Philips 55PUS8919/12: cena

Philips 55PUS8919/12 to telewizor z serii flagowej LED 4K, który oferuje znakomitą jakość obrazu i dźwięku. Ile kosztuje w tym miesiącu? Co warto o nim wiedzieć?

Philips 55PUS8919/12
Philips PUS8919/12 / fot. Philips

Każdy producent w swojej ofercie ma lepsze i najlepsze telewizory ze 100 Hz matrycą. Reprezentant serii Philips PUS8919/12 oferuje nie tylko lepsze odświeżanie. Po nim masz już tylko w ofercie Philipsa telewizory Mini LED oraz TV OLED.  Philips 55PUS8919/12 z rozdzielczością 4K Ultra HD i technologią Direct LED, zapewnia ostry i wyrazisty obraz.

System operacyjny TITAN OS umożliwia korzystanie z najpopularniejszych aplikacji, takich jak Netflix i YouTube, co sprawia, że jest to świetny wybór dla miłośników multimediów. Funkcja Ambilight oraz dźwięk Dolby Atmos i DTS:X dodatkowo wzbogacają doświadczenie oglądania, tworząc niesamowitą atmosferę. Jeżeli chcesz lepiej poznać ten model, sprawdź specyfikację techniczną Philips PUS8919/12 .

Philips 55PUS8919/12: cena

Philips PUS8919/12 / fot. Philips

Philips 55PUS8919/12 to idealny wybór dla osób poszukujących wysokiej jakości w przystępnej cenie. Tutaj zyskujesz 100 Hz matrycę, Dolby Atmos, Dolby Vision, złącza HDMI 2.1 czy innowacyjny system Ambilight 3. Ile kosztuje telewizor 55 cali w tym miesiącu?

  • cena czerwiec 2024 – od 4499 zł
  • cena lipiec 2024 – od 3999 zł

Artykuł będziemy aktualizowali co miesiąc o aktualne ceny tego modelu.

Źródło:  Ceneo

Co jeszcze znajdziesz na jakitelewizorkupic.pl

Na jakitelewizorkupic.pl znajdziesz nie tylko informacje o najlepszych telewizorach, ale także o ciekawych filmach i serialach. Do tego regularnie aktualizujemy zestawienia oraz ceny telewizorów, testujemy telewizory prezentujemy specyfikacje techniczne oraz poradniki zakupowe. Dodatkowo, oferujemy artykuły o soundbarach, które pomogą Tobie wybrać odpowiedni sprzęt audio.

Najlepsze filmy i seriale

Zapraszamy do odwiedzenia naszych zestawień dotyczących najlepszych filmów i seriali! Codziennie nasza redakcja aktualizuje najważniejsze z nich, jak TOP10 najlepsze filmy Netflix czy Najlepsze filmy HBO MAX TOP10.

Wszystkie zestawienia TOP10 znajdziesz tutaj:

Poradniki zakupowe

Poszukujesz idealnego modelu do 1000 złotych, 1500 złotych, a może interesuje Cię TV 55 cali albo 65 cali? Nasze aktualizowane co miesiąc zestawienia pomogą Tobie podjąć właściwą decyzję.

Najważniejsze poradniki znajdziesz tutaj:

To tylko te najważniejsze zestawienia. Nasz redakcja sprawdza co miesiąc telewizory od 1000 do 10 000 zł, które są dostępne w największych sklepach.

Jeśli zastanawiasz się, jaki telewizor kupić o konkretnej przekątnej ekranu, nasza redakcja także pomoże Tobie wybrać idealny telewizor. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziesz w naszych aktualizowanych co miesiąc zestawieniach:

Co jeśli szukasz najlepszych telewizorów OLED?

Jeśli szukasz wysokiej jakości telewizora OLED, ale nie chcesz przepłacać, to ta mamy coś dla Ciebie. Co miesiąc aktualizujemy najważniejsze zestawienia dotyczące telewizorów OLED.

Testy telewizorów

Nasza redakcja regularnie testuje i ocenia najlepsze telewizory na rynku, aby pomóc Tobie w dokonaniu właściwego wyboru. Warto zaglądać do naszych recenzji, które dostarczają rzetelnych informacji na temat różnych modeli. Niezależnie od tego, czy interesują Cię telewizory Philips, Samsung czy Sony, warto być na bieżąco.

Wszystkie testy znajdziesz w jednym miejscu.

Zachęcamy też do przeczytania najpopularniejszych testów z ostatnich miesięcy:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *