Godzilla vs Kong: gdzie oglądać za darmo online?

Godzilla vs Kong. Gdzie oglądać za darmo? Film miał swoją premierę 25 marca na w kinach w Chinach, potem (31 marca) trafił na HBO Max. Teraz jest już dostępny w Polsce w znanym serwisie VOD. Film miał tam swoją premierę 5 grudnia 2021 roku.

Godzilla vs Kong: gdzie oglądać za darmo online? – ta fraza ma od miesięcy niezłe wzięcie w Google. Wszystko dlatego, że wytwórnia zdecydowała o udostępnieniu swoich kilku najciekawszych premier na platformach VOD, zamiast czekać na koniec 2021 roku, aż kina znowu zostaną otwarte. Jedną z nich jest właśnie hit, w którym główną rolę gra Godzilla i King Kong 🙂 Gdzie jeszcze szukać nowego filmu online w 2022 roku?

 

Godzilla vs. Kong - gdzie obejrzeć?
Godzilla

 

Godzilla vs Kong. Gdzie oglądać?

Godzilla vs Kong: gdzie oglądać za darmo? Żeby obejrzeć z legalnego źródła, np. na HBO Max, trzeba zdecydować się na subskrypcję. Niestety najtańsze pakiety zaczynają się od 14,99 dolarów (ok. 60 zł). Jednak miłośnicy Godzilli i King Kong od dzisiaj znajdą superhit w TOP10 najlepsze filmy HBO Max . Film pojawił się od razu na pozycji drugiej dzień po premierze i do dziś (styczeń 2022) znajduje się w TOP10.

Ci którzy nie mają HBO Max zajrzą zapewne na strony, które oferują film (w jakości IMAX), poprzez pobranie go na dysk (oczywiście pamiętajmy, że pobieranie z takich stron jest nielegalne). Zwiększony ruch na stronach z filmami typu:

  • 1337x
  • piratebay-party

to przede wszystkim efekt tego, że film Godzilla vs Kong jest już dostępny za darmo i beż żadnej rejestracji.

Zobacz najnowszy zwiastun

Poniżej dla przypomnienia prezentujemy najświeższy zwiastun.

Od dnia premiery, jedynym serwisem VOD, na którym można oglądać Godzillę vs Konga było HBO Max. Film raczej nie pojawi się w najbliższym czasie na Netflixie, ipli ani w Playerze. Prawa do dystrybucji posiada obecnie HBO GO.

Z niecierpliwością czekamy, aż film zadebiutuje na innych serwisach, dostępnych w Polsce (poza HBO Max). Taka premiera mogłaby znacznie zwiększyć zainteresowanie Netfliksem albo Playerem, gdyby Godzilla vs Kong był zapowiedziany jako najbliższa premiera.

Niektórzy wierząc w szczęście wpisują frazy typu Godzilla vs. Kong cały film albo Godzilla vs Kong gdzie oglądać. Jednak najczęściej serwisy VOD, które (rzekomo) posiadają film w swojej filmotece oferują go tylko po rejestracji i wykupieniu jednorazowego albo miesięcznego dostępu do usługi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *