Co obejrzeć w weekend? Najlepsze filmy w tv

Co obejrzeć w weekend? Jakie są najlepsze filmy na weekend? Co tydzień wybieramy przede wszystkim najlepsze kino dla Ciebie i dla Niej na piątkowy, sobotni i niedzielny wieczór. Co w weekend możesz znaleźć tutaj aktualne zestawienie. Kolejne już za tydzień.Co obejrzeć w weekend? Najlepsze filmy na weekend to coś dla osób, które nie korzystają z platform z filmami na żądanie jak Netflix, HBO Max, Player czy Prime Video. To dlatego specjalnie dla nich przygotowaliśmy to zestawienie.

Co oglądać w weekend? Piątek 25 maja 2023

Warcraft: początek


23:55 Polsat

Gra Warcraft kilka lat temu doczekała się ekranizacji kinowej. W końcu fani gier mogli ocenić film na dużym ekranie. Warcraft: początek opowiada o tym, jak orki przechodzą przez tajemniczy portal, by stanąć do walki z ludźmi. Teraz w końcu film pojawia się w telewizji.

Koniec świata czyli Kogel Mogel 4

20:00 TVN

Koniec świata czyli Kogel Mogel 4 to jedna z najbardziej szalonych polskich komedii, której początki sięgają 1988 roku. Wtedy powstała pierwsza część przygód Kasi (Kogel Mogel). Kilka lat temu doczekaliśmy się po wielu latach trójki. W końcu w 2022 roku zobaczymy, co zmieniło się u bohaterów kultowej komedii,

San Andreas


dramat katastroficzny, USA 2015
22:10 TVN

San Andreas to świetne kino katastroficzne kojarzące się z 2012 i innymi tego typu filmami z oszałamiającymi efektami specjalnymi. No i oczywiście w roli głównej Dwayne Johnson, który wraz ze swoją byłą żoną musi udać się do epicentrum trwającego właśnie armageddonu, by ocalić córkę.

Mad Max: Na drodze gniewu

film SF, USA 2015
20:00 TV Puls

Mad Max: Na drodze gniewu znowu przeniesie nas do świata niemal doszczętnie zniszczonego przez wojnę nuklearną, gdzie jedyną wartość ma paliwo.

Co oglądać w weekend? Sobota 27 maja 2023

Pacific Rim: Rebelia


17:40 TVN7

Pacific Rim: Rebelia (Pacific Rim: Uprising) to druga odsłona inwazji ogromnych potworów, które przedostały się do naszego świata przed portal na dnie oceanu. Ponownie ludzkość będzie musiała się zjednoczyć zasiadając w ogromnych, niczym Transformersy, maszynach bojowych. Bo tylko tak można zniszczyć zagrożenie z innego wymiaru.

Mroczny Rycerz

film sensacyjny, Wielka Brytania 2008
22:55 TVN7

Mroczny Rycerz to druga z trzech części trylogii Christophera Nolana, gdzie głównym bohaterem jest Batman (Christian Bale). Tym razem będzie musiał zmierzyć się z legendarnym Jokerem.

Mission Impossible 2

10 film sensacyjny, Niemcy 2000
21:00 AXN Black

Mission Impossible 2 to kolejna odsłona przygód nieustraszonego agenta tajnej agencji rządowej do walki z globalnym terroryzmem – Ethana Hunta. Warto dodać, że w 2021 roku ukończono zdjęcia do 7 części.

Domówka


House Party
2023, 1 godz. 40 min.
14:00 HBO 2

Dwójka sprzątaczy ma niebywałe szczęście. Okazuje się, że pod nieobecność właściciela, mają posprzątać jego posiadłość – jest nim LeBron James. Ci szybko wpadają na pomysł urządzenia największej domówki w ich życiu.

Tłumaczka

thriller, Francja 2005
21:00 Polsat Film

Tłumaczka to tytułowa Silvia, pracująca dla ONZ. Pewnego razu przypadkiem podsłuchuje rozmowę, w której ktoś zleca zabójstwo jednego z afrykańskich dyktatorów.

Reminiscencja


Reminiscence
2021 ‧ SF/Dreszczowiec ‧ 2g 28m
00:25 HBO 2

Wolverine powraca w nowym filmie science-fiction Reminiscencja, w którym będzie musiał odnaleźć zaginioną kobietę. Do dyspozycji ma możliwość przeżycia każdego wspomnienia, jakie przeżył jego klient. Z pewnością to pomoże mu w najnowszej sprawie.

Co oglądać w weekend? Niedziela 28 maja 2023

Nietykalni


Intouchables
2011, 1 godz. 52 min.
20:00 TVN

Jeden z najpopularniejszych francuskich filmów przedstawia wzruszającą historię optymistycznego chłopaka z przedmieść, który na nowo budzi radość życia w sparaliżowanym milionerze.

Sztanga i Cash

komedia kryminalna, USA 2013
23:30 Polsat

Sztanga i Cash to komedia sensacyjna z Dwaynem Johnsonem oraz Markiem Wahlbergiem w rolach głównych. Trójka przyjaciół nie radzi sobie w interesach, więc schodzą na drogę przestępstwa. Porywają pewnego bogatego biznesmena i torturują go dla pieniędzy. Uwaga, bo ten hit pochodzi od twórcy Transformersów – Michaela Baya.

Pan i Pani Smith

komedia sensacyjna, USA 2005
23:50 TV Puls

Pan i Pani Smith to komedia sensacyjna o małżeństwie najemników, w którym tak naprawdę druga osoba nie wie, czym zajmuje się ta pierwsza. Pewnego razu dostają obydwoje zlecenie n zabicie swojego partnera. Zaczyna się owjna, bo państwo Smith SA najlepsi w swoim fachu.

Bez przedawnienia


High Crimes
2002, 1 godz. 55 min.
21:00 AXN White

“Bez przedawnienia” to pełen suspensu thriller prawniczy z 2002 roku. Film przedstawia historię Claire Kubik, utalentowanej adwokatki, która prowadzi spokojne życie u boku swojego męża, Toma, byłego pułkownika wojskowego.

Gdy Tom nagle zostaje aresztowany przez FBI pod oskarżeniem o zbrodnie wojenne, Claire odkrywa, że jej mąż nie jest tym, za kogo się podaje. W desperacji i wierząc w jego niewinność, podejmuje się jego obrony. Jednak w trakcie procesu odkrywa przerażającą sieć zdrady, spisku i korupcji.

Źródło: Co obejrzeć w weekend?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: