LG OLED RX: galeria TV OLED

LG OLED RX: galeria TV OLED. Kolejną z serii telewizorów OLED jest LG RX, a jej reprezentantem jest 65-calowy LG OLED65RX. Zobaczcie naszą galerię rozwijanego (rolowanego) telewizora OLED.

Wiele wskazuje na to, że telewizory LG OLED RX mogą nie trafić do polskich sklepów w tym roku. Zatem pozostaje tylko pomarzyć o zobaczeniu ich z bliska albo obejrzenie ich zdjęć w naszej galerii.

LG OLED RX

LG OLED65RXPUA / fot. LG

 

Koncern LG na razie ujawnił, że w skład serii RX wchodzi tylko 65-calowy telewizor o oznaczeniu LG OLED65RX.

Główną cechą serii jest rozwijany (wysuwany) ekran. Ten jest regulowany w trzystopniowej skali. Można go wysunąć całkowicie, minimalnie czy schować w podstawie telewizora. Wcześniej nikt nie zaoferował takiego rozwiązania.

Regulując wysunięcie ekranu można dostosować jego proporcje do formatu wyświetlanych treści. Ponadto, przy lekko wysuniętym ekranie, telewizor może służyć do wyświetlania informacji o pogodzie lub najnowszych wiadomości. Ekran można też całkowicie wsunąć do obudowy, która nie rzuca się w oczy i zupełnie nie kojarzy się z telewizorem.
– Źródło: LG

LG OLED RX
LG OLED65RXPUA / fot. LG

Telewizor LG został wyposażony w takie same głośniki co seria OLED CX (Front Firing). Jednak tutaj zwiększono ich moc do 100W.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *