Godzilla vs. Kong: gdzie oglądać za darmo online?

Godzilla vs. Kong – gdzie obejrzeć? Sprawdź gdzie możesz znaleźć albo obejrzeć online Godzilla vs. Kong online. Film miał swoją premierę 25 marca na w kinach w Chinach, potem (31 marca) trafił na HBO Max. Niestety polscy widzowie muszą się nieco nagłowić, by korzystać z tej usługi dostępnej na rynku amerykańskim. Jaką mają alternatywę?

Fraza Godzilla vs. Kong – gdzie obejrzeć ma od kilku dni niezłe wzięcie w Google. Wszystko dlatego, że wytwórnia zdecydowała o udostępnieniu swoich kilku najciekawszych premier na platformach VOD, zamiast czekać na koniec 2021 roku, aż kina znowu zostaną otwarte. Jedną z nich jest właśnie hit, w którym główną rolę gra Godzilla i King Kong :). Zobacz gdzie obejrzeć Godzilla vs. Kong online, a nawet za darmo. Gdzie jeszcze szukać nowego filmu online?

Godzilla vs. Kong gdzie oglądać za darmo online?

Zobacz także:

TOP10 | najlepsze filmy Netflix (kwiecień 2021)

Godzilla vs. Kong – gdzie oglądać online?


 

Żeby obejrzeć Godzilla vs. Kong z legalnego źródła, np. na HBO Max, trzeba zdecydować się na subskrypcję. Niestety najtańsze pakiety zaczynają się od 14,99 dolarów (ok. 60 zł). Jednak miłośnicy Godzilli i King Konga zajrzą zapewne na strony, które oferują film (w jakości IMAX), poprzez pobranie go na dysk (oczywiście pamiętajmy, że pobieranie z takich stron jest nielegalne). Zwiększony ruch na stronach z filmami typu:

to przede wszystkim efekt tego, że film Godzilla vs. Kong jest już dostępny za darmo i beż żadnej rejestracji.

Godzilla vs. Kong – polskie napisy

Godzilla vs. Kong gdzie oglądać za darmo online?

Oczywiście zawsze znajdą się chętni na nielegalne pobranie filmu zwłaszcza, że w sieci bez problemu są już polskie napisy do Godzilla vs. Kong. Wystarczy użyć odpowiedniego programu do poszukiwania napisów do filmów i seriali albo odpalić odtwarzacz multimedialny z podobną funkcją.

 

 

Godzilla vs. Kong – zobacz trailer filmu:


 

Poniżej dla przypomnienia prezentujemy najświeższy zwiastun Godzilla vs. Kong.


 

Zobacz także:

TOP10 | najlepsze filmy Netflix (kwiecień 2021)

Obecnie jedynym serwisem VOD, na którym można oglądać Godzillę vs, Konga jest HBO Max. Film raczej nie pojawi się w najbliższym czasie na Netflixie, ipli ani w Playerze.

Z niecierpliwością czekamy, aż film zadebiutuje na innych serwisach, dostępnych w Polsce. Taka premiera mogłaby znacznie zwiększyć zainteresowanie Netflixem albo Playerem, gdyby Godzilla vs. Kong był zapowiedziany jako najbliższa premiera.

Niektórzy wierząc w szczęście wpisują frazy typu Godzilla vs. Kong cały film albo Godzilla vs. Kong gdzie oglądać. Jednak najczęściej serwisy VOD, które (rzekomo) posiadają film w swojej filmotece oferują go tylko po rejestracji i wykupieniu jednorazowego albo miesięcznego dostępu do usługi.

Zobacz także:

TOP10: najlepsze filmy HBO GO (kwiecień 2021)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: