Legion samobójców: The Suicide Squad – najnowszy zwiastun

Legion samobójców: The Suicide Squad to kolejna część przygód antybohaterów z uniwersum DC Comics, w którym główną rolę gra Margot Robbie. Zobacz najnowszy zwiastun i sprawdź, kiedy zobaczysz film w polskich kinach.

Legion samobójców: The Suicide Squad to jeden z tych hollywoodzkich hitów, w którym zagrała cała plejada aktorów. W filmie występują, między innymi Margot Robbie, Idris Elba, Joel Kinnaman, John Cena, Viola Davis, Jai Courtney, Michael Rooker, Flula Borg, David Dastmalchian i Juan Diego Botto. Sprawdź ostateczny zwiastun hitu zaplanowanego na 2021 rok.

 

Legion samobójców: The Suicide Squad 2

James Gunn (Strażnicy Galaktyki) ponownie zebrał ekipę nie z tej Ziemi, by zaprezentować nam ostateczny zwiastun Legionu samobójców: The Suicide Squad. Film jest kontynuacją Legionu samobójców z 2016 roku, w którym banda antyherosów musiała stawić czoło zjawie z kosmosu dokonującej inwazji. Film miał tak dobre recenzje, że “po drodze” powstał osobny film o jednej z głównych bohaterek.Chodzi oczywiście o Margot Robbie – Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn).

Akcja The Suicide Squad 2 będzie rozgrywać się w latach 70-tych XXI wieku i ma przypominać napakowany efektami specjalnymi film wojenny. Nie możemy się doczekać. Film ma mieć premierę w Polsce 6 sierpnia 2021 roku.

Źródło: DC Comics, Legion samobójców

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *