Zack Snyder’s Justice League | zobacz najnowszy zwiastun

Zack Snyder’s Justice League będzie odświeżoną wersją tego samego filmu, ale w takiej wersji, w jakiej od początku do końca zrobiłby to Zack Snyder. Ten niestety musiał przerwać prace nad filmem i “dokończeniem” produkcji zajął się Joss Whedon. Jednak fani na całym świecie wymusili powstanie wersji, jakby to widział Zack Snyder.

Zack Snyder’s Justice League nie trafi do kin. Pojawi się w serwisie HBO Max latem 2021 roku. Będzie to miniserial składający się z czterech odcinków, każdy po 60 minut – wydłużona ostateczna wersja widowiska z nakręconymi nowymi scenami.

Liga Sprawiedliwości – najnowszy zwiastun

Liga Sprawiedliwości to amerykański fantastycznonaukowy film akcji na podstawie serii komiksów o grupie superbohaterów, do której zalicza się, między innymi Batman, Flash, Superman, Aquaman czy Wonder Woman.

W Lidze Sprawiedliwości wystąpili Ben Affleck, Henry Cavill, Amy Adams, Gal Gadot, Ezra Miller, Jason Momoa, Ray Fisher, Jeremy Irons, Diane Lane, Connie Nielsen, J.K. Simmons i Ciarán Hinds. Film miał premierę w listopadzie 2017 roku.

Po premierze fani utworzyli petycję, w której domagali się zobaczyć, jak to samo widowisko zrobiłby od początku do końca Zack Snyder. Reżyserowi pomysł się spodobał, więc ruszyły prace nad rozszerzoną wersją. Film Justice League miał budżet 300 milionów dolarów i zarobił dwa razy tyle. Jak będzie z odświeżoną wersją Ligi Sprawiedliwości? Niestety będziemy musieli poczekać rok, żeby się o tym przekonać.

Źródło: DC Comics, Zack Snyder’s Justice League

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *