Samsung The Frame: zobacz nowe telewizory QLED

Samsung The Frame: zobacz nowe telewizory QLED. Zaledwie wczoraj pisaliśmy o telewizorach z serii Samsung The Frame. Ten niewątpliwie łączy technologię i sztukę. Co jeszcze zaoferuje?

Przede wszystkim teraz do wyboru mamy wersje 55- oraz 65-calowe nowych modeli Samsung The Frame. Czy warto kupić któryś z tych telewizorów Samsung?

Samsung The Frame

Samsung The Frame
Samsung The Frame / fot. Samsung

Samsung The Frame zdecydowanie różni się od innych najlepszych telewizorów Samsunga. Nie chodzi tylko i wyłącznie o design, ale coś jeszcze. Jedną z tych rzeczy jest tryb Sztuka. Ten znajdziemy tylko i wyłącznie w modelach z rodziny The Frame.

Zobacz także | Który telewizor Samsung wybrać?

Telewizor The Frame urzeczywistnia przekonanie, że kiedy akurat nie oglądamy naszego ulubionego serialu, urządzenie może być pięknym elementem wystroju wnętrza. Został stworzony we współpracy z Yves’em Behar, znanym i cenionym na świecie projektantem. Po włączeniu trybu Sztuka (Art Mode), zamiast czarnego pustego ekranu zobaczmy wyjątkową galerię obrazów lub zdjęć. Na start uzyskujemy dostęp do ponad 100 specjalnie wyselekcjonowanych dzieł artystycznych z galerii Samsung Collection.

Dodatkowo, w ramach Art Store, pasjonaci sztuki mogą wykupić abonament w cenie 20,99 zł miesięcznie, co umożliwia dostęp do kolejnych wybitnych dzieł sztuki. Znajdziemy tam materiały pozyskane od najlepszych światowych galerii i partnerów, takich jak Muzeum Albertina, LUMAS, Magnum Photos, Saatchi Art i Sedition.
– Źródło: Samsung

To nie wszystko, bowiem na ekranie The Frame mogą się także wyświetlać personalizowane treści, takie jak np. nasze zdjęcia. Dzięki temu największy ekran, jaki mamy w domu, stanie się wyjątkowym nośnikiem naszych wspomnień. Jak w przypadku wszystkich produktów Samsung obsługa jest łatwa i szybka. Dostępne zasoby i ustawienia możemy przeglądać i zmienić zarówno korzystając z pilota, jak i za pośrednictwem smartfona.
– Źródło: Samsung

Co jeszcze oferuje TV Samsung?

Samsung The Frame zostały wyposażone w czujniki ruchu. Jeśli nie ma nas w domu, TV przejdzie w tryb uśpienia. Jeśli wrócimy, a TV wykryje ruch, włączy się ostatnio wybrany przez nas obraz. Przez cały czas TV dopasowuje jakość obrazu (kolorów) do oświetlenia w pomieszczeniu, w którym się znajduje.

Telewizor trudno odróżnić od obrazu nie tylko dzięki wyświetlanej w nim galerii dzieł artystycznych, lecz także za sprawą unikatowego wzornictwa. Oprócz klasycznej czarnej ramy, która imituje oprawę obrazu, do wyboru są jeszcze ramki w kolorze orzechowym, beżowym lub białym, które można kupić oddzielnie. To pozwala dopasować The Frame do każdego wnętrza. Za sprawą specjalnych magnesów mocowanie i wymiana ram są szybkie i łatwe.

Wrażenia wizualne potęguje wieszak No Gap, dzięki któremu telewizor można powiesić płasko przy samej ścianie niczym obraz pośród innych dzieł. Jak przystało na prawdziwie dzieło sztuki telewizor wyeksponujemy także na sztaludze. Taki efekt pomoże osiągnąć opcjonalny stojak Studio.
– Źródło: Samsung

The Frame to nie tylko nowoczesne dzieło sztuki, lecz także – a może przede wszystkim – telewizor. Dzięki rozdzielczości 4K (UHD) ulubione filmy zobaczymy w pięknych i wyrazistych kolorach. Technologia HDR sprawia, że dostrzeżesz najdrobniejszy detal nawet w bardzo ciemnych lub jasnych scenach. Na użytkowników czeka też bogata oferta filmów, gier i aplikacji dostępna w ramach Smart TV. Zmianę trybu Sztuka na tryb TV oraz regulację ustawień bez problemu przeprowadzisz za pomocą pilota Smart Control lub swojego smartfona.
– Źródło: Samsung

Nasz komentarz

W Salonach firmowych Samsunga będą dostępne dwie wielkości tego telewizora 55 i 65 cali. Tylko, czy za cenę za 55 cali (około 8000 złotych) nie lepiej będzie wybrać się do galerii, by tam przeznaczyć podobną kwotę na coś innego?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *