Diuna gdzie obejrzeć online za darmo?

Diuna gdzie obejrzeć online? Żyjemy w tak zawrotnych czasach, że nie musimy miesiącami czekać, aż w telewizji albo online znajdziemy film, który nadal grany jest w wielu kinach. Do wyboru masz popularne serwisy VOD. Dodatkowo internauci donoszą o tym, gdzie oglądać Diunę online za darmo.

Diuna gdzie obejrzeć za darmo? To pytanie zadają sobie miliony osób, którym nie dane było zobaczyć przygód młodego księcia z rodu Atrydów na dużym ekranie. Jednak od czego są największe serwisy streamingowe? Obecnie aż w czterech z nich możesz zobaczyć Diunę cz.1 z polskimi napisami albo z lektorem.

Diuna: fabuła

Diuna gdzie oglądać online za darmo / fot. Player

Diuna opowiada historię niezwykłej, pełnej przygód i emocji podróży Paula Atrydy. Temu genialnemu i utalentowanemu młodemu człowiekowi pisane jest wspaniałe przeznaczenie, którego on sam nie jest w stanie pojąć. Najpierw jednak Paul musi się udać na najbardziej niebezpieczną planetę we wszechświecie, żeby ratować rodzinę i rodaków. Na planecie wybucha zażarty konflikt o dostęp do niewystępującej nigdzie indziej, najcenniejszej ze znanych substancji. Wyzwala ona w ludziach ich największy potencjał. Ale wojnę przetrwają tylko ci, którzy pokonają swój strach.

– Player

Obsada: Chang Chen Jason Momoa Javier Bardem Josh Brolin Oscar Isaac Rebecca Ferguson Sharon Duncan-Brewster Stellan Skarsgård Stephen McKinley Henderson Timothée Chalamet Zendaya

Diuna gdzie obejrzeć online?

Diuna gdzie obejrzeć online?
Diuna gdzie oglądać online za darmo / fot. Rakuten.tv

Duże oblężenie przeżywają obecnie serwisy z najlepszymi filmami, które pojawiają się tam od razu po premierze w kinie, a nawet jednocześnie z premiera kinową. Diunę, a właściwie Diunę cz.1 (bo to oryginalny tytuł) zobaczysz, m.in. w:

  • Rakuten.tv (wypożycz od 14,90 zł/kup od 54,90 zł)
  • Chili (wypożycz od 14,90 zł/kup od 54,90 zł)
  • Player (18 zł za 48 h)
  • Canal + (kup za 17.99 zł)

 

Jednak miłośnicy najlepszych premier kinowych, jak Free Guy zajrzą zapewne na strony, które oferują film (w jakości IMAX), poprzez pobranie go na dysk (oczywiście pamiętajmy, że pobieranie z takich stron jest nielegalne). Zwiększony ruch na stronach z filmami typu:

to przede wszystkim efekt tego, że film Diuna cz.1  jest już dostępny za darmo i bez żadnej rejestracji. Warto dodać, że wcześniej internauci mogli bez problemu znaleźć tam takie hity, jak:

Z niecierpliwością czekamy, aż film zadebiutuje na innych serwisach, dostępnych w Polsce. Taka premiera mogłaby znacznie zwiększyć zainteresowanie Netflixem albo Amazonem.

Diuna gdzie (jeszcze) obejrzeć online?

Niektórzy użytkownicy są już po domowym seansie Diuny, którą znaleźli na stronie e-kino-tv.pl. W grudniu i styczniu strona przeżywała spore oblężenie, a widzowie oglądali film bez konieczności rejestracji, za darmo i z polskim lektorem.

Oczywiście są również polskie strony z filmami na żądanie, które kuszą premierowym seansem Diuny. Niestety za każdym razem wyskakuje komunikat, że:

strona osiągnęła maksymalną ilość odwiedzających i, żeby obejrzeć za darmo Diunę, trzeba się zalogować (albo zarejestrować) i opłacić opłatę. Albo po prostu trzeba się zarejestrować. Tak jest w przypadku poniższych stron www:

Jednak po co szukać, skoro można obejrzeć legalnie po polsku aż w czterech serwisach streamingowych?

Jedna odpowiedź do “Diuna gdzie obejrzeć online za darmo?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *