Konsola Playstation w Media Expert wyprzedana. Co teraz?

Konsola Playstation 5 to jeden z najciekawszych produktów ostatnich miesięcy. Jeszcze nie tak dawno w Media Expert można było zakupić konsolę PS5 z nowymi grami i nie tylko. Jednak zestawy promocyjne skończyły się. Podpowiadamy co zrobić, by uzyskać informacje o ponownej sprzedaży Playstation 5 i gdzie jeszcze kupić PS5.

Konsola Playstation 5 to marzenie niejednego (z nas). Niestety nie każdemu udało się ją kupić w przedsprzedaży albo sprzedaży oficjalnej. Dodatkowo niektórzy preferują zakupy w swojej ulubionej sieci sklepów.  Co mają zrobić klienci Media Expert?

Zobacz także:

TOP10: jaki telewizor do PS5? (marzec 2021)

Konsola Playstation 5: zestawy gracza

Przedsprzedaż Playstation 5 / fot. Sony

Konsola PS5 w Media Expert była oferowana w poniższych zestawach:

Co zrobić, by otrzymać informacje o dostępności PS5?

Gdzie kupić konsolę PS5? / fot. Media Expert

 

Przypomnijmy, że w przedsprzedaży od Sony, konsola PS5 miała być oferowana jako zestaw, na który składały się:

 

  • konsola PS5 z napędem,
  • 2 kontrolery bezprzewodowe DualSense,
  • gra PS5 Sackboy: wielka przygoda,
  • gra PS5 MArvel’s Spider-Man: Miles Morales
  • subskrypcja Playstation Plus na 12 miesięcy.

Miłośnicy kupowania w Media Expert mogą uzbroić się w cierpliwość, albo poprosić o powiadomienie od Media Expert o informację, jak tylko produkt pojawi się w sklepie internetowym. Wystarczy wejść na stronę sklepu, wybrać któryś z dedykowanych zestawów. Po prawej stronie obok informacji o chwilowej niedostępności towaru pojawi się okno, w które trzeba wpisać swój adres email. Potem zostaje już tylko czekać.

Powiadomienie mailowe o produkcie jest jednym z najlepszych sposobów, by mieć konsolę w pierwszej kolejności. Kiedy produkt pojawi się w sklepach, zainteresowanie może być tak duże, że znowu możemy się nie załapać. Warto o tym pamiętać.

 

 

Gdzie kupić konsolę Playstation 5?

Konsola PS5 / fot. Sony

Na szczęście każdego dnia możecie sprawdzać dostępność Sony Playstation 5 w setkach innych sklepów internetowych. Wystarczy jedno kliknięcie w poniższy link bądź obrazek z ceną – warto odświeżyć stronę co jakiś czas ponieważ jak tylko PS5 pojawi się w sprzedaży, pojawi się na obrazkach poniżej. Gdzie kupić konsolę PS5? Sprawdź!

Sprawdź aktualne ceny konsoli PS5


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: