Telewizory LG OLED: zobacz najnowszą reklamę

Telewizory LG OLED na kolejnych materiałach wideo. Koncern LG opublikował najnowszą reklamę swoich telewizorów OLED na 2021 rok. W krótkim filmie możemy poznać możliwości tegorocznych ekranów OLED. Zobacz krótki filmik zamieszczony z okazji targów CES 2021.

Telewizory LG OLED od kilku lat cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Nie każdy wie, że w tym roku będziemy mieli nowe przekątne (42″ i 83″) uzupełniające ubiegłoroczne serie o wielkościach 48″, 55″, 65″ 77″ i 88″.

Telewizory LG OLED 2021: reklama

Zobacz aktualne ceny wszystkich telewizorów LG Nanocell


Telewizory OLED to Smart TV, a poza przeglądaniem stron www na dużym ekranie czy korzystaniem z setek aplikacji (m.in. Netflix, Youtube, player), nie zabraknie ciekawych funkcji. Nie każdy wie, że telewizorami OLED można sterować nie tylko pilotem Magic (z pokrętłem jak w myszce, by szybciej przewijać menu), ale także za pomocą komend głosowych.

Telewizory LG OLED
Telewizor LG OLED77A13LA / fot. LG

Na zaprezentowanym przez LG wideo widać, że wypowiadając komendę głosową w stronę telewizora LG OLED, możemy, np. cofnąć oglądany mecz, by zobaczyć daną akcję. Telewizor sam wyświetli jeszcze raz interesujące nas zdarzenie sprzed kilku sekund. Do tego telewizory Smart TV pracujące na systemie operacyjnym webOS 6.0. odznaczają się znacznie lepszym dźwiękiem oraz możliwością podłączenia dodatkowych głośników na Bluetooth do telewizora OLED.

Telewizory 2021: zobacz nowe telewizory LG

 

Wszystkie nowe telewizory zostały pokazane na wirtualnych targach CES 2021, które zaczęły się 11 stycznia 2021 roku.

Sprawdź aktualne ceny telewizorów LG


 

Źródło: LG

Hola, hola, jeszcze nie uciekaj. Przede wszystkim zescrolluj myszką w dół!

Telefony komórkowe - porównaj ceny

Przede wszystkim, ponieważ podobał Ci się ten artykuł, z pewnością będziesz chciał także zobaczyć zestawienie TOP10 najlepsze telewizory. Przede wszystkim dlatego, że dowiesz się z niego jaki telewizor kupić, dodatkowo poznasz inne, ciekawe modele. Godnym uwagi jest fakt, że jeszcze bardziej klienci poszukują telewizora z ekranem OLED. Przede wszystkim powinni oni zajrzeć do naszego aktualizowanego co miesiąc zestawienia TOP10 najlepsze telewizory OLED.

Oczywiście na tym nie koniec. Ze względu na to, że niektórzy szukają telewizora w wybranym przedziale cenowym, proponujemy nasze dwa poradniki. Z pewnością teraz największą popularnością cieszą się telewizory w przedziale 2000 – 3000 zł. W związku z tym zobacz nasze dwa zestawienia, przede wszystkim Jaki telewizor kupić do 2000 zł? oraz Jaki telewizor kupić do 3000 zł?

Ważnym aspektem jest to, że nie każdy poszukuje najlepszego telewizora wartego  fortunę. Przede wszystkim dużą popularnością cieszą się tanie i dobre telewizory, ale z dużym ekranem. Po pierwsze, zobaczcie Jaki telewizor 55 cali kupić? Jeśli poszukujesz większego telewizora, z pewnością zainteresuje cię zestawienie, np. Jaki telewizor 65 cali kupić? Ponieważ dużą popularnością cieszą się telewizory znacznie większe, zajrzyj także do naszego innego zestawienia. Podczas gdy wiele na rynku się zmienia, Polacy coraz częściej szukają jeszcze większych ekranów. To właśnie ich powinno zaciekawić zestawienie, np. Jaki telewizor 75 cali kupić?

Na koniec: A może… nowy smartfon albo dobry film?

Po drugie, jeżeli chcesz choć na chwilę odpocząć od telewizorów, zajrzyj na nasz bliźniaczy serwis o smartfonach na stronie jakismartfonkupic.pl. Z pewnością każdego dnia znajdziesz tam przede wszystkim najświeższe newsy, poradniki zakupowe, TOP10 najlepszych smartfonów i wiele innych zestawień. Ponieważ już tutaj jesteś, dowiedz się Jaki smartfon do 1000 zł kupić? Jeśli masz większy budżet, z pewnością zainteresuje cię przede wszystkim zestawienie, np. Jaki smartfon do 1500 zł kupić?

Po trzecie, jeśli interesują Cię najlepsze filmy i seriale, koniecznie sprawdzaj nasze codzienne aktualizowane zestawienia TOP10 najlepsze filmy na Netflix w Polsce oraz TOP10 najlepsze filmy w HBO GO. Dowiedz się także, Gdzie oglądać Formułę 1 online za darmo?

Przede wszystkim dziękujemy, że jesteście z nami. Jednakże nie zapomnijcie kliknąć w obrazek Ceneo poniżej, by sprawdzić ceny najlepszych telewizorów oraz setek innych, interesujących produktów.

Telewizory na Ceneo

  • Po pierwsze: poszukaj na Ceneo idealnego telewizora, na przykład TV LG albo Samsung,
  • Po drugie: przede wszystkim zobacz pozostałe telewizory w tym przedziale cenowym,
  • Po trzecie: wybierz choć dwa, trzy modele do porównania,
  • Po czwarte: sprawdź co o nim piszemy na jakitelewizorkupic.pl,
  • Po piąte: na koniec zdecyduj czy warto go kupić!
  • Po szóste: pochwal się, np. w komentarzach, jaki telewizor kupiłeś!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: