Jak oglądać CDA Premium na telewizorze LG?

Jak oglądać CDA Premium na telewizorze LG? Okazuje się, że nie ma nic prostszego. Po aktualizacji telewizorów LG Smart TV pracujących na systemie operacyjnym webOS, dostęp do jednego z najpopularniejszych w Polsce serwisów streamingowych z najlepszymi filmami i serialami stał się jeszcze prostszy. Jak zacząć przygodę z CDA Premium na ekranie telewizora LG?

Netflix oraz HBO GO od dawna mają konkurencję. Chodzi o serwis CDA Premium, który również oferuje najlepsze filmy i seriale, dostępne w polskiej wersji językowej. Do wyboru masz co najmniej kilka tysięcy pozycji. Co zrobić, by już dziś korzystać z CDA Premium?

Sprawdź aktualne ceny telewizorów LG

 


 

 

Jak oglądać CDA Premium?

Aplikacja CDA Premium dostępna jest na większości telewizorów LG od końca zeszłego roku. Już teraz na pasku aplikacji we wszystkich nowych modelach i tych wyprodukowanych po 2014 roku pojawi się ikona CDA Premium.

Co to jest CDA Premium?

CDA.pl w Smart TV / fot. CDA

Zobacz aktualne ceny wszystkich telewizorów LG Nanocell

  

 

Platforma CDA Premium oferuje ponad 8 tysięcy licencjonowanych filmów i seriali. To usługa płatna, jedna z najpopularniejszych tego typu w Polsce. Pod koniec ubiegłego roku miała prawie 300 tysięcy abonentów. Wśród materiałów ogólnodostępnych na CDA.pl można znaleźć między innymi blisko 350 tysięcy filmów i teledysków od zweryfikowanych partnerów (sieci MCN, twórców, youtuberów, portali i największych wydawców treści oraz dystrybutorów).
 

Które telewizory LG oferują system operacyjny webOS?

Telewizory 2021 – telewizory LG NanoCell / fot. LG
 
System WebOS dostępny jest zarówno w telewizorach LG OLED, jak i w modelach z ekranami LCD – NanoCell i 4K UHD. Oznacza to, że wybierając jakikolwiek telewizor LG Smart TV, dostęp do aplikacji CDA Premium nie będzie stanowił problemu. Wszystkie telewizory Smart TV od LG pracują na systemie webOS.
 
 
 
 
Źródło: LG

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: