Kup telewizor QLED 8K i soundbar Q800T w super promocji

Przypominamy o kolejnej promocji na najlepsze telewizory Samsung. Przy zakupie telewizora Samsung QLED 8K QE65Q800T (Q800TAT) można zakupić soundbar idealnie dopasowany do tego telewizora o oznaczeniu Samsung HW-Q800T w niższej cenie. W jakich sklepach obowiązuje promocja?

Warto dodać, że zarówno telewizor, jak i soundbar dzięki zastosowaniu technologii Q-Symphony, stanowią prawdziwe zgrany duet z doskonałym obrazem i dźwiękiem. Promocja potrwa od 1 do 14 lutego br. w wybranych sieciach sprzedaży.
 

Szczegóły promocji Samsung

Samsung Q800T / fot. Samsung

Zobacz aktualne ceny wszystkich telewizorów Samsung

 


 

 

 

Samsung QLED 8K QE65Q800TAT

Samsung Q800T / fot. Samsung

Zobacz aktualne ceny telewizorów Samsung Q800T

 


  • Ekran QLED 65 cali
  • Rozdzielczość 8K UHD, 7680 x 4320
  • Technologia HDR: HDR10+, HLG (Hybrid Log-Gamma)
  • Matryca 100 Hz
  • Moc głośników system 4.2.2 – 70 W
  • Smart TV Tizen 5.5
  • Liczba HDMI 4
  • Liczba USB 2
  • Rok produkcji 2020

Telewizory Samsung cieszą się dużym zaufaniem wśród użytkowników. Wystarczy spojrzeć na zestawienie najlepsze telewizory 2021, by przekonać się, ile modeli producenta znalazło się w najświeższym zestawieniu. Dodatkowo producent ma największą ilość telewizorów oferujących 100 Hz matryce. Do tego dochodzi jeszcze rozdzielczość 8K, którą oferują tylko najlepsze telewizory z topowych serii.

 

Samsung QLED 8K QE65Q800TAT to reprezentant tańszych telewizorów 8K z tegorocznej oferty z podświetleniem Direct LED (Full-Array Local Dimming). Ten działa na procesorze obrazu Quantum Processor 8K i wykorzystuje zaawansowane technologie Real 8K Resolution, 8K AI Upscaling oraz Direct Full Array 24X. Telewizory Samsung nie wspierają Dolby Vision, więc o lepszy kontrast dba głównie HDR10+ i HLG.

Telewizor Samsung odznacza się całkowitą mocą wynoszącą 70W (4x10W + 2x5W + subwoofer 2x10W), 4.2.2-kanałowym systemem dźwięku przestrzennego oraz innowacyjną technologią Object Tracking Sound+ – dźwięk podążający za obiektem. Do tego dochodzi Aktywny Wzmacniacz Głosu (AVA) czy funkcja Adaptacji Dźwięku+.

Samsung Smart TV pracuje na systemie Tizen 5.5, który działa szybko i bezawaryjnie. Dodatkowe funkcje tego inteligentnego sprzętu, to Remote Access (zdalny dostęp do telewizora), Dotknij i wyświetl oraz obsługa Asystenta Google, Amazon Alexa i Bixby.

Soundbar Samsung HW-Q800T: cena

Samsung Q800T / fot. Samsung

 

 


Szczegóły dotyczące promocji dostępne są w regulaminie wyżej wymienionych sklepów.

Zobacz aktualne ceny wszystkich telewizorów Samsung QLED

 


 

 

Źródło: Samsung

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: