Rafał Jeleń WATCHDEER. Prawdziwe i niezależne dziennikarstwo

Rafał Jeleń zaprezentował nową dziennikarską kulturę – Watchdeer. Projekt ma wyznaczyć nowe standardy i pomóc dziennikarzom w codziennej pracy.

 

TOP10 najlepsze telewizory (maj 2021)

Nowe technologie, nowe dziennikarstwo

Zdaniem Reeda Hastingsa, dyrektora generalnego i współzałożyciela platformy Netflix:»Telewizja, jaką znamy, nie przetrwa dłużej niż do 2030 roku«. Natomiast według Elona Muska, amerykańskiego przedsiębiorcy i filantropa, założyciela i współzałożyciela, takich  przedsiębiorstw jak: PayPal, SpaceX, Tesla, Neuralink i Boring Company: »Kto kontroluje memy, ma kontrolę nad światem«.

Wypowiedzi wizjonerów warto wziąć na serio, zwłaszcza w kontekście rosnącego znaczenia roli Internetu jako środka masowego przekazu. Nic dziwnego, że z roku na rok pojawia się coraz więcej podmiotów, które chcą zawojować mediami elektronicznymi– nie tylko ze względu na rozwijający się dynamicznie rynek reklamowy, ale również z pobudek czysto altruistycznych,  by przekazywać informacje i uświadamiać obywateli. Jednym z nich jest WATCHDEER.

Rafał Jeleń:  Prawdziwy dziennikarz

Watchdeer to nowy projekt, którego twórcą jest 30-letni dziennikarz –Rafał Jeleń. Redaktor definiuje nową kulturę jako sposób bycia i pracy, ułatwiający pozyskiwanie informacji i kreowanie przekazu w oparciu o drogę środka. WATCHDEER to niezależne, nowoczesne, obiektywne, bezstronne, pozbawione emocji rzemiosło, polegające na zaprezentowaniu różnych punktów widzenia – prawdy. To idealistyczna, romantyczna i naiwna wizja dziennikarstwa jako sztuki, w której główną rolę odgrywa dziennikarz, ilustrujący słowem.

Rafał Jeleń: kultura Watchdeer:

 

Nadrzędnym celem dziennikarza jest informowanie opinii publicznej o tym, co istotne oraz zaangażowanie czytelnika, słuchacza bądź widza, innowacyjną formą narracji w oryginalnie zaaranżowanej audio-wizualnej oprawie. W konsekwencji, materiał może pomóc zrewidować poglądy i zwiększyć świadomość.

WATCHDEER zrywa z mediami mainstreamowymi i czerpie to, co najlepsze z dziennikarskich korzeni, będąc odpowiedzią na wyzwania stawiane przed zawodem dziennikarza w XXI wieku.

»Jeśli oczekujesz porcji dobrej rozrywki, rzetelnych informacji i prawdziwego dziennikarstwa w nowoczesnym wydaniu, znajdziesz tu coś dla siebie«– mówi dziennikarz śledczy, założyciel serwisu http://www.watchdeer.pl.

  • Hazard w Polsce | Rafał Jeleń rozmawia z dyrektorem największej sieci kasyn

Prawdziwy dziennikarz nie jest ani lewicowy, ani prawicowy – jest niezależny. WATCHDEER pozostaje w równowadze pomiędzy czarnym i białym jak litery na gładkim papierze gazety. Jest jak lupara, która z hukiem wystrzału ostrzega i chroni owce przed watahą wygłodniałych wilków. Jak sygnał elektryczny w organizmie, który daje bodziec, docierając i przekazując informacje z jednej komórki do drugiej. Finalnie zawsze powinien stanąć na osi sporu w punkcie zero, wyłączając poglądy i emocje, oddzielając informację od opinii”.

Projekt Watchdeer wystartuje w pierwszej połowie 2021 roku.

 

 

TOP10 najlepsze filmy Netflix (maj 2021)

 

Prawa autorskie i źródło: www.rafaljelen.pl

Hola, hola, jeszcze nie uciekaj. Przede wszystkim zescrolluj myszką w dół!

Telefony komórkowe - porównaj ceny

Przede wszystkim, ponieważ podobał Ci się ten artykuł, z pewnością będziesz chciał także zobaczyć zestawienie TOP10 najlepsze telewizory. Przede wszystkim dlatego, że dowiesz się z niego jaki telewizor kupić, dodatkowo poznasz inne, ciekawe modele. Godnym uwagi jest fakt, że jeszcze bardziej klienci poszukują telewizora z ekranem OLED. Przede wszystkim powinni oni zajrzeć do naszego aktualizowanego co miesiąc zestawienia TOP10 najlepsze telewizory OLED.

Oczywiście na tym nie koniec. Ze względu na to, że niektórzy szukają telewizora w wybranym przedziale cenowym, proponujemy nasze dwa poradniki. Z pewnością teraz największą popularnością cieszą się telewizory w przedziale 2000 – 3000 zł. W związku z tym zobacz nasze dwa zestawienia, przede wszystkim Jaki telewizor kupić do 2000 zł? oraz Jaki telewizor kupić do 3000 zł?

Ważnym aspektem jest to, że nie każdy poszukuje najlepszego telewizora wartego  fortunę. Przede wszystkim dużą popularnością cieszą się tanie i dobre telewizory, ale z dużym ekranem. Po pierwsze, zobaczcie Jaki telewizor 55 cali kupić? Jeśli poszukujesz większego telewizora, z pewnością zainteresuje cię zestawienie, np. Jaki telewizor 65 cali kupić? Ponieważ dużą popularnością cieszą się telewizory znacznie większe, zajrzyj także do naszego innego zestawienia. Podczas gdy wiele na rynku się zmienia, Polacy coraz częściej szukają jeszcze większych ekranów. To właśnie ich powinno zaciekawić zestawienie, np. Jaki telewizor 75 cali kupić?

Na koniec: A może… nowy smartfon albo dobry film?

Po drugie, jeżeli chcesz choć na chwilę odpocząć od telewizorów, zajrzyj na nasz bliźniaczy serwis o smartfonach na stronie jakismartfonkupic.pl. Z pewnością każdego dnia znajdziesz tam przede wszystkim najświeższe newsy, poradniki zakupowe, TOP10 najlepszych smartfonów i wiele innych zestawień. Ponieważ już tutaj jesteś, dowiedz się Jaki smartfon do 1000 zł kupić? Jeśli masz większy budżet, z pewnością zainteresuje cię przede wszystkim zestawienie, np. Jaki smartfon do 1500 zł kupić?

Po trzecie, jeśli interesują Cię najlepsze filmy i seriale, koniecznie sprawdzaj nasze codzienne aktualizowane zestawienia TOP10 najlepsze filmy na Netflix w Polsce oraz TOP10 najlepsze filmy w HBO GO. Dowiedz się także, Gdzie oglądać Formułę 1 online za darmo?

Przede wszystkim dziękujemy, że jesteście z nami. Jednakże nie zapomnijcie kliknąć w obrazek Ceneo poniżej, by sprawdzić ceny najlepszych telewizorów oraz setek innych, interesujących produktów.

Telewizory na Ceneo

  • Po pierwsze: poszukaj na Ceneo idealnego telewizora, na przykład TV LG albo Samsung,
  • Po drugie: przede wszystkim zobacz pozostałe telewizory w tym przedziale cenowym,
  • Po trzecie: wybierz choć dwa, trzy modele do porównania,
  • Po czwarte: sprawdź co o nim piszemy na jakitelewizorkupic.pl,
  • Po piąte: na koniec zdecyduj czy warto go kupić!
  • Po szóste: pochwal się, np. w komentarzach, jaki telewizor kupiłeś!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: