Highbrow w telewizorach LG z webOS

Highbrow w telewizorach LG z webOS już działa. To aplikacja, którą można pobrać na telewizor Smart TV od LG, ze sklepu producenta. Teraz w ofercie appki znalazły się nowe treści edukacyjne dla młodych widzów, które są dostępne bez reklam. Co jeszcze oferuje Highbrow?

Posiadacze telewizorów LG z systemem webOS (nie starszym niż w wersji 4.0) mogą skorzystać z nowej aplikacji dla najmłodszych. Highbrow posiada szeroką gamę treści edukacyjnych dostosowanych do wieku i potrzeb każdego młodego ucznia i nie tylko.

Highbrow w telewizorach LG

Highbrow w telewizorach LG
Highbrow w telewizorach LG / fot. LG

Aplikacja Highbrow zapewnia bogaty asortyment ciekawych filmów edukacyjnych, dopasowanych do wieku oraz zainteresowań uczniów. Zostały one starannie wyselekcjonowane przy wykorzystaniu zastrzeżonej technologii, aby zapewnić młodym widzom dopasowane do nich materiały. Highbrow rekomenduje użytkownikom treści z biblioteki obejmującej ponad 10 tysięcy filmów o różnej tematyce, m.in. z zakresu nauk ścisłych, humanistycznych, matematyki, muzyki, sztuki, języków obcych i nie tylko.

Oferta Highbrow to wciąż nowe i wciągające najlepsze filmy, a dodatkowo jej twórcy współpracują, np. z firmą edukacyjną Pinkfong, najbardziej znaną z popularnej piosenki i teledysku Baby Shark.

Highbrow w telewizorach LG
Highbrow w telewizorach LG / fot. LG

Dziś, gdy znaczna część uczniów nadal uczy się w systemie zdalnym, telewizor stał się w wielu krajach pełnoprawnym narzędziem edukacyjnym. Telewizory LG z systemem webOS zapewniają młodym uczniom dostęp do kilkunastu aplikacji z szerokim wachlarzem treści edukacyjnych, a udoskonalona przeglądarka internetowa gwarantuje wygodę użytkowania uczniom we wszystkich grupach wiekowych.

Źródło: LG

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *