Najlepsze seriale Canal+ (TOP10)

Najlepsze seriale Canal+: co warto zobaczyć? Każdego dnia wiele platform streamingowych konkuruje ze sobą, oferując bogate i różnorodne biblioteki filmowe. Co ma w swojej ofercie Canal+, jeśli chodzi o najnowsze seriale?

1. Belfer


“Belfer” to historia Pawła Zawadzkiego, nauczyciela języka polskiego w wykonaniu Macieja Stuhra, który zostaje wplątany w zawiłą kryminalną intrygę. Nauczyciel musi teraz zmierzyć się z wyzwaniami, które stawia przed nim środowisko przestępcze.

2. Sortownia


Najlepsze seriale to także polskie produkcje. W “Sortowni” śledzimy historię lekarza, Jacka, który zmaga się z mrocznymi demonami przeszłości. Staje w obliczu wyzwania moralnego, próbując pogodzić etykę lekarską z pragnieniem wymierzenia sprawiedliwości za tych, którzy w ramach obowiązującego prawa mogą jej nigdy nie doświadczyć.

3. Gliny

HASHOTRIM
Alon Shenhav, policjant z Tel Awiwu, zostaje oddelegowany do rodzinnego miasta. Szybko orientuje się, że w Naharijji rządzi bezkarny gangster Maor Ezra. Wraz z grupą zaufanych gliniarzy Alon wypowiada mu wojnę. W jej trakcie przekracza granice dobra i zła. Inspirowany faktami kryminał twórców „Faudy”.

4. Emigracja xd


W “Emigracji xd” towarzyszymy dwóm przyjaciołom, Malcolmowi i Stomilowi, którzy decydują się opuścić swoje rodzinne strony i wyemigrować do Londynu. Ich podróż pełna jest kuriozalnych przygód oraz spotkań z nietuzinkowymi postaciami.

5. Jak zostać Elżbietą


Becoming Elizabeth
2022
58 min.
“Becoming Elizabeth” skupia się na młodej Elżbiecie Tudor (Alicia von Rittberg), nastolatce osieroconej, która zostaje wplątana w polityczne i seksualne intrygi na angielskim dworze w jej drodze do zdobycia korony. Śmierć króla Henryka VIII wywołuje niebezpieczną rywalizację o władzę. Jego żyjące dzieci stają się pionkami w grze między wielkimi rodzinami Anglii a potęgami Europy, które walczą o kontrolę nad krajem.

6. Purpurowe rzeki / The Crimson Rivers


Les Rivières pourpres
2018, 52 min.

Serial “The Crimson Rivers” przedstawia historię detektywa Pierre’a Niémansa i jego nowej partnerki Camille Delauney, którzy prowadzą śledztwo w sprawie tajemniczych zbrodni w odległych rejonach Francji. Każde zabójstwo jest wyjątkowo brutalne i zaskakująco przemyślane, co utrudnia lokalnym policjantom rozwiązanie sprawy. W miarę postępów śledztwa, detektywi odkrywają nieznane wydarzenia z historii Francji oraz dziwaczne wierzenia i przesądy, które są głęboko zakorzenione w lokalnym folklorze.

Serial “The Crimson Rivers” to pełna napięcia i tajemniczego klimatu produkcja, która wprowadza widzów w świat mrocznych zagadek i nieznanych aspektów francuskiej historii.

7. Kruk jak tu ciemno


Thrillerowy serial “Kruk jak tu ciemno” to mroczna opowieść z Podlasia, w której główną rolę gra Michał Żurawski. Widzowie zostają wciągnięci w poruszającą historię pełną tajemnic i napięcia.

8. The Office pl


“The Office PL” to opowieść osadzona w biurze firmy “Kropliczanka” w Siedlcach. Michał, prezes firmy, zabiega o uwagę za wszelką cenę, co prowadzi do absurdalnych sytuacji i komediowych perypetii.

9. Yellowjacket

Po katastrofie samolotu z żeńską drużyną piłkarek, licealistki muszą przetrwać w dziczy Ontario. Serial “Yellowjacket” zaprasza nas w podróż między przeszłością a teraźniejszością, gdy po 25 latach bohaterki znów stają w obliczu mrocznych wydarzeń, które raz już je traumatyzowały.

10. Cena namiętności

“Cena namiętności” skupia się na losach Ferhata, płatnego zabójcy pracującego dla swojego wuja-kryminalisty, oraz Aslı, idealistycznej młodej lekarki. Ich drogi krzyżują się w nieoczekiwany sposób, prowadząc do fascynującej opowieści o miłości i niebezpieczeństwie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *