Tenet | zobacz najnowszy zwiastun superprodukcji Nolana

Tenet Christophera Nolana jutro wchodzi do kin. W końcu doczekaliśmy się dnia premiery, który już nie zostanie zmieniony. Zanim jednak pójdziecie 26 sierpnia 2020 roku do kina, zobaczcie najnowszy (trzeci) oficjalny zwiastun, który wyjaśnia nieco więcej. Trailer trwa ponad trzy minuty.

Nowy zwiastun Tenet, najdłużej wyczekiwanego filmu roku od manipulacji czasem, zjawisku inwersji wchodzi do kin. Twórcy zapowiedzieli kilka dni temu premierę najnowszego zwiastuna. W końcu możemy go zobaczyć. Nowe sceny batalistyczne robią ogromne wrażenie. Czego jeszcze można dowiedzieć się ze zwiastuna Tenet?

Tenet: finałowy zwiastun

Główny bohater jest uzbrojony tylko w jedno słowo — Tenet — i próbuje przeniknąć do międzynarodowego świata szpiegostwa, by ocalić ludzkość. Wiadomo tylko, że ludzie z przyszłości liczą na niego. I że jest jedyną osoba, która może zapobiec nadchodzącej apokalipsie, przy której Trzecia Wojna Światowa to pikuś.

Protagonista (tak nazywany jest główny bohater) ma kontrolę nad zagadkowym zjawiskiem odwracania biegu czasu. W Tenet grają: John David Washington ( Protagonist), Robert Pattinson (Neil), Elizabeth Debicki (Kat), Dimple Kapadia (Priy) oraz Kenneth Branagh (Andrei Sato). 

 

Tenet ma premierę w Polsce 26 sierpnia 2020 roku. Była ona przekładana kilka razy ze względu na pandemię. Najlepiej film zobaczyć w IMAXie.

Źródło: YouTube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *