BeoVision Eclipse: luksusowy TV dla wymagających

BeoVision Eclipse: luksusowy TV dla wymagających. Na zakończonych targach IFA 2017 przedstawiono największe osiągnięcie koncernu Bang&Olufsen i LG. Luksusowy telewizor BeoVision Eclipse dostępny w wielkościach 55 i 65 cali. Czy będzie to najlepszy telewizor 2017 roku?

Koncern LG z pewnością jest liderem wśród ekranów OLED. W naszym zestawieniu jaki telewizor OLED 65 cali kupić? ma on zdecydowaną przewagę nad konkurencją. Nic dziwnego, że wciąż rozwija ofertę tego typu urządzeń na świecie.

Co oferuje nowy tv?

BeoVision Eclipse
BeoVision Eclipse / fot. prod.

To pierwsze urządzenie stworzone dzięki ścisłej współpracy obu marek, których strategiczne partnerstwo trwa od 2016 roku. Nowy model ustanowi jeszcze wyższe standardy jakości w kategorii telewizorów Premium.

Przełomowa technologia OLED opracowana przez LG nieustannie zadziwia ekspertów oraz konsumentów, a estetyczne wzornictwo oraz precyzja odtwarzania dźwięku, z których słynie sprzęt Bang & Olufsen, niezmiennie ekscytuje audiofilów z całego świata. Telewizor stanowi perfekcyjne połączenie najważniejszych wyróżników obu firm.
– Źródło: LG

Zobacz także | Najlepsze telewizory OLED


Telewizor BeoVision to tak naprawdę dzieło inżynierów i projektantów z Danii i Korei Południowej. Dla niewtajemniczonych, dodajmy, że prace nad nim trwały od 2016 roku. Ten wykorzystuje nie tylko matrycę OLED, ale też technologie przetwarzania obrazu opracowane przez LG. Na razie nie wiemy zbyt dużo na temat specyfikacji technicznej. Dostępny w dwóch wariantach model (55 i 65 cali) kusi przede wszystkim wzornictwem, jakością wykonania czy listwą głośnikową umiejscowioną w dolnej części telewizora.

Źródło: LG

Nasz komentarz

Nas tylko interesuje jedno (poza oczywiście ceną i datą premiery na świecie w sklepach). Czy gdyby telewizor BeoVision Eclipse pojawił się wcześniej, miałby szansę trafić do zestawienia najlepszych telewizorów 2017-2018 EISA?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *