Telewizory LG OLED G1: zobacz co zaoferują?

Telewizory LG OLED G1 to nowe TV określane także, jako G1 (Gallery). Modele z tej serii nazywane też OLED evo, ponieważ wykorzystują zaawansowany panel nowej generacji. Czym jeszcze może pochwalić się seria G1?

W ofercie telewizorów OLED, seria LG G1 jest jedną z najwyższych w tym roku. W skład telewizorów wchodzą modele o wielkości 55″, 65″ oraz 77 cali (LG 55OLED G1, LG 65OLED G1 i LG 77OLED G1).

 

Zobacz także:

TOP10 najlepsze telewizory (maj 2021)

LG OLED G1: nowe telewizory 2021

Telewizory LG OLED G1
Telewizory LG OLED G1 / fot. LG

Zobacz aktualne ceny wszystkich telewizorów 8K


 

Telewizor może być traktowany jako dzieło sztuki.  To właśnie dlatego modele OLED z serii G1 są cienkie niczym kartka papieru i mogą idealnie przylegać do ściany niczym obraz.

Jego idealnym uzupełnieniem jest soundbar montowany pod nim.

Telewizory LG OLED G1
Soundbar LG do telewizora OLED G1 / fot. LG

Zobacz aktualne ceny wszystkich telewizorów 4K


 

Zasługą wyświetlacza nowej generacji (OLED evo) są znacznie wyraźniejsze kolory oraz wyższa jasność. Seria G1 pracuje na procesorze Alpha 9 czwartej generacji. W tym roku sztuczna inteligencja w telewizorach LG pozwala na samodzielne rozpoznawanie przez inteligentny telewizor gatunku oglądanego programu (bądź filmu) i analizowanie go klatka po klatce. Dzięki temu w każdej sekundzie uzyskujemy obraz dopasowany nawet do warunków oświetleniowych w naszym salonie.

Zobacz aktualne ceny wszystkich telewizorów LG Nanocell


Zobacz także:

TOP10: najlepsze telewizory OLED (maj 2021)

Co najważniejsze telewizory LG G1 poza procesorem Alpha 9 czwartej generacji oferują skalowanie dźwięku do 5.1.2, automatyczną regulację głośności oraz system operacyjny webOS 6.0. OLEDy wspierają technologie Dolby Vision czy Dolby Atmos oraz są zgodne ze standardem HDMI 2.1.

Telewizory LG OLED G1
Telewizory LG OLED / fot. LG

Ceny oraz dokładna specyfikacja techniczna telewizorów OLED z serii G1 nie są jeszcze znane. Pierwsze telewizory z oferty na 2021 rok powinny pojawić się w sklepach na wiosnę.

 

Najlepsze telewizory 8K (maj 2021)

Źródło: LG

Hola, hola, jeszcze nie uciekaj. Przede wszystkim zescrolluj myszką w dół!

Telefony komórkowe - porównaj ceny

Przede wszystkim, ponieważ podobał Ci się ten artykuł, z pewnością będziesz chciał także zobaczyć zestawienie TOP10 najlepsze telewizory. Przede wszystkim dlatego, że dowiesz się z niego jaki telewizor kupić, dodatkowo poznasz inne, ciekawe modele. Godnym uwagi jest fakt, że jeszcze bardziej klienci poszukują telewizora z ekranem OLED. Przede wszystkim powinni oni zajrzeć do naszego aktualizowanego co miesiąc zestawienia TOP10 najlepsze telewizory OLED.

Oczywiście na tym nie koniec. Ze względu na to, że niektórzy szukają telewizora w wybranym przedziale cenowym, proponujemy nasze dwa poradniki. Z pewnością teraz największą popularnością cieszą się telewizory w przedziale 2000 – 3000 zł. W związku z tym zobacz nasze dwa zestawienia, przede wszystkim Jaki telewizor kupić do 2000 zł? oraz Jaki telewizor kupić do 3000 zł?

Ważnym aspektem jest to, że nie każdy poszukuje najlepszego telewizora wartego  fortunę. Przede wszystkim dużą popularnością cieszą się tanie i dobre telewizory, ale z dużym ekranem. Po pierwsze, zobaczcie Jaki telewizor 55 cali kupić? Jeśli poszukujesz większego telewizora, z pewnością zainteresuje cię zestawienie, np. Jaki telewizor 65 cali kupić? Ponieważ dużą popularnością cieszą się telewizory znacznie większe, zajrzyj także do naszego innego zestawienia. Podczas gdy wiele na rynku się zmienia, Polacy coraz częściej szukają jeszcze większych ekranów. To właśnie ich powinno zaciekawić zestawienie, np. Jaki telewizor 75 cali kupić?

Na koniec: A może… nowy smartfon albo dobry film?

Po drugie, jeżeli chcesz choć na chwilę odpocząć od telewizorów, zajrzyj na nasz bliźniaczy serwis o smartfonach na stronie jakismartfonkupic.pl. Z pewnością każdego dnia znajdziesz tam przede wszystkim najświeższe newsy, poradniki zakupowe, TOP10 najlepszych smartfonów i wiele innych zestawień. Ponieważ już tutaj jesteś, dowiedz się Jaki smartfon do 1000 zł kupić? Jeśli masz większy budżet, z pewnością zainteresuje cię przede wszystkim zestawienie, np. Jaki smartfon do 1500 zł kupić?

Po trzecie, jeśli interesują Cię najlepsze filmy i seriale, koniecznie sprawdzaj nasze codzienne aktualizowane zestawienia TOP10 najlepsze filmy na Netflix w Polsce oraz TOP10 najlepsze filmy w HBO GO. Dowiedz się także, Gdzie oglądać Formułę 1 online za darmo?

Przede wszystkim dziękujemy, że jesteście z nami. Jednakże nie zapomnijcie kliknąć w obrazek Ceneo poniżej, by sprawdzić ceny najlepszych telewizorów oraz setek innych, interesujących produktów.

Telewizory na Ceneo

  • Po pierwsze: poszukaj na Ceneo idealnego telewizora, na przykład TV LG albo Samsung,
  • Po drugie: przede wszystkim zobacz pozostałe telewizory w tym przedziale cenowym,
  • Po trzecie: wybierz choć dwa, trzy modele do porównania,
  • Po czwarte: sprawdź co o nim piszemy na jakitelewizorkupic.pl,
  • Po piąte: na koniec zdecyduj czy warto go kupić!
  • Po szóste: pochwal się, np. w komentarzach, jaki telewizor kupiłeś!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: