Samsung QLED Q70R: nowe TV 4K

Najwięksi producenci telewizorów przypominają co jakiś czas o swoich modelach. Tym razem Samsung postanowił zaprezentować kilka informacji o nowych modelach. Mowa o telewizorach Samsung QLED Q70R.

Telewizory Samsung z serii Q70R będą oferowały nieco lepsze parametry techniczne od serii niższej – Q60R. W czym dokładnie będą lepsze?

Telewizor Samsung QLED Q70 / fot. Samsung

Sprawdź aktualne ceny telewizorów Samsung QLED Q70

 


Przypomnijmy, że w skład telewizorów QLED w tym roku wchodzi 6 serii: Q60R, Q70R, Q80R, Q85R, Q90R, Q95R. Telewizory Samsung QLED Q70 to modele bardziej przystępne cenowo.

Zobacz także | Który telewizor Samsung 2020 wybrać?

Idealna propozycja nie tylko fanów filmów i seriali, ale także dla graczy odznacza się procesorem Quantum 4K wykorzystującym sztuczną inteligencję. Oznacza to bardziej wyraźny obraz, niż w modelach z lat ubiegłych. Co jeszcze oferuje seria Q70R?

Zobacz także | Jaki telewizor Samsung QLED kupić?

QLED Q70 to telewizor, który sprosta oczekiwaniom wszystkich domowników. Świetna jakość obrazu – zarówno podczas oglądania filmów, jak i grania – jest zasługą zaawansowanych technologii. Doprowadzony do perfekcji obraz to efekt działania Procesora Quantum 4K i Inteligentnego Skalowania do 4K.

W połączeniu ze 100% Natężeniem Kolorów widzowie zobaczą na ekranie świat pełen barw, który będzie bardziej wyrazisty niż kiedykolwiek wcześniej. Fanów filmów zachwyci także poziom odwzorowania szczegółów i idealny kontrast. Zadba o to Quantum HDR 1000 zgodny ze standardem HDR10+.
– Źródło: Samsung

Telewizor Samsung QLED Q70 / fot. Samsung

Sprawdź aktualne ceny telewizorów Samsung QLED

 


Oczywiście obraz to nie wszystko. Za odpowiedni poziom dźwięku zadba Tryb Inteligentny. Dzięki temu bez względu czy oglądamy film, czy koncert, otrzymamy najlepsze ustawienia audio. Do tego dochodzi Tryb Gry:

Telewizor Q70 oferuje wszystko, co potrzebne, aby na dużym ekranie doświadczać najlepszych wrażeń z gry. Na dobry początek Tryb Gry, który po wykryciu włączonej konsoli automatycznie zmienia ustawienia – w tym szybkość reakcji – aby zoptymalizować je pod kątem gier. Pełną kontrolę nad akcją na ekranie daje niski input lag oraz system poprawy płynności i ostrości obrazu Game Motion Plus.

Technologia ta pozwala niezwykle precyzyjnie regulować stopień poprawy ruchomego obrazu, co intensyfikuje wrażenia wizualne. Z kolei obsługa FreeSync eliminuje efekt „urywanych” rozgrywek i zacinających się ujęć.

Wszystko to razem sprawia, że Q70 pozwoli przejąć pełną kontrolę nad grą, zapewniając przy tym realistyczne wrażenia. Dodatkowym ułatwieniem jest funkcja Dynamic Black Equalizer (Dynamiczny Korektor Czerni), która podnosi jasność najbardziej ciemnych obszarów w grze, dzięki czemu więcej zobaczymy podczas nocnych wyścigów czy strzelanek.
Źródło: Samsung

 

Nasz komentarz

Telewizor Samsung QLED Q70 / fot. Samsung

W dzisiejszych czasach telewizor to coś więcej, niż telewizja. To także nowoczesny Smart TV, który także potrafi zastąpić monitor podczas grania w gry. Niestety cały czas ceny modeli z takich serii są wysokie i przez najbliższych kilka tygodni nic się raczej nie zmieni. Telewizory QLED Q70 dostępne są w pięciu wielkościach: 49, 55, 65, 75 i 82 cale. Poniżej przykładowe ceny:

Samsung QLED QE55Q70RAT – 5299 złotych
Samsung QLED QE65Q70RAT – 7499 złotych
Samsung QLED QE75Q70RAT – 13999 złotych

 

Zobacz także | TOP10: najlepsze telewizory 2021

 

Telewizory - wybierz na Ceneo
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: