TOP10: najlepsze filmy Netflix (08.07.2020)

TOP10: najlepsze filmy Netflix. Przedstawiamy TOP10 filmów w Polsce, które oglądacie najchętniej. Jeśli nie macie pomysłu jaki film obejrzeć na Netflix, zaglądajcie do nas!

 

TOP10: najlepsze filmy
TOP10: najlepsze filmy

Sprawdzamy jakie są najlepsze filmy i seriale na Netflix oglądane dzisiaj – 8 lipca 2020 roku. Zobaczcie, co warto zobaczyć. Lista tytułów jest dość zróżnicowana. Przekonajcie się sami, przed Wami Netflix TOP10 filmów w Polsce.

Dziś niewiele zmian na liście TOP10, zero nowości i zero spadków z TOP10. Oto najpopularniejsze filmy oglądane dzisiaj w Polsce na Netflix.

 

1. Warrior Nun

 

Warrior Nun utrzymuje od wczoraj miejsce 1. Serialem zachwycają się wszyscy od kilku dni.

Warrior Nun to serial nietypowy. Na Netflix można oglądać właśnie pierwszy sezon. Główna bohaterka budzi się w kostnicy i odkrywa, że ma super moce. Dzięki nim może stanąć do walki z demonami.

2. Pitbull. Ostatni pies

Pitbull. Ostatni pies podobnie jak powyższy tytuł broni swojej pozycji. Wczoraj na drugim, dzisiaj na drugim… Jak będzie jutro? Sprawdzimy!

Pitbull. Ostatni pies to film, który powinien się spodobać miłośnikom filmów Władysława Pasikowskiego. W roli głównej jeden z najlepszych polskich aktorów – Marcin Dorociński.

3. Dark

Dark broni 3 miejsca  w TOP10 najlepszych filmów w Polsce. To jeden z nielicznych tytułów, który ciągle znajduje się w TOP3.

Jeśli lubicie seriale z motywami podróży w czasie, serial Dark powinien Wam przypaść do gustu. Obecnie można oglądać trzeci sezon mega zagmatwanego serialu, którego akcja dzieje się, no właśnie kiedy? Nie zdradzamy. Sprawdźcie sami!

4. Desperados

Desperados utrzymał pozycję 4 z wczoraj, a przypomnijmy, że komedia pojawiła się w zeszłym tygodniu, jako nowość (na miejscu 6).

Desperados  to zwariowana komedia, w której główna bohaterka wyrusza do Meksyku wraz ze swoimi najlepszymi przyjaciółkami. Wszystko przez obraźliwą wiadomość, którą wysłała do wymarzonego mężczyzny. Oczywiście jak to w komediach bywa, odkręcenie jednej dziwnej sytuacji pociągnie za sobą lawinę absurdalnych zdarzeń.

5. W głębi lasu

W głębi lasu – jeden z najlepszych seriali kryminalnych awansował z pozycji 6 i zamienił się pozycjami z postapokaliptycznym serialem Snowpiercer, który wczoraj był nowością.

W głębi lasu to przerażający polski thriller, którym zachwycają się zagraniczne media. Serial powstał na podstawie powieści Harlana Cobena i dotyczy rozwikłania zabójstwa sprzed 25 laty. Mocny, trzymający w napięciu polski serial, jakiego dawno nie było. W rolach głównych Grzegorz Damięcki, Agnieszka Grochowska, Wiktoria Filus i Hubert Miłkowski.

6. Snowpiercer

Wczoraj mega nowość od razu na miejscu 5. Dzisiaj nieoczekiwana zamiana miejsc z serialem W głębi lasu.

Po katastrofie klimatycznej przetrwała tylko garstka ludzkości. Najbogatsi mieszkańcy zdołali schronić się przed kataklizmem w jedynym pociągu. Jednak na tyłach wagonu zaczyna się rewolucja. Tzw. “ogon” zajmują najbiedniejsi, którzy chcą dostać się na przód lokomotywy, żądając dla siebie i swoich ocalałych bliskich, godnego życia.

Warto dodać, że najpierw był film Snowpiercer: Arka przyszłości, gdzie główną rolę grał Chris Evans (Kapitan Ameryka – Avengers).

7. Znaki

Znaki zachowują pozycję 7. Jednak nadal trzymamy kciuki, by doszedł do TOP5 najlepszych filmów.

Znaki to kolejny polski serial, którego akcja dzieje się w Górach Sowich. Po latach dochodzi do kolejnej zbrodni podobnej do tej, którą żyłą cała mieścina. Śledztwo prowadzi komisarz Trela.

8. Igrzyska na kacu

Igrzyska na kacu to film, który również zachował swoją pozycję z wczoraj. Zasłużone miejsce 8. A co jutro? Spadek? Zobaczymy!

Igrzyska na kacu to coś dla miłośników pastiszów innych filmów. Oczywiście do czynienia mamy tutaj ze sprośnymi żartami, nietypowymi sytuacjami, żywcem zapożyczonych z innych filmów, m.in. z Kac Vegas czy właśnie z Igrzysk Śmierci. Film ma już kilka lat, ale nadal śmieszy, zwłaszcza młodszą publiczność.

9. Niewyjaśnione tajemnice

Niewyjaśnione tajemnice pną się do góry po wczorajszym debiucie w gorącej dyszce Netflixa. Jednak na jak długo zagoszczą?

Twórcy Strangers Things przedstawiają serial dokumentalny o niedokończonych śledztwach z całego świata. Być może ktoś z oglądających ten program będzie w stanie pomóc udzielić dodatkowych informacji na temat trwających śledztw.

10. Miłość

Miłość – film w reżyserii Sławomira Fabickiego spada o jedno oczko na miejsce 10.

Miłość to drugi film w TOP10, w którym główną rolę gra Marcin Dorociński. Fabicki przedstawia historię małżeństwa, które przechodzi kryzys. Film jest oparty na faktach.

TOP10| najlepsze filmy w Polsce – co spadło?

TOP10: najlepsze filmy
TOP10 filmy w Polsce Netflix / fot. Pixabay

Dzisiaj na Netflix nie mieliśmy żadnych spadków, ani żadnych nowości. Zapraszamy na jutro przed godziną 13:00 na najświeższe notowanie TOP10 najlepszych filmów Netflix w Polsce.


Źródło Netflix, top10 najlepsze filmy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *