Telewizory 2021: LG Smart TV z usługą Google Stadia

Telewizory 2021 – na trwających właśnie targach CES 2021 poinformowano, jaką nową funkcję zaoferują telewizory LG z oferty na 2021 rok. Chodzi o dostęp do usługi Google Stadia, a więc coś idealnego dla graczy. Które telewizory LG będą oferowały to rozwiązanie?

Już pod koniec 2021 roku telewizory LG zapewnią dostęp do gier oferowanych w ramach usługi Google Stadia. Jednak aktualizacje będą dostępne tylko dla modeli z oferty na 2021 rok (z webOS 6.0.). Dopiero później (do końca 2021 roku) użytkownicy telewizorów z webOS 5.0 (modele 2020) otrzymają dostęp do usługi Google Stadia.

Zobacz także:

TOP10 najlepsze telewizory (maj 2021)

CES 2021: Telewizory LG Smart TV

Telewizory 2021
Telewizory 2021 – telewizor LG OLED EVO / fot. LG

Gdy usługa Stadia pojawi się w aplikacji Google TV, firma LG stanie się pierwszym producentem telewizorów zapewniającym, za pośrednictwem systemu operacyjnego webOS, natywną obsługę gier oferowanych przez usługę Stadia.

Zobacz aktualne ceny wszystkich telewizorów LG Nanocell


Żeby móc grać na ekranie telewizora LG używając kontrolera Stadia, będzie trzeba pobrać tę aplikację sklepu LG Content Store w krajach, w których usługa Stadia jest oferowana. Na razie liczy ona ponad 130 gier, a jej baza wciąż rośnie. Jednak trzeba pamiętać, że w pełni wykorzystanie nowych telewizorów LG i usługi Stadia (gry w rozdzielczości 4K, z efektami HDR i dźwiękiem przestrzennym 5.1.) jest możliwe przy wersji Google Stadia Pro (cena 39 zł na miesiąc). Poza tym w odróżnieniu od Google Stadia, w wersji Pro będzie więcej gier do wyboru.

Zobacz także:

Google Stadia: co jeszcze warto wiedzieć?

Telewizory 2021
Telewizory 2021 – telewizor LG 8K OLED Z1/ fot. LG

Zobacz aktualne ceny wszystkich telewizorów 8K


 

W Stadia jest już dostępnych ponad 130 gier, a liczba oferowanych tytułów jest regularnie powiększana. Gry można kupować pojedynczo lub poprzez wykupienie subskrypcji Stadia Pro, która umożliwia dostęp do bezpłatnego zestawu gier, ekskluzywnych rabatów oraz rozdzielczości do 4K.
Ze względu na fascynujący 5.1-kanałowy dźwięk przestrzenny, obraz HDR w rozdzielczości do 4K w 60 kl./s, usługa Stadia gwarantuje porywające doznania gamingowe i stanowi atrakcyjną propozycję dla użytkowników, którzy oczekują wspaniałych wrażeń, ale nie chcą kupować drogiej konsoli do gier.

Zobacz aktualne ceny wszystkich telewizorów 4K


 

Według producenta, najlepsze telewizory z oferty na 2021 rok, to telewizory LG OLED, nowe telewizory LG QNED Mini LED ( technologia NanoCell i podświetlenie mini LED) oraz najnowsze telewizory LG NanoCell. Czy tak będzie przekonamy się już za kilka miesięcy.
Źródło: LG

Hola, hola, jeszcze nie uciekaj. Przede wszystkim zescrolluj myszką w dół!

Telefony komórkowe - porównaj ceny

Przede wszystkim, ponieważ podobał Ci się ten artykuł, z pewnością będziesz chciał także zobaczyć zestawienie TOP10 najlepsze telewizory. Przede wszystkim dlatego, że dowiesz się z niego jaki telewizor kupić, dodatkowo poznasz inne, ciekawe modele. Godnym uwagi jest fakt, że jeszcze bardziej klienci poszukują telewizora z ekranem OLED. Przede wszystkim powinni oni zajrzeć do naszego aktualizowanego co miesiąc zestawienia TOP10 najlepsze telewizory OLED.

Oczywiście na tym nie koniec. Ze względu na to, że niektórzy szukają telewizora w wybranym przedziale cenowym, proponujemy nasze dwa poradniki. Z pewnością teraz największą popularnością cieszą się telewizory w przedziale 2000 – 3000 zł. W związku z tym zobacz nasze dwa zestawienia, przede wszystkim Jaki telewizor kupić do 2000 zł? oraz Jaki telewizor kupić do 3000 zł?

Ważnym aspektem jest to, że nie każdy poszukuje najlepszego telewizora wartego  fortunę. Przede wszystkim dużą popularnością cieszą się tanie i dobre telewizory, ale z dużym ekranem. Po pierwsze, zobaczcie Jaki telewizor 55 cali kupić? Jeśli poszukujesz większego telewizora, z pewnością zainteresuje cię zestawienie, np. Jaki telewizor 65 cali kupić? Ponieważ dużą popularnością cieszą się telewizory znacznie większe, zajrzyj także do naszego innego zestawienia. Podczas gdy wiele na rynku się zmienia, Polacy coraz częściej szukają jeszcze większych ekranów. To właśnie ich powinno zaciekawić zestawienie, np. Jaki telewizor 75 cali kupić?

Na koniec: A może… nowy smartfon albo dobry film?

Po drugie, jeżeli chcesz choć na chwilę odpocząć od telewizorów, zajrzyj na nasz bliźniaczy serwis o smartfonach na stronie jakismartfonkupic.pl. Z pewnością każdego dnia znajdziesz tam przede wszystkim najświeższe newsy, poradniki zakupowe, TOP10 najlepszych smartfonów i wiele innych zestawień. Ponieważ już tutaj jesteś, dowiedz się Jaki smartfon do 1000 zł kupić? Jeśli masz większy budżet, z pewnością zainteresuje cię przede wszystkim zestawienie, np. Jaki smartfon do 1500 zł kupić?

Po trzecie, jeśli interesują Cię najlepsze filmy i seriale, koniecznie sprawdzaj nasze codzienne aktualizowane zestawienia TOP10 najlepsze filmy na Netflix w Polsce oraz TOP10 najlepsze filmy w HBO GO. Dowiedz się także, Gdzie oglądać Formułę 1 online za darmo?

Przede wszystkim dziękujemy, że jesteście z nami. Jednakże nie zapomnijcie kliknąć w obrazek Ceneo poniżej, by sprawdzić ceny najlepszych telewizorów oraz setek innych, interesujących produktów.

Telewizory na Ceneo

  • Po pierwsze: poszukaj na Ceneo idealnego telewizora, na przykład TV LG albo Samsung,
  • Po drugie: przede wszystkim zobacz pozostałe telewizory w tym przedziale cenowym,
  • Po trzecie: wybierz choć dwa, trzy modele do porównania,
  • Po czwarte: sprawdź co o nim piszemy na jakitelewizorkupic.pl,
  • Po piąte: na koniec zdecyduj czy warto go kupić!
  • Po szóste: pochwal się, np. w komentarzach, jaki telewizor kupiłeś!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: