Wonder Woman 1984 | gdzie obejrzeć?

Wonder Woman 1984 – gdzie obejrzeć? Film miał swoją premierę 26 grudnia na HBO Max. Niestety polscy widzowie muszą się nieco nagłowić, by korzystać z tej usługi dostępnej na rynku amerykańskim. Jaką mają alternatywę?

Fraza Wonder Woman 1984 – gdzie obejrzeć ma od kilku dni niezłe wzięcie w Google. Wszystko dlatego, że Warner Bros zdecydował o udostępnieniu swoich kilku najciekawszych premier na platformach VOD, zamiast czekać na 2021 rok, aż kina znowu zostaną otwarte. Jedną z nich jest właśnie hit, w którym główną rolę gra Gal Gadot. Zobacz gdzie obejrzeć online a nawet za darmo. Gdzie jeszcze szukać nowego filmu od DC Domics?

Wonder Woman 1984
Wonder Woman 1984 gdzie obejrzeć?

 

 

Wonder Woman 1984 – gdzie oglądać online?

Żeby obejrzeć film z legalnego źródła, np. na HBO Max, trzeba zdecydować się na subskrypcję. Niestety najtańsze pakiety zaczynają się od 14,99 dolarów (ok. 60 zł). Jednak miłośnicy filmu zajrzą zapewne na strony, które oferują film (w jakości IMAX), poprzez pobranie go na dysk. Zwiększony ruch na stronach z filmami typu:

  • 1337x
  • piratebay-party

to przede wszystkim efekt tego, że obraz jest już dostępny za darmo i beż żadnej rejestracji.

WW 1984 – polskie napisy

Oczywiście zawsze znajdą się chętni na nielegalne pobranie filmu zwłaszcza, że w sieci bez problemu są już polskie napisy do filmu. Wystarczy użyć odpowiedniego programu do poszukiwania napisów do filmów i seriali albo odpalić odtwarzacz multimedialny z podobną funkcją,

Zobacz pierwsze trzy minuty filmu:

Obecnie jedynym serwisem VOD, na którym można oglądać film jest HBO Max. Film raczej nie pojawi się w najbliższym czasie na Netflixie, ipli ani w Playerze.

Fani strony typu CDA także mogą być zawiedzeni, bo do dyspozycji mają tylko pierwszą część filmu (Wonder Woman – z 2017 roku).

Z niecierpliwością czekamy, aż film zadebiutuje na innych serwisach, dostępnych w Polsce. Taka premiera mogłaby znacznie zwiększyć zainteresowanie Netflixem albo Playerem, gdyby film był zapowiedziany jako najbliższa premiera.

Niektórzy wierząc w szczęście wpisują frazy typu Wonder Woman 1984 cały film albo Wonder Woman 2020 gdzie oglądać. Jednak najczęściej serwisy VOD, które (rzekomo) posiadają film  w swojej filmotece oferują go tylko po rejestracji i wykupieniu jednorazowego albo miesięcznego dostępu do usługi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *