Telewizory LG: Google Stadia już działa

Telewizory LG i Google Stadia łączą siły. Teraz na najnowszych telewizorach działa długo wyczekiwana przez graczy usługa. Posiadacze Smart TV od tego koncernu z systemem operacyjnym webOS 5.0 i wyższym, mogą już testować najnowsze gry i nie tylko.

Co jest najważniejsze w przypadku Google Stadia? Możesz cieszyć się grami najwyższej jakości bez konieczności pobierania czy instalowania dodatkowego oprogramowania.

Jak działa Google Stadia?

Telewizory LG: Google Stadia już działa
Google Stadia już działa / fot. LG

Obsługa Google Stadia na telewizorach LG Smart zapewnia natychmiastowy dostęp do gier najwyższej klasy z wyjątkową grafiką i wysoką liczbą klatek na sekundę na najnowocześniejszych ekranach. Google Stadia można już pobrać w sklepie LG Content Store we wszystkich 22 krajach, w których Stadia jest dostępna. Stworzona przez Google chmura oferuje ponad 200 popularnych gier.

Najlepsze gry na telewizory LG z Google Stadia to przede wszystkim:

  • Cyberpunk 2077,
  • Resident Evil Village,
  • Assassin’s Creed: Valhalla,
  • Hitman 3,
  • Baldur’s Gate 3.

Lista najlepszych gier będzie aktualizowana co jakiś czas. Jeszcze nie wiadomo, kiedy spodziewać się nowych tytułów.

Istnieje również dostęp do rosnącej listy darmowych gier i wersji demonstracyjnych, w które można grać za pomocą kompatybilnego kontrolera bez konieczności pobierania.

Subskrypcja Stadia Pro oferuje powiększającą się bibliotekę ponad 30 gier, a także – pojawiające się co miesiąc nowe tytuły oraz wyjątkowe zniżki na gry i dodatki. Dzięki obsłudze grafiki 4K HDR nawet w 60 klatkach na sekundę oraz dźwiękowi przestrzennemu 5.1 telewizory LG Smart to doskonały wybór dla osób poszukujących niesamowitych wrażeń z gamingu bez konieczności zakupu osobnej konsoli lub drogiego komputera do gier.

Źródło: LG

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *