Nowy projektor 4K UHD. Co oferuje LG?

Nowy projektor 4K UHD. Co oferuje LG? Na trwających właśnie targach elektroniki użytkowej CES 2018 w Las Vegas kolejni producenci odkrywają najlepsze sprzęty tego roku. Jednym z nich jest projektor LG o rozdzielczości Ultra HD. Model o oznaczeniu LG HU80K zapewnia znakomitą jakość obrazu i ma kompaktowe wymiary. Co jeszcze?

Jeśli zastanawiasz się, jaki projektor kupić, zobacz nowy model o oznaczeniu LG HU80K. Co o nim wiadomo?

 

Nowy projektor 4K UHD nadchodzi

 

Nowy projektor 4K UHD
LG HU80K / fot. LG

LG HU80K to pierwszy projektor o rozdzielczości Ultra HD. Ten został już został dostrzeżony przez ekspertów z branży. Na CES 2018 przyznano mu nagrodę CES Best of Innovation – za jakość obrazu oraz minimalistyczne wymiary.

Ze względu na ciężar, cenę oraz duże gabaryty, typowe projektory o rozdzielczości 4K nie są przystosowane do domowych warunków. Inżynierowie i projektanci z firmy LG podjęli się ambitnego zadania polegającego na zmniejszeniu projektora 4K UHD bez pogarszania jakości obrazu.

Efekt ich pracy to znakomite urządzenie, które nie tylko jest o połowę mniejsze od konkurencyjnych projektorów, ale także kusi atrakcyjną ceną. Ze względu na wspaniałą jakość obrazu 4K oraz poręczną obudowę, pozwalającą na szybkie przygotowanie projekcji w dowolnym pomieszczeniu, projektor UHD firmy LG może zapewnić wspaniałe kinowe przeżycia w każdym domu.
– Źródło: LG

Co jeszcze?

LG HU80K oferuje przekątną ekranu wynoszącą nawet 150 cali. O znakomitą jasność nie musimy się martwić, bowiem sprzęt odznacza się jasnością na poziomie 2500 lumenów. Oznacza to, że jest najjaśniejszym tego typu projektorem w całej ofercie koreańskiego producenta. Do tego dochodzi obsługa HDR w formacie HDR 10. Oczywiście na tym nie koniec.

Nowy projektor 4K UHD
LG HU80K / fot. LG

W projektorze zastosowano innowacyjny, pozbawiony luster moduł źródła światła inspirowany kształtem litery „I”, który umożliwił zaprojektowanie poręcznej, pionowej konstrukcji. Dzięki temu, urządzenie wyświetla idealny obraz, bez względu na to czy stoi na podłodze, jest zamontowany na ścianie czy zawieszony na suficie. Projektor LG 4K UHD znakomicie prezentuje się w każdym pomieszczeniu.

Został wyposażony w wygodny uchwyt oraz funkcję automatycznego zwijania przewodu, dlatego też nie musi być instalowany na stałe i może być używany w różnych miejscach. Ponadto, składane zwierciadło reflektora może pełnić funkcję pokrywy obiektywu, chroniącej soczewkę przed kurzem i zarysowaniem podczas przerw w użytkowaniu.
– Źródło: LG

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *