Samsung QLED Q70: nowe telewizory 4K

Najwięksi producenci telewizorów przypominają co jakiś czas o swoich modelach. Tym razem Samsung postanowił zaprezentować kilka informacji o nowych modelach. Mowa o telewizorach Samsung QLED Q70.

Telewizor Samsung QLED Q70 / fot. Samsung

Sprawdź aktualne ceny telewizorów Samsung QLED Q70

 


Przypomnijmy, że w skład telewizorów QLED w tym roku wchodzi 6 serii: Q60R, Q70R, Q80R, Q85R, Q90R, Q95R. Telewizory Samsung QLED Q70 to modele bardziej przystępne cenowo. Idealna propozycja nie tylko fanów filmów i seriali, ale także dla graczy odznacza się procesorem Quantum 4K wykorzystującym sztuczną inteligencję. Oznacza to bardziej wyraźny obraz, niż w modelach z lat ubiegłych. Co jeszcze oferuje seria Q70R?

QLED Q70 to telewizor, który sprosta oczekiwaniom wszystkich domowników. Świetna jakość obrazu – zarówno podczas oglądania filmów, jak i grania – jest zasługą zaawansowanych technologii. Doprowadzony do perfekcji obraz to efekt działania Procesora Quantum 4K i Inteligentnego Skalowania do 4K.

W połączeniu ze 100% Natężeniem Kolorów widzowie zobaczą na ekranie świat pełen barw, który będzie bardziej wyrazisty niż kiedykolwiek wcześniej. Fanów filmów zachwyci także poziom odwzorowania szczegółów i idealny kontrast. Zadba o to Quantum HDR 1000 zgodny ze standardem HDR10+.
– Źródło: Samsung

Telewizor Samsung QLED Q70 / fot. Samsung

Sprawdź aktualne ceny telewizorów Samsung QLED

 


Oczywiście obraz to nie wszystko. Za odpowiedni poziom dźwięku zadba Tryb Inteligentny. Dzięki temu bez względu czy oglądamy film, czy koncert, otrzymamy najlepsze ustawienia audio. Do tego dochodzi Tryb Gry:

Telewizor Q70 oferuje wszystko, co potrzebne, aby na dużym ekranie doświadczać najlepszych wrażeń z gry. Na dobry początek Tryb Gry, który po wykryciu włączonej konsoli automatycznie zmienia ustawienia – w tym szybkość reakcji – aby zoptymalizować je pod kątem gier. Pełną kontrolę nad akcją na ekranie daje niski input lag oraz system poprawy płynności i ostrości obrazu Game Motion Plus.

Technologia ta pozwala niezwykle precyzyjnie regulować stopień poprawy ruchomego obrazu, co intensyfikuje wrażenia wizualne. Z kolei obsługa FreeSync eliminuje efekt „urywanych” rozgrywek i zacinających się ujęć. Wszystko to razem sprawia, że Q70 pozwoli przejąć pełną kontrolę nad grą, zapewniając przy tym realistyczne wrażenia. Dodatkowym ułatwieniem jest funkcja Dynamic Black Equalizer (Dynamiczny Korektor Czerni), która podnosi jasność najbardziej ciemnych obszarów w grze, dzięki czemu więcej zobaczymy podczas nocnych wyścigów czy strzelanek.
Źródło: Samsung

 

Nasz komentarz

Telewizor Samsung QLED Q70 / fot. Samsung

W dzisiejszych czasach telewizor to coś więcej, niż telewizja. To także nowoczesny Smart TV, który także potrafi zastąpić monitor podczas grania w gry. Niestety cały czas ceny modeli z takich serii są wysokie i przez najbliższych kilka tygodni nic się raczej nie zmieni. Telewizory QLED Q70 dostępne są w pięciu wielkościach: 49, 55, 65, 75 i 82 cale. Poniżej przykładowe ceny:

Samsung QLED QE55Q70RAT – 5299 złotych
Samsung QLED QE65Q70RAT – 7499 złotych
Samsung QLED QE75Q70RAT – 13999 złotych

Zobacz przydatne linki do Ceneo

Telewizory - wybierz na Ceneo
 
1. Zobacz jakie telewizory są dostępne w następujących, najpopularniejszych przedziałach cenowych:

Wszystkie telewizory do 2000 zł Wszystkie telewizory do 2500 zł
Wszystkie telewizory do 3000 zł Wszystkie telewizory do 3500 zł
Wszystkie telewizory do 4000 zł Wszystkie telewizory do 4500 zł
Wszystkie telewizory do 5000 zł Wszystkie telewizory do 5500 zł
Wszystkie telewizory do 6000 zł Wszystkie telewizory do 6500 zł

2. Zobacz jakie są aktualne ceny wszystkich telewizorów biorąc pod uwagę szukaną wielkość przekątnej ekranu:

Wszystkie telewizory 32 cali, Wszystkie telewizory 40 cali
Wszystkie telewizory 43 cali Wszystkie telewizory 49 cali
Wszystkie telewizory 50 cali Wszystkie telewizory 55 cali
Wszystkie telewizory 65 cali Wszystkie telewizory 70 cali
Wszystkie telewizory 75 cali Wszystkie telewizory powyżej 75 cali

To warto przeczytać

Telewizory - zobacz na Ceneo

Jeśli poszukujecie najlepszych telewizorów (najlepszych z najlepszych) sprawdźcie nasze inne zestawienie: TOP10 najlepszych telewizorów 2020 roku. Znajdziecie tam same topowe i flagowe modele o rozdzielczości 4K. Pamiętajcie tylko, że w TOP10 nie znajdziecie modeli OLED oraz z ekranem 8K.

Jeśli poszukujecie najlepszych telewizorów OLED, sprawdźcie nasze zestawienie: Najlepsze telewizory OLED 2020 roku. Jeśli interesują Was modele o rozdzielczości 8K sprawdźcie zestawienie: Wszystkie telewizory 8K.

Warto zajrzeć także na nasze zestawienie: Najlepsze promocje na telewizory. Znajdziecie tam modele z przedziału od 1000 do 5000 złotych, które opłaca się kupić ze względu na dobry obraz i możliwie jak największą przekątną ekranu w danym przedziale cenowym.

Zobacz nasze inne publikacje

RTV - porównaj ceny

1. Poniżej znajdziesz informacje o wszystkich seriach i modelach od największych producentów telewizorów na lata 2019/2020:

2. Jeśli interesują Cię najświeższe zestawienia najlepszych telewizorów, poniżej znajdziesz najciekawsze artykuły na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: