BeoVision Eclipse: luksusowy TV dla wymagających

BeoVision Eclipse: luksusowy TV dla wymagających. Na zakończonych targach IFA 2017 przedstawiono największe osiągnięcie koncernu Bang&Olufsen i LG. Luksusowy telewizor BeoVision Eclipse dostępny w wielkościach 55 i 65 cali. Czy będzie to najlepszy telewizor 2017 roku?

Koncern LG z pewnością jest liderem wśród ekranów OLED. W naszym zestawieniu jaki telewizor OLED 65 cali kupić? ma on zdecydowaną przewagę nad konkurencją. Nic dziwnego, że wciąż rozwija ofertę tego typu urządzeń na świecie.

Co oferuje nowy tv?

BeoVision Eclipse
BeoVision Eclipse / fot. prod.

Zobacz aktualne ceny wszystkich telewizorów LG

To pierwsze urządzenie stworzone dzięki ścisłej współpracy obu marek, których strategiczne partnerstwo trwa od 2016 roku. Nowy model ustanowi jeszcze wyższe standardy jakości w kategorii telewizorów Premium.

Przełomowa technologia OLED opracowana przez LG nieustannie zadziwia ekspertów oraz konsumentów, a estetyczne wzornictwo oraz precyzja odtwarzania dźwięku, z których słynie sprzęt Bang & Olufsen, niezmiennie ekscytuje audiofilów z całego świata. Telewizor stanowi perfekcyjne połączenie najważniejszych wyróżników obu firm.
– Źródło: LG

Zobacz także | Najlepsze telewizory OLED


Telewizor BeoVision to tak naprawdę dzieło inżynierów i projektantów z Danii i Korei Południowej. Dla niewtajemniczonych, dodajmy, że prace nad nim trwały od 2016 roku. Ten wykorzystuje nie tylko matrycę OLED, ale też technologie przetwarzania obrazu opracowane przez LG. Na razie nie wiemy zbyt dużo na temat specyfikacji technicznej. Dostępny w dwóch wariantach model (55 i 65 cali) kusi przede wszystkim wzornictwem, jakością wykonania czy listwą głośnikową umiejscowioną w dolnej części telewizora.

– Źródło: LG

Nasz komentarz

Nas tylko interesuje jedno (poza oczywiście ceną i datą premiery na świecie w sklepach). Czy gdyby telewizor BeoVision Eclipse pojawił się wcześniej, miałby szansę trafić do zestawienia najlepszych telewizorów 2017-2018 EISA?

Hola, hola, jeszcze nie uciekaj. Przede wszystkim zescrolluj myszką w dół!

Telefony komórkowe - porównaj ceny

Przede wszystkim, ponieważ podobał Ci się ten artykuł, z pewnością będziesz chciał także zobaczyć zestawienie TOP10 najlepsze telewizory. Przede wszystkim dlatego, że dowiesz się z niego jaki telewizor kupić, dodatkowo poznasz inne, ciekawe modele. Godnym uwagi jest fakt, że jeszcze bardziej klienci poszukują telewizora z ekranem OLED. Przede wszystkim powinni oni zajrzeć do naszego aktualizowanego co miesiąc zestawienia TOP10 najlepsze telewizory OLED.

Oczywiście na tym nie koniec. Ze względu na to, że niektórzy szukają telewizora w wybranym przedziale cenowym, proponujemy nasze dwa poradniki. Z pewnością teraz największą popularnością cieszą się telewizory w przedziale 2000 – 3000 zł. W związku z tym zobacz nasze dwa zestawienia, przede wszystkim Jaki telewizor kupić do 2000 zł? oraz Jaki telewizor kupić do 3000 zł?

Ważnym aspektem jest to, że nie każdy poszukuje najlepszego telewizora wartego  fortunę. Przede wszystkim dużą popularnością cieszą się tanie i dobre telewizory, ale z dużym ekranem. Po pierwsze, zobaczcie Jaki telewizor 55 cali kupić? Jeśli poszukujesz większego telewizora, z pewnością zainteresuje cię zestawienie, np. Jaki telewizor 65 cali kupić? Ponieważ dużą popularnością cieszą się telewizory znacznie większe, zajrzyj także do naszego innego zestawienia. Podczas gdy wiele na rynku się zmienia, Polacy coraz częściej szukają jeszcze większych ekranów. To właśnie ich powinno zaciekawić zestawienie, np. Jaki telewizor 75 cali kupić?

Na koniec: A może… nowy smartfon albo dobry film?

Po drugie, jeżeli chcesz choć na chwilę odpocząć od telewizorów, zajrzyj na nasz bliźniaczy serwis o smartfonach na stronie jakismartfonkupic.pl. Z pewnością każdego dnia znajdziesz tam przede wszystkim najświeższe newsy, poradniki zakupowe, TOP10 najlepszych smartfonów i wiele innych zestawień. Ponieważ już tutaj jesteś, dowiedz się Jaki smartfon do 1000 zł kupić? Jeśli masz większy budżet, z pewnością zainteresuje cię przede wszystkim zestawienie, np. Jaki smartfon do 1500 zł kupić?

Po trzecie, jeśli interesują Cię najlepsze filmy i seriale, koniecznie sprawdzaj nasze codzienne aktualizowane zestawienia TOP10 najlepsze filmy na Netflix w Polsce oraz TOP10 najlepsze filmy w HBO GO. Dowiedz się także, Gdzie oglądać Formułę 1 online za darmo?

Przede wszystkim dziękujemy, że jesteście z nami. Jednakże nie zapomnijcie kliknąć w obrazek Ceneo poniżej, by sprawdzić ceny najlepszych telewizorów oraz setek innych, interesujących produktów.

Telewizory na Ceneo

  • Po pierwsze: poszukaj na Ceneo idealnego telewizora, na przykład TV LG albo Samsung,
  • Po drugie: przede wszystkim zobacz pozostałe telewizory w tym przedziale cenowym,
  • Po trzecie: wybierz choć dwa, trzy modele do porównania,
  • Po czwarte: sprawdź co o nim piszemy na jakitelewizorkupic.pl,
  • Po piąte: na koniec zdecyduj czy warto go kupić!
  • Po szóste: pochwal się, np. w komentarzach, jaki telewizor kupiłeś!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: