Najlepsze telewizory do Xbox One X

Wczoraj pisaliśmy o premierze najnowszej konsoli od Microsoftu. Dziś dzięki współpracy LG i Microsoftu dowiemy się, jakie są najlepsze telewizory do Xbox One X.Zobacz listę najlepszych telewizorów do konsoli Xbox One X. Który z nich opłaca się kupić?

 

LG OLED65W7V / fot. LG

Zobacz aktualne ceny wszystkich telewizorów LG

W wyniku współpracy firmy stworzyły zaawansowany technologicznie zestaw gamingowy składający się z telewizorów LG OLED TV 4K i konsol Xbox One X. Jest to najnowsze połączenie, które gwarantuje najlepszą jakość obrazu w grach w prawdziwym 4K i HDR i jest rekomendowane dla najbardziej wymagających graczy. Taki zestaw gamingowy będzie dostępny w sprzedaży w Polsce tuż po premierze Xbox One X w promocyjnej cenie, jeszcze przed Świętami.
– Źródło: LG

Oznacza to, że najlepsze telewizory od koncernu LG to te z najwyższych tegorocznych serii oznaczonych jako Super Ultra HD oraz telewizory OLED. Wszystko z powodu najniższego opóźnienia – Input Lag.

Zobacz także | Najlepsze telewizory OLED

Przy wyborze odpowiedniego telewizora do gamingu kluczowym kryterium jest wartość Input lag, która określa ilość czasu pomiędzy wysłaniem obrazu do telewizora, a jego wyświetleniem. Według ekspertów wartość Input lag, który może przeszkadzać w rozgrywce i wpłynąć na osiągany wynik wynosi więcej niż 200 ms.

Biorąc pod uwagę, że konsole do gier posiadają średnie opóźnienie na poziomie 133 ms, to przy odpowiednim do gamingu telewizorze ta wartość nie powinna przekraczać 50 ms. Nowe telewizory LG OLED TV 4K posiadają Input lag na poziomie 21 ms, natomiast wyświetlacze z serii Super UHD to zaledwie 15ms, co czyni je idealnym ekranem do rozgrywki na najwyższym poziomie.
– Źródło: LG

Zobacz aktualne ceny Xbox One X

Najlepsze telewizory odznaczają się także wysokim kontrastem, oraz idealnym odwzorowaniem najdrobniejszych szczegółów w nawet najbardziej ciemnych scenach.

Niestety musimy pamiętać, że telewizory z serii Super Ultra HD a zwłaszcza telewizory OLED kosztują i to sporo. Poniżej przykładowe ceny najpopularniejszych TV od LG:

Zobacz także | TOP10: najlepsze telewizory

  • LG 86SJ957V – 34999 złotych,
  • LG OLED65W7V – 28499 złotych,
  • LG OLED65E7V – 18999 złotych,
  • LG 75SJ955V – 16999 złotych,
  • LG OLED65C7V – 12999 złotych,
  • LG OLED55C7V – 11299 złotych.

Źródło: LG

Zobacz także | TOP10: najlepsze telewizory 2021

Telewizory - zobacz na Ceneo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: