Batman (Robert Pattinson) | zobacz pierwszy zwiastun

Batman – w końcu doczekaliśmy się pierwszego oficjalnego zwiastuna, w którego wciela się Robert Pattinson (Tenet). Premiera zapowiedziana została na 1 października 25021 roku. Zobacz najnowszy i pierwszy zwiastun tej superprodukcji.

Batman z Robertem Pattinsonem to najnowsze dzieło Matta Reevesa. Zwiastun został oficjalnie zaprezentowany na panelu DC Comics. W filmie zagrają także Zoe Kravitz (Catwoman), Colin Farrell (Penguin), Paul Dano (Riddler), Jeffrey Wright (James Gordon), Andy Serkis (Alfred Pennyworth) iJohn Turturro (Carmine Falcone). Co wiemy o nowym Batmanie?

Batman powraca!

W nowym Batmanie poznamy dopiero mrocznego rycerza. Film skupia się na jego początkach walki z przestępcami w Gotham. To właśnie tam poznamy dopiero takie postacie jak Pingwin, Człowiek-Zagadka czy Kobieta Kot.

Nowy zwiastun Batmana w ciągu pięciu godzin od premiery obejrzało na YouTubie 4 miliony osób. A licznik wciąż bije. Zobaczymy jak będzie jutro. Batman 2021 to jeden z najdłużej wyczekiwanych filmów, które będą mieć swoją premierę w 2021 roku w kinach. Chyba, że z powodu koronawirusa premiera zostanie znowu przełożona, jak w przypadku wszystkich oczekujących na premierę kinową filmów na świecie.

Źródło: DC Comics, Batman

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *