Free Guy gdzie obejrzeć za darmo?

Free Guy gdzie obejrzeć za darmo? Film miał swoją premierę 13 sierpnia w Polsce na dużym ekranie. Czy można go gdzieś obejrzeć online? Odpowiadamy!

Free Guy gdzie obejrzeć za darmo? To pytanie zadają sobie miliony osób, którym nie dane było zobaczyć przygód Ryana Reynoldsa na kinowym ekranie. Niestety w przypadku tego filmu, nie zdecydowano się o udostępnieniu największego blockbustera 2021 roku na platformach streamingowych.  Gdzie zatem szukać nowego filmu online z polskimi napisami?

Aktualizacja: Free Guy jest także dostępny na platformie Disney+. Pojawił się tam w końcówce kwietnia 2023 roku.

Free Guy gdzie obejrzeć za darmo?

Free Guy gdzie obejrzeć za darmo
Premiery kinowe: co obejrzeć w kinie?

Zapomnijcie o platformach z filmami na żądanie (Netflix, HBO Max Amazon Prime Video), gdzie do tej pory mogliście zobaczyć Wonder Woman 1984 albo Tenet, który ostatnio pojawił się online. Żaden z nich nie oferuje Free Guy online, nawet za opłatą abonamentową. Niestety serwisy zagraniczne jak Disney+ czy HBO Max również nie posiadają praw do tego kinowego hitu.

Na polskim CDA również nie wiadomo czy film pojawi się w najbliższym czasie. Jednak miłośnicy najlepszych premier kinowych, jak Free Guy zajrzą zapewne na strony, które oferują film (w jakości IMAX), poprzez pobranie go na dysk (oczywiście pamiętajmy, że pobieranie z takich stron jest nielegalne). Zwiększony ruch na stronach z filmami typu:

  • 1337x – brak filmu
  • piratebay-party

to przede wszystkim efekt tego, że film Free Guy jest już dostępny za darmo i bez żadnej rejestracji. Jednak odwiedzana przez miliony osób na świecie 1337x.to nadal nie oferuje tego filmu w “swojej bibliotece”. Warto dodać, że wcześniej internauci mogli bez problemu znaleźć tam takie hity, jak:

  • Mortal Kombat 2021
  • Godzilla Vs. Kong
  • Tenet

Legalnie film możesz obejrzeć na platformie Disney+, jeśli posiadasz tam abonament. Oczywiście po premierze na Disney+, film pojawił się także na innych stronach, które zyskały dużą oglądalność w ciągu kilku minionych dni. Ci którzy nie mają Disney+ zapewne będą szukać na jednej ze stron, które oferują filmy i seriale za darmo, jak chociażby:

  • ekino-tv.pl

Bardzo możliwe, ze niedługo film pojawi się w innych legalnych serwisach stermingowych. Czy po Disney+ będzie to Rakuten.tv?

Z niecierpliwością czekamy, aż film zadebiutuje na innych serwisach, dostępnych w Polsce. Taka premiera mogłaby znacznie zwiększyć zainteresowanie Netflixem albo Playerem. Jednak wiemy, że na pewno nie nastąpi to szybko, w wyniku umów prawnych wytwórni Disneya (posiadacza praw do dystrybucji filmu).

Free Guy: oficjalny zwiastun

Free Guy to w zasadzie film dla całej rodziny, określany jako gatunek łączący komedię, akcję, film przygodowy i Science Fiction. Główny bohater (po prostu Guy) pewnego ranka zauważa, że świat, w którym żyje nie jest prawdziwy. Do tego poznaje tajemniczą kobietę, dzięki której uświadamia sobie, że jest nic nie znaczącą postacią w grze komputerowej, a jego świat wkrótce przestanie istnieć. Wszystko dlatego, że w realnym świecie okrutny szef wielkiej korporacji chce zniszczyć grę, by wzbogacić się na jej kontynuacji.

Guy zyskuje sprzymierzeńców w realnym świecie. Dwójka nastolatków (znakomity programista i jego ex dziewczyna) zrobią wszystko, by uratować świat Free Guy, jednak temu ostatniemu kończy się czas…

Jedno jest pewne. Jedynym miejscem, gdzie możesz legalnie zobaczyć Free Guy nadal pozostaje sala kinowa w Twoim mieście. Warto się spieszyć, bowiem w piątek wchodzą kolejne świetne filmy na duży ekran, a emisje filmu z Reynoldsem będą coraz rzadsze.

6 odpowiedzi na “Free Guy gdzie obejrzeć za darmo?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *