Telewizor Sony BRAVIA 7 K-85XR70: cena

Telewizor Sony BRAVIA 7 K-85XR70 to największy model z tej serii. Ile kosztuje 85-calowy Smart TV z ekranem Mini LED w tym miesiącu?

Sony BRAVIA 7 K-85XR70 to największy model z serii Mini LED na 2024 rok, wyposażony w 85-calowy ekran 4K z technologią podświetlenia Mini LED. Dzięki pełnemu lokalnemu przyciemnianiu, procesorowi XR i technologiom HDR (HDR10, HLG, Dolby Vision), ten telewizor oferuje doskonałe wrażenia wizualne z głębokimi czerniami i żywymi kolorami. Smart TV z Google TV, oraz kompatybilnością z Apple AirPlay i HomeKit zapewnia łatwy dostęp do multimediów i aplikacji.

System dźwiękowy Akustyczny Multi-Audio o mocy 50W dostarcza bogate, przestrzenne brzmienie. To jeden z dwóch flagowych modeli Mini LED na 2024 rok od Sony, idealny dla tych, którzy pragną połączyć najnowsze technologie z eleganckim wyglądem w swoim domu.

Telewizor Sony BRAVIA 7 K-85XR70: cena

Sony Bravia 7: specyfikacja techniczna
Sony Bravia 7 / fot. Sony

Tak wygląda cena tego telewizora w tym miesiącu. Ten jest dostępny dopiero w kilku sklepach, bo niedawno pojawił się w sprzedaży.

  • cena lipiec 2024 – od 14999 zł

Artykuł będziemy aktualizowali co miesiąc o aktualne ceny tego modelu.

Źródło: Ceneo

Co jeszcze znajdziesz na jakitelewizorkupic.pl

Na jakitelewizorkupic.pl znajdziesz nie tylko informacje o najlepszych telewizorach, ale także o ciekawych filmach i serialach. Do tego regularnie aktualizujemy zestawienia oraz ceny telewizorów, testujemy telewizory prezentujemy specyfikacje techniczne oraz poradniki zakupowe. Dodatkowo, oferujemy artykuły o soundbarach, które pomogą Tobie wybrać odpowiedni sprzęt audio.

Najlepsze filmy i seriale

Zapraszamy do odwiedzenia naszych zestawień dotyczących najlepszych filmów i seriali! Codziennie nasza redakcja aktualizuje najważniejsze z nich, jak TOP10 najlepsze filmy Netflix czy Najlepsze filmy HBO MAX TOP10.

Wszystkie zestawienia TOP10 znajdziesz tutaj:

Poradniki zakupowe

Poszukujesz idealnego modelu do 1000 złotych, 1500 złotych, a może interesuje Cię TV 55 cali albo 65 cali? Nasze aktualizowane co miesiąc zestawienia pomogą Tobie podjąć właściwą decyzję.

Najważniejsze poradniki znajdziesz tutaj:

To tylko te najważniejsze zestawienia. Nasz redakcja sprawdza co miesiąc telewizory od 1000 do 10 000 zł, które są dostępne w największych sklepach.

Jeśli zastanawiasz się, jaki telewizor kupić o konkretnej przekątnej ekranu, nasza redakcja także pomoże Tobie wybrać idealny telewizor. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziesz w naszych aktualizowanych co miesiąc zestawieniach:

Co jeśli szukasz najlepszych telewizorów OLED?

Jeśli szukasz wysokiej jakości telewizora OLED, ale nie chcesz przepłacać, to ta mamy coś dla Ciebie. Co miesiąc aktualizujemy najważniejsze zestawienia dotyczące telewizorów OLED.

Testy telewizorów

Nasza redakcja regularnie testuje i ocenia najlepsze telewizory na rynku, aby pomóc Tobie w dokonaniu właściwego wyboru. Warto zaglądać do naszych recenzji, które dostarczają rzetelnych informacji na temat różnych modeli. Niezależnie od tego, czy interesują Cię telewizory Philips, Samsung czy Sony, warto być na bieżąco.

Wszystkie testy znajdziesz w jednym miejscu.

Zachęcamy też do przeczytania najpopularniejszych testów z ostatnich miesięcy:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *