Telewizory LG OLED: zobacz najnowszą reklamę

Koncern LG opublikował najnowszą reklamę swoich telewizorów OLED na 2021 rok. W krótkim filmie możemy poznać możliwości tegorocznych ekranów OLED. Zobacz krótki filmik zamieszczony z okazji targów CES 2021.

Telewizory LG OLED od kilku lat cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Nie każdy wie, że w tym roku będziemy mieli nowe przekątne (42″ i 83″) uzupełniające ubiegłoroczne serie o wielkościach 48″, 55″, 65″ 77″ i 88″.

Telewizory LG OLED 2021: reklama

Zobacz aktualne ceny wszystkich telewizorów LG Nanocell

  

 

Telewizory OLED to Smart TV, a poza przeglądaniem stron www na dużym ekranie czy korzystaniem z setek aplikacji (m.in. Netflix, Youtube, player), nie zabraknie ciekawych funkcji. Nie każdy wie, że telewizorami OLED można sterować nie tylko pilotem Magic (z pokrętłem jak w myszce, by szybciej przewijać menu), ale także za pomocą komend głosowych.

Na zaprezentowanym przez LG wideo widać, że wypowiadając komendę głosową w stronę telewizora LG OLED, możemy, np. cofnąć oglądany mecz, by zobaczyć daną akcję. Telewizor sam wyświetli jeszcze raz interesujące nas zdarzenie sprzed kilku sekund. Do tego telewizory Smart TV pracujące na systemie operacyjnym webOS 6.0. odznaczają się znacznie lepszym dźwiękiem oraz możliwością podłączenia dodatkowych głośników na Bluetooth do telewizora OLED.

Zobacz więcej na temat telewizorów LG 2021

Telewizory 2021: zobacz nowe telewizory LG

 

Wszystkie nowe telewizory zostały pokazane na wirtualnych targach CES 2021, które zaczęły się 11 stycznia 2021 roku.

Sprawdź aktualne ceny telewizorów LG

 


 

Źródło: LG

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: