Telewizory Samsung kupowane najchętniej?

Telewizory Samsung kupowane najchętniej? Tym razem trafiliśmy na badania przeprowadzone dla Samsunga. Wynika z nich, że Samsung jest najczęściej wybieraną marką na polskim rynku, jeśli chodzi o telewizory. Jakie jeszcze trendy udało się zauważyć wśród ankietowanych?

Według najnowszych badań, Polacy najczęściej wybierają tv Samsung. Zobacz, co takiego sprawia, że te są najczęściej kupowane.

Telewizory Samsung

Telewizory Samsung
Samsung UE65MU8002 / fot. Samsung

Badania konsumenckie z pierwszych dziesięciu miesięcy 2017 roku wskazują na to, że Polacy w tym zakresie od lat nie zmieniają swoich preferencji. Samsung w kategorii telewizorów wypada bardzo pozytywnie – wskaźniki wizerunkowe w Polsce znacznie przewyższają wskazania dla pozostałych marek.

Aż 61% osób z grupy badanej przez Kantar Millward Brown wskazało Samsunga jako markę oferującą najnowsze technologie i innowacyjne funkcje w telewizorach, podczas gdy w przypadku pozostałych producentów wynik wynosił średnio 30%. Samsung był także dwa razy częściej wskazywany jako marka telewizorów wyróżniająca się stylem i designem (50% – Samsung vs 25% – wynik uśredniony).
-Źródło: Samsung

Nasz komentarz

Z pewnością dzieje się tak, także z powodu tego, że Samsung ma najwięcej modeli na rynku, jeśli chodzi o telewizory. Jeśli porównalibyśmy zeszłoroczną ofertę producentów tego sprzętu, to na pierwszym miejscu pojawiłby się Samsung, a na drugim miejscu zapewne znalazłby się LG, który także zaoferował dużo modeli w ubiegłorocznej ofercie telewizorów.

Zmieniły się także nasze potrzeby. Do niedawna telewizory 55-calowe cieszyły się słabym zainteresowaniem. Tymczasem według badań od 2013 roku wiele się zmieniło i teraz takie wielkości są bardzo popularne, a zainteresowanie telewizorami 55-calowymi i większymi rośnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *