Rakuten TV najlepsze filmy (TOP-10)

Rakuten TV najlepsze filmy (TOP10) to codzienne zestawienie najgorętszych tytułów, jakie danego dnia znalazły się w gorącej dyszce. Zaglądaj do nas codziennie, by sprawdzić jakie nowości są już dostępne na Rakuten TV.

Rakuten TV może być najlepszą opcją dla osób poszukujących serwisów streamingowych z hitami kinowymi. Netflix tego nie ma i nigdy nie będzie miał. Rakuten TV ma najlepsze filmy zaledwie kilka tygodni po światowej premierze w kinie (bez względu na dystrybutorów). Jednak serwis nie oferuje abonamentu, więc do wyboru masz wypożyczenie albo kupienie interesującego tytułu.

Rakuten TV najlepsze filmy (TOP10)

Najlepsze filmy Rakuten TV
Najlepsze filmy Rakuten TV

Zobacz jakie filmy królują dzisiaj w serwisie Rakuten TV. Z pewnością to wielkie kinowe hity, o których pisaliśmy wcześniej. Dodatkowo już za kilka tygodniu zadebiutują kolejne gorące premiery, o których pisaliśmy w zestawieniu Najlepsze filmy 2023/2024.

Filmy w Rakuten.tv możesz wypożyczyć albo kupić. Wszystkie ceny możesz zobaczyć na Rakuten.tv.

1. Życzenie – nowość

“Życzenie” to animowany film muzyczny wyprodukowany przez Walt Disney Animation Studios, który przenosi widzów do zachwycającego królestwa Rosas. W tej magicznej krainie, rządzony przez tajemniczego króla Magnifiko, który posiada dar spełniania życzeń, rozgrywa się niezwykła opowieść.

Główną bohaterką jest młoda i odważna dziewczyna o imieniu Asha. Jej życie zmienia się, kiedy wypowiada życzenie o niewyobrażalnej mocy, które przyciąga uwagę kosmicznej siły – niezwykłej gwiazdki o niezwykłych zdolnościach. Asha, w towarzystwie swojego wiernego koziołka Valentino i tajemniczej gwiazdki, musi zmierzyć się z największym zagrożeniem dla królestwa – samym królem Magnifiko.

W sercu tej pełnej przygód opowieści znajduje się przesłanie o sile marzeń i odwadze. Asha i jej przyjaciele muszą połączyć swoje siły, by ocalić królestwo Rosas. Podczas tej podróży odkrywają, że prawdziwa magia rodzi się, gdy wola odważnej osoby łączy się z mocą gwiazd, a niezłomność i wiara w siebie mogą sprawić, że nawet największe marzenia stają się rzeczywistością.

2. Oppenheimer


2023 3 godz.

Film opowiada historię amerykańskiego naukowca J. Roberta Oppenheimera i jego znaczącej roli w rozwoju i stworzeniu bomby atomowej. Jego historia koncentruje się na jego wkładzie w projekt Manhattan, tajny program badawczy prowadzony podczas II wojny światowej, mający na celu opracowanie broni jądrowej.

J. Robert Oppenheimer, zdolny fizyk i teoretyk, zostaje zwerbowany do udziału w projekcie Manhattan, w którym naukowcy, inżynierowie i specjaliści z różnych dziedzin współpracują nad budową bomby atomowej. Film przedstawia trudności i wyzwania, z jakimi Oppenheimer i jego zespół muszą się zmierzyć podczas realizacji tego ambitnego zadania.

W miarę jak prace naukowe postępują, Oppenheimer staje w obliczu moralnych dylematów związanych z wykorzystaniem tak destrukcyjnej broni. Film ukazuje jego wewnętrzne konflikty, rozterki i postępujące rozumienie potencjalnych konsekwencji wynalezienia bomby atomowej.

3. Poprzednie życie – nowość

Dramat miłosny o Nora i Hae Sung, którzy odnajdują się po latach przez media społecznościowe, mimo skomplikowanych osobistych sytuacji.

4. Napoleon – nowość

W filmie “Napoleon”, reżyserowany przez Ridleya Scotta, główną rolę Napoleona Bonaparte gra Joaquin Phoenix, zdobywca Oscara. Film ten to oszałamiająca podróż przez życie jednego z największych strategów militarnych w historii. Przez pryzmat złożonego związku Napoleona z Józefiną, obraz ukazuje nie tylko jego polityczne i wojskowe geniusze, ale również prywatne zmagania i uczucia. Film zawiera znakomite sceny bitewne, które wprowadzają widzów w serce historycznych wydarzeń, ukazując Napoleona jako postać wielowymiarową – zarówno jako nieustraszonego przywódcę, jak i namiętnego kochanka.

5. Mów do mnie!

Talk to Me
2022
1 godz. 35 min.

Grupa przyjaciół organizuje niezwykłe spotkania, podczas których próbują nawiązać kontakt ze światem zaświatów, korzystając z zabalsamowanej dłoni. To starożytny rytuał, podczas którego osoba, która odważy się wziąć dłoń do ręki i wypowiedzieć słowa “Mów do mnie,” może poddać swoje ciało wpływom demona. Istnieje jednak surowa reguła, której wszyscy muszą przestrzegać: kontakt nie może trwać dłużej niż 90 sekund. Gdy którakolwiek zasada zostaje złamana przez któregoś z uczestników, życie wszystkich zaczyna się zmieniać w prawdziwy koszmar.

6. Bez litości 3. Ostatni rozdział


2023, The Equalizer 3

Dwukrotny zdobywca Oscara Denzel Washington (“Dzień próby”, “Chwała”) po raz kolejny wciela się w postać Roberta McCalla – byłego żołnierza sił specjalnych, który pomimo że chciał wieść spokojne życie, nie potrafi innym odmówić pomocy. Od czasu porzucenia życia jako płatny zabójca pracujący na zlecenie rządu McCall (Denzel Washington) próbuje pogodzić się z przerażającymi rzeczami, które robił w przeszłości. Ukojenie znajduje w wymierzaniu sprawiedliwości w imieniu potrzebujących. Znajdując się w południowych Włoszech odkrywa, że jego nowi przyjaciele są pod kontrolą lokalnych bossów mafijnych. Gdy wydarzenia przybierają zły obrót, McCall wie, co musi zrobić – stać się obrońcą swoich przyjaciół, podejmując walkę z mafią.

7. Niezniszczalni 4


Oryginalny tytuł: Expendables 4 Rok: 2023

Lee Christmas i Barney Ross ponownie gromadzą zespół najlepszych najemników, by stawić czoła wyjątkowo bezwzględnemu wrogowi. Niezniszczalni wkraczają do akcji, kiedy wszystkie inne środki zawodzą. Tym razem jednak stara gwardia nie wystarcza. Nowe pokolenie wojowników o odmiennych stylach walki dołącza do zespołu. Film łączy w sobie klasycznych bohaterów z nową krwią, prezentując nowe techniki walki i przyjaźń w obliczu niebezpieczeństwa.

8. Psi Patrol: Film


2021, 86 min

Psi Patrol: Film w końcu pojawiła się w marcu 2023 roku na Netfliksie. Wersja pełnometrażowa z pewnością długo pozostanie w TOP10. Nie każdy wie, że zestawienie najlepszych seriali Netflix od lat okupuje właśnie animacja z pieskami z Psiego patrolu. To najdłużej utrzymująca się w TOP10 animacja.

9. Twórca


Oryginalny tytuł: The Creator Rok: 2023

Akcja filmu toczy się w trakcie wojny pomiędzy ludźmi a siłami sztucznej inteligencji. Joshua, były agent służb specjalnych, którego żona zaginęła w tajemniczych okolicznościach, zostaje zwerbowany do śledzenia i zneutralizowania nieuchwytnego architekta zaawansowanej technologii.

10. Freelance


Mason Petit, zniechęcony były żołnierz armii rangersów, który został prawnikiem, ucieka od monotonnej rutyny, kiedy otrzymuje propozycję pracy w wysokiego ryzyka, polegającej na ochronie renomowanej dziennikarki Claire Wellington podczas niebezpiecznego wywiadu z południowoamerykańskim dyktatorem. Nagle wplątany w przerażający zamach stanu, Petit musi poruszać się w zdradliwych okolicznościach, aby zapewnić ich przetrwanie.

Zobacz także: Co zniknie z Netflix?

KLIKNIJ I SPRAWDŹ CENY: WSZYSTKIE TELEWIZORY NA CENEO

Źródło: Rakuten TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *