Najlepsze telewizory 2019-2020 (EISA)

Najlepsze telewizory 2019-2020. Co roku przyznawane są nagrody międzynarodowego stowarzyszenia EISA. Zobaczcie jakie są najlepsze telewizory 2019/2020 i co zaoferują.

Nagrody przyznawano w kategoriach: Najlepszy telewizor 8K (8K TV), Najbardziej opłacalny telewizor OLED (Best Buy OLED TV), Najlepszy telewizor do kina domowego (Home Theatre TV), Najlepsze urządzenie klasy premium (Best Premium OLED TV), Najlepszy telewizor do inteligentnego domu (Smart Home TV).

Najlepsze urządzenie klasy premium: LG OLED65E9

Najlepsze telewizory
OLED E9 / fot. LG

Zobacz aktualne ceny LG OLED65E9


LG OLED65E9 to zwycięzca w kategorii Najlepsze urządzenie klasy premium. 65-calowy wyświetlacz OLED o rozdzielczości 4K pracuje na systemie webOS i odznacza się procesorem Alpha 9 drugiej generacji, oferując znakomity obraz.

Zobacz aktualne ceny wszystkich telewizorów LG


Najbardziej opłacalny telewizor OLED: Philips 55OLED804

Najlepsze telewizory
Philips 55OLED804 / fot. Philips

Zobacz aktualne ceny Philips 55OLED804


Philips 55OLED804 wygrał w kategorii Najbardziej opłacalny OLED. To telewizor, którego nie ma jeszcze w sklepach. Ten zapewne pojawi się jesienią.

Zobacz także | Jaki telewizor Philips kupić?


Aktualizacja (6.09.2019): Telewizory są już dostępne w sklepach. Ich ceny wynoszą:
Philips 65OLED804/12 – 11399 złotych
Philips 55OLED804/12 – 7299 złotych

Zobacz aktualne ceny wszystkich telewizorów Philips


Najlepszy telewizor do inteligentnego domu: LG 65SM9010

Najlepsze telewizory
LG 65SM9010 / fot. LG

Zobacz aktualne ceny LG 65SM9010


Najlepszy telewizor do inteligentnego domu to 65-calowy LG 65SM9010. Drugi wyróżniony telewizor w tym roku przez stowarzyszenie EISA nie jest OLEDem. To co zadecydowało o wyróżnieniu to przede wszystkim łączność HDMI 2.1, obsługa Dolby Atmos i Dolby Vision i system webOS 4,5 z funkcjami, których nie było w modelach z 2018 roku.

Zobacz także | Jaki telewizor LG kupić?

Najlepszy telewizor do kina domowego: Philips 65OLED984

Najlepsze telewizory
Philips 65OLED984 / fot. Philips

Zobacz aktualne ceny Philips 65OLED984


Najlepszy telewizor do kina domowego to Philips 65OLED984. Jak widać również Philips został wyróżniony w tym roku podwójnie. Co zadecydowało o nagrodzie poza znakomitym obrazem, rewelacyjnym dźwiękiem (głośniki Bowers&Wilkins) oraz oryginalnym wyglądem? Również Ambilight w wersji czterostronnej, wsparcie dla Dolby Vision i HDR10+, Dolby Atmos, czy procesor obrazu o nazwie P5 Pro Perfect Picture Engine.

Philips 65OLED984: niedostępny w Polsce

Aktualizacja (6.09.2019): Telewizor jest już dostępny w sklepach:
Philips 65OLED984/12 – 23999 złotych

Najlepszy telewizor 8K: Samsung QE82Q950R

Najlepsze telewizory
Samsung QLED 8K / fot. Samsung

Zobacz aktualne ceny Samsung QE82Q950R


Samsung QE82Q950R zwyciężył w kategorii Najlepszy telewizor 8K. Ten oferuje imponującą rozdzielczość 7680×4320 pikseli. Pod kątem jakości obrazu, funkcjonalności Smart TV to z pewnością jeden z najlepszych telewizorów z 2019 roku.

Zobacz aktualne ceny wszystkich telewizorów Samsung


Nasz komentarz

W tym roku można było domyślić się do kogo powędrują nagrody. Jeśli chodzi o tanie i dobre OLEDy to w zasadzie Philips nie ma na tym polu konkurencji. Telewizory OLED klasy premium to domena LG, który co rok ma obszerną ofertę tego typu ekranów, w porównaniu z konkurencją.

Trochę dziwi, że tegoroczny Panasonic GZ2000 reklamowany, jako najlepszy telewizor do kina domowego nie zdobył wyróżnienia.

Jeżeli szukamy naprawdę najlepszego z najlepszych, to taki ranking ma sens. Jednak zakładając, że budżet wielu z nas jest o wiele mniejszy, takie nagrody to raczej ciekawostka ze świata telewizorów, niż przewodnik o tym, jaki telewizor kupić.

Zobacz przydatne linki do Ceneo

Telewizory - wybierz na Ceneo

1. Zobacz jakie telewizory są dostępne w najpopularniejszych przedziałach cenowych:

2. Zobacz jakie są aktualne ceny wszystkich telewizorów biorąc pod uwagę szukaną wielkość przekątnej ekranu:

Hola, hola, jeszcze nie uciekaj. Przede wszystkim zescrolluj myszką w dół!

Telefony komórkowe - porównaj ceny

Przede wszystkim, ponieważ podobał Ci się ten artykuł, z pewnością będziesz chciał także zobaczyć zestawienie TOP10 najlepsze telewizory. Przede wszystkim dlatego, że dowiesz się z niego jaki telewizor kupić, dodatkowo poznasz inne, ciekawe modele. Godnym uwagi jest fakt, że jeszcze bardziej klienci poszukują telewizora z ekranem OLED. Przede wszystkim powinni oni zajrzeć do naszego aktualizowanego co miesiąc zestawienia TOP10 najlepsze telewizory OLED.

Oczywiście na tym nie koniec. Ze względu na to, że niektórzy szukają telewizora w wybranym przedziale cenowym, proponujemy nasze dwa poradniki. Z pewnością teraz największą popularnością cieszą się telewizory w przedziale 2000 – 3000 zł. W związku z tym zobacz nasze dwa zestawienia, przede wszystkim Jaki telewizor kupić do 2000 zł? oraz Jaki telewizor kupić do 3000 zł?

Ważnym aspektem jest to, że nie każdy poszukuje najlepszego telewizora wartego  fortunę. Przede wszystkim dużą popularnością cieszą się tanie i dobre telewizory, ale z dużym ekranem. Po pierwsze, zobaczcie Jaki telewizor 55 cali kupić? Jeśli poszukujesz większego telewizora, z pewnością zainteresuje cię zestawienie, np. Jaki telewizor 65 cali kupić? Ponieważ dużą popularnością cieszą się telewizory znacznie większe, zajrzyj także do naszego innego zestawienia. Podczas gdy wiele na rynku się zmienia, Polacy coraz częściej szukają jeszcze większych ekranów. To właśnie ich powinno zaciekawić zestawienie, np. Jaki telewizor 75 cali kupić?

Na koniec: A może… nowy smartfon albo dobry film?

Po drugie, jeżeli chcesz choć na chwilę odpocząć od telewizorów, zajrzyj na nasz bliźniaczy serwis o smartfonach na stronie jakismartfonkupic.pl. Z pewnością każdego dnia znajdziesz tam przede wszystkim najświeższe newsy, poradniki zakupowe, TOP10 najlepszych smartfonów i wiele innych zestawień. Ponieważ już tutaj jesteś, dowiedz się Jaki smartfon do 1000 zł kupić? Jeśli masz większy budżet, z pewnością zainteresuje cię przede wszystkim zestawienie, np. Jaki smartfon do 1500 zł kupić?

Po trzecie, jeśli interesują Cię najlepsze filmy i seriale, koniecznie sprawdzaj nasze codzienne aktualizowane zestawienia TOP10 najlepsze filmy na Netflix w Polsce oraz TOP10 najlepsze filmy w HBO GO. Dowiedz się także, Gdzie oglądać Formułę 1 online za darmo?

Przede wszystkim dziękujemy, że jesteście z nami. Jednakże nie zapomnijcie kliknąć w obrazek Ceneo poniżej, by sprawdzić ceny najlepszych telewizorów oraz setek innych, interesujących produktów.

Telewizory na Ceneo

  • Po pierwsze: poszukaj na Ceneo idealnego telewizora, na przykład TV LG albo Samsung,
  • Po drugie: przede wszystkim zobacz pozostałe telewizory w tym przedziale cenowym,
  • Po trzecie: wybierz choć dwa, trzy modele do porównania,
  • Po czwarte: sprawdź co o nim piszemy na jakitelewizorkupic.pl,
  • Po piąte: na koniec zdecyduj czy warto go kupić!
  • Po szóste: pochwal się, np. w komentarzach, jaki telewizor kupiłeś!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: