Gdzie kupić Playstation 5? Ile kosztuje PS5?

Gdzie kupić Playstation 5? Które sklepy mają konsolę dostępną od ręki? Sprawdziliśmy. Co się okazało? Ile kosztuje konsola PS5 bez dodatkowych gadżetów. Ile kosztuje Playstation 5, a ile Playstation 5 Digital Edition? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie poniżej.

Ostatnio informowaliśmy Was, że konsola PS5 została wyprzedana w Media Expert (w zestawach jak i bez gier). Jednak nie oznacza to, że inne sklepy nie posiadają tego produktu. Zobacz gdzie kupić konsolę Playstation 5 i za ile.

 

Zobacz także:

TOP10: jaki telewizor do PS5? (maj 2021)

 

Gdzie kupić konsolę Playstation 5?

Gdzie kupić Playstation 5?
Konsola PS5 / fot. Sony

Sprawdź aktualne ceny konsoli PS5 – cena od 2999 zł


Konsola Playstation 5 dostępna jest obecnie w kilku sklepach. Wersję tradycyjną (Playsation 5) dostaniemy w ośmiu sklepach, jednak jej ceny nie powalają.

 • kupsiup.pl – cena 3570 zł,
 • fotosoft.pl – cena 3795 zł,
 • allegro.pl – cena 3098,99 zł,
 • erli.pl – cena 3199 zł,
 • mirapolnext.pl – cena 3549 zł,
 • sklep.icod.pl – cena 3899 zł,
 • laptophouse.pl – cena 3899,99 zł,
 • alo.com.pl – cena 4262 zł.

Gdzie kupić konsolę Playstation 5 Digital Edition?

Gdzie kupić Playstation 5?
Konsola PS5 Digital Edition / fot. Sony

Sprawdź aktualne ceny konsoli PS5 Digital Edition – cena od 2999 zł


Playstation 5 Digital Edition  dostępna jest również  obecnie w kilku sklepach. Na szczęście cenowo wychodzi o wiele korzystniej od PS5 (bez napędu Blu-ray). Wersję tej konsoli dostaniemy w poniższych sklepach:

 • kupsiup.pl – cena 2999 zł,
 • fotosoft.pl – cena 3190 zł,
 • x-sklep.pl – cena 2999 zł,
 • mirapolnext.pl – cena 2799 zł,
 • allegro.pl – cena 2899 zł,
 • konsoleigry.pl – cena 2999 zł,
 • morelenet.pl – cena 3199 zł,
 • siglo.pl – cena 4499 zł.

Aktualizacja 15 kwietnia 2021r. – Sprawdziliśmy ceny konsoli PS5 i PS5 Digital Edition na Ceneo.pl. Ceny obu zestawów zaczynają się już od 2999 zł.

Tutaj kupisz konsolę PS5 i PS5 Digital Edition od 2999 zł

 

Zobacz także:

TOP10: jaki telewizor do PS5? (maj 2021)

 

Źródło: Ceneo

Zobacz przydatne linki do Ceneo

Telewizory - wybierz na Ceneo

1. Zobacz jakie telewizory są dostępne w najpopularniejszych przedziałach cenowych:

2. Zobacz jakie są aktualne ceny wszystkich telewizorów biorąc pod uwagę szukaną wielkość przekątnej ekranu:

Hola, hola, jeszcze nie uciekaj. Przede wszystkim zescrolluj myszką w dół!

Telefony komórkowe - porównaj ceny

Przede wszystkim, ponieważ podobał Ci się ten artykuł, z pewnością będziesz chciał także zobaczyć zestawienie TOP10 najlepsze telewizory. Przede wszystkim dlatego, że dowiesz się z niego jaki telewizor kupić, dodatkowo poznasz inne, ciekawe modele. Godnym uwagi jest fakt, że jeszcze bardziej klienci poszukują telewizora z ekranem OLED. Przede wszystkim powinni oni zajrzeć do naszego aktualizowanego co miesiąc zestawienia TOP10 najlepsze telewizory OLED.

Oczywiście na tym nie koniec. Ze względu na to, że niektórzy szukają telewizora w wybranym przedziale cenowym, proponujemy nasze dwa poradniki. Z pewnością teraz największą popularnością cieszą się telewizory w przedziale 2000 – 3000 zł. W związku z tym zobacz nasze dwa zestawienia, przede wszystkim Jaki telewizor kupić do 2000 zł? oraz Jaki telewizor kupić do 3000 zł?

Ważnym aspektem jest to, że nie każdy poszukuje najlepszego telewizora wartego  fortunę. Przede wszystkim dużą popularnością cieszą się tanie i dobre telewizory, ale z dużym ekranem. Po pierwsze, zobaczcie Jaki telewizor 55 cali kupić? Jeśli poszukujesz większego telewizora, z pewnością zainteresuje cię zestawienie, np. Jaki telewizor 65 cali kupić? Ponieważ dużą popularnością cieszą się telewizory znacznie większe, zajrzyj także do naszego innego zestawienia. Podczas gdy wiele na rynku się zmienia, Polacy coraz częściej szukają jeszcze większych ekranów. To właśnie ich powinno zaciekawić zestawienie, np. Jaki telewizor 75 cali kupić?

Na koniec: A może… nowy smartfon albo dobry film?

Po drugie, jeżeli chcesz choć na chwilę odpocząć od telewizorów, zajrzyj na nasz bliźniaczy serwis o smartfonach na stronie jakismartfonkupic.pl. Z pewnością każdego dnia znajdziesz tam przede wszystkim najświeższe newsy, poradniki zakupowe, TOP10 najlepszych smartfonów i wiele innych zestawień. Ponieważ już tutaj jesteś, dowiedz się Jaki smartfon do 1000 zł kupić? Jeśli masz większy budżet, z pewnością zainteresuje cię przede wszystkim zestawienie, np. Jaki smartfon do 1500 zł kupić?

Po trzecie, jeśli interesują Cię najlepsze filmy i seriale, koniecznie sprawdzaj nasze codzienne aktualizowane zestawienia TOP10 najlepsze filmy na Netflix w Polsce oraz TOP10 najlepsze filmy w HBO GO. Dowiedz się także, Gdzie oglądać Formułę 1 online za darmo?

Przede wszystkim dziękujemy, że jesteście z nami. Jednakże nie zapomnijcie kliknąć w obrazek Ceneo poniżej, by sprawdzić ceny najlepszych telewizorów oraz setek innych, interesujących produktów.

Telewizory na Ceneo

 • Po pierwsze: poszukaj na Ceneo idealnego telewizora, na przykład TV LG albo Samsung,
 • Po drugie: przede wszystkim zobacz pozostałe telewizory w tym przedziale cenowym,
 • Po trzecie: wybierz choć dwa, trzy modele do porównania,
 • Po czwarte: sprawdź co o nim piszemy na jakitelewizorkupic.pl,
 • Po piąte: na koniec zdecyduj czy warto go kupić!
 • Po szóste: pochwal się, np. w komentarzach, jaki telewizor kupiłeś!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: