Telewizory LG OLED G1: zobacz co zaoferują?

Jedną z nowych serii telewizorów OLED od LG na 2021 rok jest G1 (Gallery). Telewizory z tej serii nazywane też OLED evo, ponieważ wykorzystują zaawansowany panel nowej generacji. Czym jeszcze może pochwalić się seria G1?

W ofercie telewizorów OLED, seria LG G1 jest jedną z najwyższych w tym roku. W skład telewizorów wchodzą modele o wielkości 55″, 65″ oraz 77 cali (LG 55OLED G1, LG 65OLED G1 i LG 77OLED G1).

 

Zobacz także:

Najlepsze telewizory 2021 | TOP10 (styczeń 2021)

LG OLED G1: nowe telewizory 2021

Telewizory LG OLED G1 / fot. LG

Zobacz aktualne ceny wszystkich telewizorów 8K

 


 

Telewizor może być traktowany jako dzieło sztuki.  To właśnie dlatego modele OLED z serii G1 są cienkie niczym kartka papieru i mogą idealnie przylegać do ściany niczym obraz.

Jego idealnym uzupełnieniem jest soundbar montowany pod nim.

Soundbar LG do telewizora OLED G1 / fot. LG

Zobacz aktualne ceny wszystkich telewizorów 4K

 


 

 

Zasługą wyświetlacza nowej generacji (OLED evo) są znacznie wyraźniejsze kolory oraz wyższa jasność. Seria G1 pracuje na procesorze Alpha 9 czwartej generacji. W tym roku sztuczna inteligencja w telewizorach LG pozwala na samodzielne rozpoznawanie przez inteligentny telewizor gatunku oglądanego programu (bądź filmu) i analizowanie go klatka po klatce. Dzięki temu w każdej sekundzie uzyskujemy obraz dopasowany nawet do warunków oświetleniowych w naszym salonie.

Zobacz aktualne ceny wszystkich telewizorów LG Nanocell

  

 

Zobacz także:

TOP10: najlepsze telewizory OLED (styczeń 2021)

Co najważniejsze telewizory LG G1 poza procesorem Alpha 9 czwartej generacji oferują skalowanie dźwięku do 5.1.2, automatyczną regulację głośności oraz system operacyjny webOS 6.0. OLEDy wspierają technologie Dolby Vision czy Dolby Atmos oraz są zgodne ze standardem HDMI 2.1.

 

Telewizory LG OLED / fot. LG

 

 

 

Ceny oraz dokładna specyfikacja techniczna telewizorów OLED z serii G1 nie są jeszcze znane. Pierwsze telewizory z oferty na 2021 rok powinny pojawić się w sklepach na wiosnę.

Zobacz także:

TOP10: najlepsze telewizory 8K (styczeń 2021)

 

Źródło: LG

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: