Batman (Robert Pattinson) | zobacz pierwszy zwiastun

W końcu doczekaliśmy się pierwszego oficjalnego zwiastuna Batmana, w którego wciela się Robert Pattinson (Tenet). Premiera zapowiedziana została na 1 października 2021 roku. Zobacz najnowszy i pierwszy zwiastun tej superprodukcji.

Batman z Robertem Pattinsonem to najnowsze dzieło Matta Reevesa. Zwiastun został oficjalnie zaprezentowany na panelu DC Comics. W filmie zagrają także Zoe Kravitz (Catwoman), Colin Farrell (Penguin), Paul Dano (Riddler), Jeffrey Wright (James Gordon), Andy Serkis (Alfred Pennyworth) iJohn Turturro (Carmine Falcone). Co wiemy o nowym Batmanie?

Zobacz także | TOP10: najlepsze filmy w Polsce wg Netflix

W nowym Batmanie poznamy dopiero mrocznego rycerza. Film skupia się na jego początkach walki z przestępcami w Gotham. To właśnie tam poznamy dopiero takie postacie jak Pingwin, Człowiek-Zagadka czy Kobieta Kot.

Zobacz także | TOP10: najlepsze filmy 2020 kino

Nowy zwiastun Batmana w ciągu pięciu godzin od premiery obejrzało na YouTubie 4 miliony osób. A licznik wciąż bije. Zobaczymy jak będzie jutro. Batman 2021 to jeden z najdłużej wyczekiwanych filmów, które będą mieć swoją premierę w 2021 roku w kinach.

Zobacz także | Gdzie oglądać darmową telewizję internetową?

Źródło: DC Comics

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: