Telewizory Samsung w promocji tylko do 14 lutego!

Przy zakupie wybranych modeli telewizorów Samsung z 2020 roku można skorzystać jeszcze z wyjątkowej promocji na soundbar. Telewizor Q70T będzie dostępny w zestawie z soundbarem Q70T, a telewizor Q60T oraz niektóre modele Crystal UHD – z soundbarem T550. Oba urządzenia stworzą prawdziwe dopasowane duety, zapewniając niesamowitą harmonię obrazu i dźwięku. Promocja potrwa do 14 lutego.

Tym razem Samsung powraca z promocją dotyczącą tańszych telewizorów QLED, niekoniecznie z topowych serii. Zaledwie niedawno pisaliśmy o promocji dotyczącej zakupu soundbara, przy kupnie telewizora 8K o wielkości 65 cali. Jednak nie każdy potrzebuje takiej rozdzielczości.

Z drugiej strony, jeśli ktoś chciałby stać się posiadaczem listwy głośnikowej Samsung dedykowanej do telewizorów Samsung QLED, nie musi wydawać fortuny. Przy zakupie modeli QLED i wybranych modeli Crystal UHD (standardowe telewizory 4K – nie QLED), można otrzymać zniżkę na zakup soundbara. Do każdej serii telewizorów przewidziano inny (pasujący do telewizora) soundbar.

 Szczegóły promocji

 

  • Promocja obejmuje telewizor QLED Q70T w zestawie z soundbarem Q70T oraz telewizor QLED Q60T, Crystal UHD TU700x, TU800x i TU85xx  w zestawie z soundbarem T550.
  • Promocja obowiązuje do 14 lutego 2021r. lub do wyczerpania zapasów.
  • Zestawy można kupić w sieciach sprzedaży Euro-Net, Media Expert, Galicja, Media-Saturn, Neonet, X-KOM oraz w salonach Samsung Brand Store.

 

Innymi słowy kupując telewizor:

  • Samsung QLED Q60T,
  • Samsung Ultra HD (TU700x, TU800x, TU85xx)

otrzymasz zniżkę na soundbar Samsung HW-T550.

Kupując telewizor:

Samsung QLED Q70T

otrzymasz zniżkę na soundbar Samsung HW-Q70T.

Ceny soundbarów Samsung HW-T550 i HW-Q70T

Samsung HW-Q70T / fot. Samsung

Samsung HW-Q70T: aktualna cena

  

Samsung HW-T550 / fot. Samsung

Samsung HW-T550 : aktualna cena

  

 

Organizatorami promocji są partnerzy handlowi Samsung. Szczegółowe informacje, dostępne konfiguracje oraz regulaminy promocji są dostępne na stronach sieci sprzedaży Euro-Net, Media Expert, Media-Saturn i Neonet, Galicja, X-KOM oraz w salonach Samsung Brand Store.

Źródło: Samsung

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: