Samsung The Frame, Serif i Sero: TV lifestyle 2021

Oferta telewizorów Samsung na 2021 rok to nie tylko standardowe telewizory 4K Ultra HD, QLED oraz Neo QLED. Nie każdy wie, że producent od kilku lat oferuje telewizory lifestylowe. Wśród tych modeli mamy do wyboru trzy serie: Samsung The Frame, Serif i Sero.

Co jeszcze znajdziemy w ofercie TV na 2021 rok? Samsung The Frame, Serif i Sero z pewnością zachwycą oryginalnym designem i funkcjami, których nie znajdziemy w innych telewizorach. Zobacz co zaoferują telewizory lifestylowe od Samsunga.

Samsung The Frame: unikatowy design

Samsung The Frame
Samsung The Frame 2021 QE65LS03A / fot. Samsung

W 2021 roku udało się wprowadzić jeszcze smuklejszy ekran (aż o 46% w porównaniu z modelami z zeszłych lat), jeśli chodzi o The Frame. Do tego do wyboru mamy nowe style oraz nowe kolory ramek, które możemy dokupić, by telewizor wyglądał jeszcze lepiej w naszym salonie. Dwa style ramek to Nowoczesny lub Klasyczny. Tymczasem jeśli chodzi o kolory ramek, do wyboru mamy aż pięć kolorów ramek.

Te Nowoczesne oferowane są w bieli, jasnym bądź ciemnym drewnie, a Klasyczne mogą być białe lub ceglane. Dzięki temu, że ramki montuje się za pomocą magnesu ich wymiana jest szybka i łatwa. To świetny sposób, by w ciągu kilku minut odmienić wnętrze.

Model The Frame dopasowuje się do wnętrza i stylu właściciela na wielu płaszczyznach. Do tego dochodzi jeszcze montaż. Tutaj też mamy kilka opcji. W standardzie telewizor oferuje podstawę (dwie minimalistyczne nóżki). W tym roku Regulowana Podstawa pozwoli idealnie dopasować odstęp pomiędzy podłożem a ramą ekranu. To świetne rozwiązanie jeśli telewizor będzie pracować w parze z soundbarem, np. z Q-Serii.

The Sero

Samsung The Sero
Samsung The Sero / fot. Samsung

Wrażenia mobilne na duży ekran przenosi telewizor Samsung The Sero. Ten wariant telewizora lifestylowego występuje w rozmiarze 43 cali i z pewnością będzie on znakomitym przyjacielem najlepszego smartfona. Telewizor z obrotowym ekranem pozwala zmieniać orientację z poziomej na pionową i odwrotnie. Do tego dochodzi granatowy stojak stanowiący efektowny dodatek.

The Sero to udoskonalona seria, którą mieliśmy także do wyboru w 2020 rok. Urządzenie dostosowuje się do naszych treści, wyświetlając je z odpowiedniej perspektywy. Po podłączeniu telewizora ze smartfonem, obrotowy ekran będzie automatycznie odwzorowywał jego położenie, zmieniając orientację z pionowej na poziomą – i odwrotnie.

The Serif

Samsung The Serif
Samsung The Serif/ fot. Samsung

Jeśli jesteś koneserem designu, Samsung ma telewizor The Serif. Wyposażono go w elegancki, metalowy stojak, który idealnie pasuje do nowoczesnej ramki i pozwala wyeksponować ekran we wnętrzu. Jednak The Serif równie dobrze będzie wyglądał w mniejszej przestrzeni, stojąc na biurku czy na komodzie.

Poza obrazem 4K Ultra HD, telewizor The Serif oferuje nasycone kolory (100% Natężenia Kolorów), HDR10+ czy Procesor Quantum 4K. Występuje w trzech rozmiarach – 43”, 49” i 55” i dwóch wariantach kolorystycznych: białym i niebieskim.

Źródło: Samsung

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *