Samsung CH89, CH80, SH85: nowe monitory

Samsung CH89, CH80, SH85: nowe monitory. Na zakończonych targach IFA 2017 koncern Samsung pokazał monitory gamingowe z rodziny CH89, CH80, SH85. Marzenie niejednego gracza może być w zasięgu ręki, kiedy te trafią na polski rynek. Co zaoferują?

Samsung 34CH89 (34 cali) i Samsung 27CH80 (27 cali) odznaczają się zakrzywionym ekranem, natomiast modele Samsung 24SH85 (24 cali) i Samsung 27SH85 (27 cali) mają płaski ekran.

Samsung CH89, CH80, SH85: co oferują?

Samsung CH89
Samsung CHG90 / fot. Samsung

Najnowsze monitory wyposażone są w interfejsy USB typu C, zapewniające bezproblemową łączność, zoptymalizowaną przejrzystość i niesamowite odwzorowanie barw w rozdzielczościach ultra WQHD (CH89), Full HD (CH80) i WQHD (SH85), a także bezramkową obudowę. Dzięki temu użytkownik może z powodzeniem zredukować przestrzeń roboczą z kilku ekranów do jednego (…)

Oprócz pozbycia się nadmiaru przewodów z przestrzeni biurowej, złącze USB zapewnia zgodność z laptopami, tabletami i urządzeniami przenośnymi, a dzięki temu prostsze przesyłanie danych. Użytkownicy mogą wyświetlać dokumenty i obrazy z mniejszych ekranów urządzeń mobilnych, takich jak tablet czy smartfon, na większym monitorze bez utraty jakości obrazu.

Ponadto, zastosowanie oprogramowania Easy Setting Box firmy Samsung sprawia, że użytkownik może szybko i bezproblemowo dostosować parametry wyświetlania do swoich potrzeb.
-Źródło: Samsung

Warto dodać, że monitory CH80 i SH85 wyposażone są w technologię DP Out Daisy Chain. Wystarczy jedno połączenie DP, by swój pulpit zobaczyć na pojedynczych monitorach albo ich całych grupach.

Zobacz także | Który telewizor Samsung wybrać?

Dodatkowo koncern na IFA 2017 pokazał też 34-calowy monitor HDR QLED – Samsung 49CHG90. Ten jako pierwszy na świecie rozszerza przestrzeń roboczą do proporcji 32:9. Idealny dla branży finansowej, logistyki czy monitoringu z pewnością będzie kosztował fortunę.

Źródło: Samsung

Nasz komentarz

Jak widać Samsung nie tylko rozszerza ofertę telewizorów. Nie zapomina także o graczach i profesjonalistach, którzy z pewnością wydadzą kilka, a może nawet kilkanaście tysięcy na wymarzony monitor. Ciekawe co na to koncern LG (największy rywal Samsunga), który także ma w swojej ofercie ciekawe monitory. Kto wygra walkę o klienta pod koniec roku?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *