Telewizor LG 55QNED863RE: cena

Telewizor LG 55QNED863RE to połączenie jakości obrazu i dźwięku z nowoczesnym designem. Został wyposażony w technologię NanoCell, która gwarantuje wyświetlanie obrazów w rozdzielczości 4K z niesamowitą dokładnością kolorów i kontrastu.

LG OLED 2023: co warto wiedzieć?

Telewizor LG 65QNED863RE
LG 86QNED863RE / fot. LG

Ten telewizor oferuje także technologię AI ThinQ, która umożliwia kontrolowanie urządzeń inteligentnego domu za pomocą głosu. Za pośrednictwem asystenta głosowego można przeglądać treści na ekranie, zmieniać kanały i kontrolować głośność.

Technologia Dolby Vision i Dolby Atmos gwarantuje doskonałą jakość dźwięku i obrazu, a system operacyjny webOS 23 zapewnia łatwy i intuicyjny dostęp do aplikacji i treści internetowych.

Telewizor LG 55QNED863RE ma także szereg funkcji umożliwiających personalizację ustawień obrazu i dźwięku, w tym tryb filmowy, sportowy i gier wideo.

Telewizor LG 55QNED863RE: cena

LG 86QNED863RE / fot. LG

Telewizor LG 55QNED863RE jest dostępny obecnie w jednym sklepie internetowym (przedsprzedaż w LG). Wkrótce powinien pojawić się w sklepach stacjonarnych. Tak wygląda jego aktualna cena:

Telewizor LG 55QNED863RE:

  • cena czerwiec 2023 – 7200 zł

W kolejnych miesiącach będziemy aktualizować ten artykuł o ceny z kolejnych miesięcy. Zaglądaj także do zestawienia Najlepsze promocje na telewizory. Być może wkrótce ten telewizor także pojawi się we wspomnianym zestawieniu.

Źródło: LG, Media Expert, Media Markt, Ceneo, X-Kom, Neonet, Euro, 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *