Wonder Woman 1984 | gdzie obejrzeć?

Wonder Woman 1984 – gdzie obejrzeć? Sprawdź gdzie możesz znaleźć albo obejrzeć online Wonder Woman 1984 online. Film miał swoją premierę 26 grudnia na HBO Max. Niestety polscy widzowie muszą się nieco nagłowić, by korzystać z tej usługi dostępnej na rynku amerykańskim. Jaką mają alternatywę?

Fraza Wonder Woman 1984 – gdzie obejrzeć ma od kilku dni niezłe wzięcie w Google. Wszystko dlatego, że Warner Bros zdecydował o udostępnieniu swoich kilku najciekawszych premier na platformach VOD, zamiast czekać na 2021 rok, aż kina znowu zostaną otwarte. Jedną z nich jest właśnie hit, w którym główną rolę gra Gal Gadot. Zobacz gdzie obejrzeć Wonder Woman 1984 online a nawet za darmo. Gdzie jeszcze szukać nowego filmu od DC Domics?

Wonder Woman 1984 gdzie obejrzeć?

 

 

Zobacz także:

TOP10 | najlepsze filmy Netflix (kwiecień 2021)

Wonder Woman 1984 – gdzie oglądać online?

Wonder Woman 1984 / fot. DC Comics

Żeby obejrzeć Wonder Woman z legalnego źródła, np. na HBO Max, trzeba zdecydować się na subskrypcję. Niestety najtańsze pakiety zaczynają się od 14,99 dolarów (ok. 60 zł). Jednak miłośnicy Wonder Woman 1984 zajrzą zapewne na strony, które oferują film (w jakości IMAX), poprzez pobranie go na dysk. Zwiększony ruch na stronach z filmami typu:

to przede wszystkim efekt tego, że Wonder Woman 1984 jest już dostępny za darmo i beż żadnej rejestracji.

Wonder Woman 1984 – polskie napisy

Oczywiście zawsze znajdą się chętni na nielegalne pobranie filmu zwłaszcza, że w sieci bez problemu są już polskie napisy do Wonder Woman 1984. Wystarczy użyć odpowiedniego programu do poszukiwania napisów do filmów i seriali albo odpalić odtwarzacz multimedialny z podobną funkcją,

Wonder Woman 1984 – zobacz pierwsze trzy minuty filmu:


 

Poniżej dla przypomnienia prezentujemy najświeższy zwiastun Wonder Woman 1984 (2020).

Zobacz także:

TOP10 | najlepsze filmy Netflix (kwiecień 2021)

Obecnie jedynym serwisem VOD, na którym można oglądać Wonder Woman 1984 jest HBO Max. Film raczej nie pojawi się w najbliższym czasie na Netflixie, ipli ani w Playerze.

Fani strony typu CDA także mogą być zawiedzeni, bo do dyspozycji mają tylko pierwszą część filmu (Wonder Woman – z 2017 roku). Wystarczy wpisać frazę Wonder Woman 2020 cda, by się o tym przekonać.

Z niecierpliwością czekamy, aż film zadebiutuje na innych serwisach, dostępnych w Polsce. Taka premiera mogłaby znacznie zwiększyć zainteresowanie Netflixem albo Playerem, gdyby Wonder Woman 1984 był zapowiedziany jako najbliższa premiera.

Niektórzy wierząc w szczęście wpisują frazy typu Wonder Woman 1984 cały film albo Wonder Woman 2020 gdzie oglądać. Jednak najczęściej serwisy VOD, które (rzekomo) posiadają film  w swojej filmotece oferują go tylko po rejestracji i wykupieniu jednorazowego albo miesięcznego dostępu do usługi.

Zobacz także:

TOP10: najlepsze filmy HBO GO (kwiecień 2021)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: