MIT. Dopiero wtedy zaczyna się koszmar. Petera atakuje kilku przeciwników jednocześnie. Oni dobrze go znają, jednak Parker widzi ich pierwszy raz w życiu. Peter ledwo uchodzi z życiem. Od Strange’a dowiaduje się, że polują na niego przeciwnicy Pajączka „nie stąd”. Dostaje od Strange’a zadanie złapania wszystkich „zbiegów”, by można było ich odesłać do domu. I tu zaczynają się problemy.

20:00 Polsat

Escape Room

horror, USA 2017
00:35 TV Puls

Escape Room to wielki hit sprzed 4 lat, a w 2021 roku doczekaliśmy się kontynuacji w postaci Escape Room: najlepsi z najlepszych. W jedynce grupa przypadkowych (tak im się wydaje) osób zostaje zamknięta w escapie roomie. Szybko okazuje się, że nikt nie pamięta jak się tu znalazł, a przeżyją tylko ci najlepsi.

01:45 Polsat

Źródło: Co obejrzeć w weekend?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *