Tenet | zobacz najnowszy zwiastun superprodukcji Nolana

Tenet Christophera Nolana jutro wchodzi do kin. W końcu doczekaliśmy się dnia premiery, który już nie zostanie zmieniony. Zanim jednak pójdziecie 26 sierpnia 2020 roku do kina, zobaczcie najnowszy (trzeci) oficjalny zwiastun, który wyjaśnia nieco więcej. Trailer trwa ponad trzy minuty.

Nowy zwiastun Tenet, najdłużej wyczekiwanego filmu roku od manipulacji czasem, zjawisku inwersji wchodzi do kin. Twórcy zapowiedzieli kilka dni temu premierę najnowszego zwiastuna. W końcu możemy go zobaczyć. Nowe sceny batalistyczne robią ogromne wrażenie. Czego jeszcze można dowiedzieć się ze zwiastuna Tenet?

Zobacz także | TOP10: najlepsze filmy w Polsce wg Netflix

Główny bohater jest uzbrojony tylko w jedno słowo — Tenet — i próbuje przeniknąć do międzynarodowego świata szpiegostwa, by ocalić ludzkość. Wiadomo tylko, że ludzie z przyszłości liczą na niego. I że jest jedyną osoba, która może zapobiec nadchodzącej apokalipsie, przy której Trzecia Wojna Światowa to pikuś.

Zobacz także | TOP10: najlepsze filmy 2020 kino

Protagonista (tak nazywany jest główny bohater) ma kontrolę nad zagadkowym zjawiskiem odwracania biegu czasu. W Tenet grają: John David Washington ( Protagonist), Robert Pattinson (Neil), Elizabeth Debicki (Kat), Dimple Kapadia (Priy) oraz Kenneth Branagh (Andrei Sato). 

Zobacz także | Gdzie oglądać darmową telewizję internetową?

Tenet ma premierę w Polsce 26 sierpnia 2020 roku. Była ona przekładana kilka razy ze względu na pandemię. Najlepiej film zobaczyć w IMAXie.

Źródło: YouTube

 
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: