Telewizor Samsung QE65S95C: cena

Telewizor Samsung QE65S95C to najnowszy telewizor OLED o imponującej przekątnej ekranu wynoszącej 65 cali. Ten flagowy model z 2023 roku reprezentuje najwyższą jakość obrazu, doskonały dźwięk i zaawansowane funkcje, które zapewniają niesamowite wrażenia telewizyjne.

Telewizor z serii Samsung S95C wykorzystuje technologię Organic Light Emitting Diode, co oznacza, że każdy piksel na ekranie samodzielnie emituje światło. Dzięki temu możliwe jest osiągnięcie perfekcyjnej czerni i niesamowitej głębi kolorów. Obraz na tym telewizorze jest niezwykle realistyczny.

Co warto wiedzieć?

Samsung QE65S95C / fot. Samsung

Samsung QE65S95C nie tylko zachwyca jakością obrazu, ale również zapewnia doskonałe doświadczenia dźwiękowe. Wyposażony w zaawansowane technologie dźwiękowe, takie jak Dolby Atmos, ten telewizor zapewnia przestrzenny i immersyjny dźwięk. Dźwięk otacza użytkownika, tworząc wrażenie, że jesteś w środku akcji. Możesz usłyszeć subtelne dźwięki i efekty przestrzenne w całej ich okazałości.

Funkcjonalność inteligentna telewizora QE65S95C również nie zawodzi. Dzięki systemowi operacyjnemu Tizen łączy w sobie różnorodne aplikacje i możliwości strumieniowania treści online. Możesz łatwo przeglądać najlepsze seriale, filmy i programy telewizyjne za pośrednictwem popularnych platform streamingowych. Ponadto, dzięki wbudowanemu asystentowi głosowemu, możesz kontrolować telewizor za pomocą poleceń głosowych.

Design telewizora Samsung QE65S95C również zasługuje na uwagę. Jego cienka rama i minimalistyczny wygląd sprawiają, że stanowi on eleganckie uzupełnienie każdego pomieszczenia.

Telewizor Samsung QE65S95C : cena

Telewizor Samsung QE55S95C
Samsung QE55S95C / fot. Samsung

Samsung QE65S95C to telewizor OLED, który dostarcza najwyższą jakość obrazu, wspaniałe wrażenia dźwiękowe i inteligentne funkcje, które sprawią, że oglądanie telewizji stanie się prawdziwą przyjemnością. Ten flagowy model jest perełką wśród telewizorów OLED i z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających entuzjastów.

Samsung QE65S95C jest dostępny obecnie w kilku sklepach. TV w najniższej cenie znajdziesz, m.in. w sklepach Media Expert czy Media Markt. Tak wygląda jego aktualna cena:

Samsung QE65S95C

  • cena czerwiec 2023 – od 13999-15999zł
  • cena lipiec 2023 – od 12999-16999zł
  • cena sierpień 2023 – od 13999 zł
  • cena wrzesień 2023 – od 10999  – 13999 zł

W kolejnych miesiącach będziemy aktualizować ten artykuł o ceny z kolejnych miesięcy. Zaglądaj także do zestawienia Najlepsze promocje na telewizory. Być może wkrótce ten telewizor także pojawi się we wspomnianym zestawieniu.

Źródło: Samsung, Ceneo, Euro, Media Markt, Media Expert, X-Kom

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *