Jak oglądać CDA Premium na telewizorze LG?

Jak oglądać CDA Premium na telewizorze LG? Okazuje się, że nie ma nic prostszego. Po aktualizacji telewizorów LG Smart TV pracujących na systemie operacyjnym webOS, dostęp do jednego z najpopularniejszych w Polsce serwisów streamingowych z najlepszymi filmami i serialami stał się jeszcze prostszy. Jak zacząć przygodę z CDA Premium na ekranie telewizora LG?

Netflix oraz HBO GO od dawna mają konkurencję. Chodzi o serwis CDA Premium, który również oferuje najlepsze filmy i seriale, dostępne w polskiej wersji językowej. Do wyboru masz co najmniej kilka tysięcy pozycji. Co zrobić, by już dziś korzystać z CDA Premium?

Sprawdź aktualne ceny telewizorów LG


 

Jak oglądać CDA Premium
Jak oglądać CDA Premium?

Aplikacja CDA Premium dostępna jest na większości telewizorów LG od końca zeszłego roku. Już teraz na pasku aplikacji we wszystkich nowych modelach i tych wyprodukowanych po 2014 roku pojawi się ikona CDA Premium.

Jak oglądać CDA Premium? Co to jest CDA Premium?

Jak oglądać CDA Premium
CDA.pl w Smart TV / fot. CDA

Zobacz aktualne ceny wszystkich telewizorów LG Nanocell


Platforma CDA Premium oferuje ponad 8 tysięcy licencjonowanych filmów i seriali. To usługa płatna, jedna z najpopularniejszych tego typu w Polsce. Pod koniec ubiegłego roku miała prawie 300 tysięcy abonentów. Wśród materiałów ogólnodostępnych na CDA.pl można znaleźć między innymi blisko 350 tysięcy filmów i teledysków od zweryfikowanych partnerów (sieci MCN, twórców, youtuberów, portali i największych wydawców treści oraz dystrybutorów).

Które telewizory LG oferują system operacyjny webOS?

Jak oglądać CDA Premium
Telewizory 2021 – telewizory LG NanoCell / fot. LG
System WebOS dostępny jest zarówno w telewizorach LG OLED, jak i w modelach z ekranami LCD – NanoCell i 4K UHD. Oznacza to, że wybierając jakikolwiek telewizor LG Smart TV, dostęp do aplikacji CDA Premium nie będzie stanowił problemu. Wszystkie telewizory Smart TV od LG pracują na systemie webOS.
Źródło: LG

Zobacz przydatne linki do Ceneo

Telewizory - wybierz na Ceneo

1. Zobacz jakie telewizory są dostępne w najpopularniejszych przedziałach cenowych:

2. Zobacz jakie są aktualne ceny wszystkich telewizorów biorąc pod uwagę szukaną wielkość przekątnej ekranu:

Hola, hola, jeszcze nie uciekaj. Przede wszystkim zescrolluj myszką w dół!

Telefony komórkowe - porównaj ceny

Przede wszystkim, ponieważ podobał Ci się ten artykuł, z pewnością będziesz chciał także zobaczyć zestawienie TOP10 najlepsze telewizory. Przede wszystkim dlatego, że dowiesz się z niego jaki telewizor kupić, dodatkowo poznasz inne, ciekawe modele. Godnym uwagi jest fakt, że jeszcze bardziej klienci poszukują telewizora z ekranem OLED. Przede wszystkim powinni oni zajrzeć do naszego aktualizowanego co miesiąc zestawienia TOP10 najlepsze telewizory OLED.

Oczywiście na tym nie koniec. Ze względu na to, że niektórzy szukają telewizora w wybranym przedziale cenowym, proponujemy nasze dwa poradniki. Z pewnością teraz największą popularnością cieszą się telewizory w przedziale 2000 – 3000 zł. W związku z tym zobacz nasze dwa zestawienia, przede wszystkim Jaki telewizor kupić do 2000 zł? oraz Jaki telewizor kupić do 3000 zł?

Ważnym aspektem jest to, że nie każdy poszukuje najlepszego telewizora wartego  fortunę. Przede wszystkim dużą popularnością cieszą się tanie i dobre telewizory, ale z dużym ekranem. Po pierwsze, zobaczcie Jaki telewizor 55 cali kupić? Jeśli poszukujesz większego telewizora, z pewnością zainteresuje cię zestawienie, np. Jaki telewizor 65 cali kupić? Ponieważ dużą popularnością cieszą się telewizory znacznie większe, zajrzyj także do naszego innego zestawienia. Podczas gdy wiele na rynku się zmienia, Polacy coraz częściej szukają jeszcze większych ekranów. To właśnie ich powinno zaciekawić zestawienie, np. Jaki telewizor 75 cali kupić?

Na koniec: A może… nowy smartfon albo dobry film?

Po drugie, jeżeli chcesz choć na chwilę odpocząć od telewizorów, zajrzyj na nasz bliźniaczy serwis o smartfonach na stronie jakismartfonkupic.pl. Z pewnością każdego dnia znajdziesz tam przede wszystkim najświeższe newsy, poradniki zakupowe, TOP10 najlepszych smartfonów i wiele innych zestawień. Ponieważ już tutaj jesteś, dowiedz się Jaki smartfon do 1000 zł kupić? Jeśli masz większy budżet, z pewnością zainteresuje cię przede wszystkim zestawienie, np. Jaki smartfon do 1500 zł kupić?

Po trzecie, jeśli interesują Cię najlepsze filmy i seriale, koniecznie sprawdzaj nasze codzienne aktualizowane zestawienia TOP10 najlepsze filmy na Netflix w Polsce oraz TOP10 najlepsze filmy w HBO GO. Dowiedz się także, Gdzie oglądać Formułę 1 online za darmo?

Przede wszystkim dziękujemy, że jesteście z nami. Jednakże nie zapomnijcie kliknąć w obrazek Ceneo poniżej, by sprawdzić ceny najlepszych telewizorów oraz setek innych, interesujących produktów.

Telewizory na Ceneo

  • Po pierwsze: poszukaj na Ceneo idealnego telewizora, na przykład TV LG albo Samsung,
  • Po drugie: przede wszystkim zobacz pozostałe telewizory w tym przedziale cenowym,
  • Po trzecie: wybierz choć dwa, trzy modele do porównania,
  • Po czwarte: sprawdź co o nim piszemy na jakitelewizorkupic.pl,
  • Po piąte: na koniec zdecyduj czy warto go kupić!
  • Po szóste: pochwal się, np. w komentarzach, jaki telewizor kupiłeś!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: