Black Adam | zobacz najnowszy zwiastun hitu DC Comics

Wonder Woman 1984, Batman, Liga Sprawiedliwości wg Zacka Snydera to tylko niektóre tytuły, które będą miały swoje premiery w ciągu nadchodzących miesięcy. Dzisiaj dowiesz się więcej o nowym widowisku DC Comics, gdzie główną rolę gra Dwayne The Rock Johnson. Nadciąga Black Adam.

Fabuła filmu Black Adam trzymana jest w wielkiej tajemnicy. Co już wiemy o filmie? To spin-off filmu Shazam!, który debiutował w kinach w Polsce w 2019 roku. Zobacz najnowszy zwiastun, na którym Dwayne Johnson występuje, jako Black Adam.

Zobacz także | TOP10: najlepsze filmy 2020 kino

 

 Według komiksów DC, Black Adam jest arcywrogiem Kapitan Marvel. Jednak nie wiemy, jak potoczą się jego losy na kinowym ekranie. Twórcy zdradzają, że antybohater budzi się po 5 tysięcznej niewoli i teraz nikt go nie powstrzyma. Obraz wyreżyseruje Jaume Collet-Serra. Niestety nie wiadomo, czy premiera nie będzie przesunięta. Obecnie Dwayne Johnson pracuje nad filmem akcji dla Netflixa o nazwie Red Notice, a z powodu pandemii prace na planie się przeciągnęły.

Zobacz także | Gdzie oglądać darmową telewizję internetową?

Tymczasem zdjęcia do Black Adam jeszcze się nie zaczęły. Nie wiadomo czy produkcja zostanie ukończona w terminie ogłoszonym na corocznym konwencie DC Comics trzy dni temu.

Zobacz także | TOP10: najlepsze filmy w Polsce wg Netflix

Black Adam ma mieć premierę na świecie 22 grudnia 2021 roku. W filmie zobaczymy, m.in. członków Justice Society of America: Hawkmana, Dr. Fate’a i Cyclona. 

Źródło: DC Comics

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: