Gdzie oglądać Tenet? Sprawdzamy!

Gdzie oglądać Tenet? Film zadebiutował w Polsce na DVD, Blu-ray oraz serwisach VOD 15 grudnia 2020 roku. Miłośnicy filmów Christophera Nolana w końcu się doczekali. Zobacz na jakie edycje limitowane można liczyć tego dnia w Polsce. Ile kosztuje Tenet na DVD czy Blu ray? Czy Tenet jest na Netfliksie albo HBO GO?

Gdzie obejrzeć Tenet? Którą wersję na DVD albo Blu-ray wybrać? Które serwisy streamingowe w Polsce zaoferują Tenet do obejrzenia online? Dowiedzcie się wszystkiego o premierze najnowszego filmu Christophera Nolana.

 

Gdzie oglądać Tenet? Premiera na DVD, Blu-ray i VOD w Polsce

Gdzie oglądać Tenet?
Tenet / fot. YouTube

Tenet miał premierę w Polsce 26 sierpnia 2020 roku. Była ona przekładana kilka razy ze względu na pandemię, ale w końcu doszła do skutku. Niestety nie każdy mógł zobaczyć film w kinie. Ci, którzy się załapali, mogli obejrzeć przygody Protagonisty na dużym IMAXowym ekranie. Ci, którzy nie widzieli Tenet na dużym ekranie, w końcu mogą zobaczyć go na dużym ekranie swojego telewizora w domowym salonie.

Do wyboru w Polsce mamy Tenet w wersji:

  • 2 płyty Blu-ray
  • 2 płyty Blu-ray – format 4K
  • 2 płyty Blu-ray – steelbook

Tenet debiutował 15 grudnia na DVD i Blu-ray, a dla miłośników niewychodzenia z domu podczas pandemii mamy dobrą wiadomość. W Google Play film jest dostępny od 15 grudnia.

Gdzie oglądać Tenet?
Gdzie oglądać Tenet?

 

Na razie nic nie wskazuje na to, że Tenet pojawi się w TOP10 najlepsze filmy Netflix. Według nas może to nastąpić dopiero pod koniec 2022 roku. Film na pewno nie pojawi się niezapowiedzianie w grudniu 2021 roku. A szkoda, bo byłaby to super niespodzianka dla wszystkich Netflixian.

Jednak jest jeden serwis, który oferuje od początku grudnia superprodukcję Nolana. Tenet obejrzysz na HBO GO. Ten zapewne szybko nie zniknie z popularnych tytułów.

W Tenet występują John David Washington, Robert Pattinson, Elizabeth Debicki, Dimple Kapadia, Michael Caine, Kenneth Branagh. Film zarobił do tej pory na świecie 359,9 mln dolarów, przy budżecie wynoszącym nieco ponad 200 mln $. Na razie nie wiadomo czy powstanie druga część. Wszystko dlatego, że obecna sytuacja związana z pandemią spowodowała ogromne zamieszanie w filmowym świecie.

Źródło: Gdzie oglądać Tenet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *