Zwiastuny filmów Warner Bros. Pictures w 8K

Zwiastuny filmów Warner Bros. Pictures w 8K to kolejna niespodzianka dla kinomaniaków. To partnerstwo między firmą Samsung a Warner Bros. Pictures z pewnością przyniesie entuzjastom filmów wspaniałe możliwości oglądania zwiastunów w najwyższej jakości.

Zwiastuny popularnych filmów będą dostępne dla tysięcy sprzedawców detalicznych na całym świecie, a ich wyjątkowość polegać będzie na tym, że zostaną zaprezentowane w rozdzielczości 8K na telewizorach z serii Excellence Line Neo QLED 8K firmy Samsung.

Zwiastuny filmów Warner Bros. Pictures w 8K

Zwiastuny filmów Warner Bros. Pictures w 8K
Zwiastuny filmów Warner Bros. Pictures w 8K / fot. Samsung

Telewizory z serii Excellence Line Neo QLED 8K oferują najwyższą jakość obrazu i szczegółowość, co czyni je doskonałym środowiskiem do oglądania filmów i innych treści. Rozdzielczość 8K zapewnia niesamowicie ostry obraz oraz bogatą paletę kolorów, co sprawia, że oglądanie zwiastunów staje się jeszcze bardziej dynamiczne i immersyjne.

To nie tylko wyjątkowa okazja dla fanów filmów, ale także potwierdzenie innowacyjnych osiągnięć technologicznych firmy Samsung, która od wielu lat zajmuje czołową pozycję w produkcji telewizorów. Partnerstwo z tak znaną wytwórnią filmową jak Warner Bros. Pictures tylko potwierdza zobowiązanie firmy do zapewnienia widzom najlepszego możliwego doświadczenia oglądania.

To partnerstwo jest ekscytującym krokiem w kierunku popularyzacji treści w jakości 8K, pokazującym możliwości  telewizorów Excellence Line Neo QLED 8K – powiedział Cheolgi Kim, Wiceprezes Wykonawczy w jednostce Visual Display Business, Samsung Electronics. – Dzięki najbardziej zaawansowanym technologiom współpraca z Warner Bros. pozwala marce Samsung pokazać konsumentom sposoby, w jaki ich ulubione filmy mogą na nowo oczarować widzów imponującym realizmem obrazu.

Potencjał telewizorów Excellence Line Neo QLED 8K

Zwiastuny filmów Warner Bros. Pictures w 8K / fot. Samsung

Współpraca między Samsungem a Warner Bros. Pictures w zakresie wyświetlania zwiastunów filmowych w rozdzielczości 8K z pewnością spełniła oczekiwania widzów oraz dostarczyła im unikalne doświadczenie oglądania. W celu zrozumienia zapotrzebowania na treści w tej imponującej rozdzielczości, obie firmy zdecydowały się wyświetlić zwiastun do filmu “Creed III” w ponad 450 sklepach detalicznych w Stanach Zjednoczonych i Europie na początku tego roku. Reakcja widzów była entuzjastyczna, co z jednej strony świadczy o rosnącym zainteresowaniu treściami w rozdzielczości 8K, a z drugiej o potencjale telewizorów Excellence Line Neo QLED 8K firmy Samsung.

Partnerstwo z Warner Bros. Pictures, jednym z liderów w branży rozrywkowej, pozwala firmie Samsung dostarczać widzom wyjątkowe treści filmowe w najwyższej jakości. Wspólnie prezentują najbardziej wyczekiwane zwiastuny filmowe na telewizorach Excellence Line Neo QLED 8K, co umożliwia widzom na całym świecie oglądanie tych produkcji w pełnej krasie i szczegółowości.

Wraz z kolejnymi premierami filmowymi, współpraca ta będzie stanowić doskonałe połączenie technologicznych osiągnięć Samsunga i jakości treści filmowych dostarczanych przez Warner Bros. Pictures, aby dostarczać widzom niezapomniane i immersyjne doznania w domowym zaciszu.

Piękno w czystej postaci

Telewizory Samsung 2023
Samsung QN700C / fot. Samsung

Telewizory Samsung z serii Excellence Line Neo QLED faktycznie reprezentują najwyższy poziom jakości obrazu, dźwięku i designu, rewolucjonizując przemysł telewizyjny i dostarczając niezrównane doznania widzom. Te ekskluzywne modele stanowią odpowiedź na potrzeby najbardziej wymagających użytkowników, którzy poszukują doskonałych wrażeń w czasie oglądania filmów, programów i gier.

Centralnym elementem tych telewizorów jest Neuronowy Procesor AI Quantum 8K, który wykorzystuje zaawansowane technologie sztucznej inteligencji, aby poprawić jakość obrazu na różne sposoby. Dzięki wykorzystaniu sieci neuronowych, procesor potrafi analizować i udoskonalać różne aspekty obrazu, takie jak kontrast, rozdzielczość i kolory, aby dostarczyć widzom jak najbliższe jakości 8K wrażenia.

Dodatkowo, system dźwięku przestrzennego Dolby Atmos® w połączeniu z wielokanałowymi głośnikami dostarcza niezapomniane doznania audiowizualne, umożliwiając widzom zanurzenie się w realistycznym dźwięku przestrzennym.

Minimalistyczny design telewizorów Excellence Line Neo QLED jest doskonale dopasowany do nowoczesnych wnętrz, przynosząc harmonię i elegancję. Ta seria telewizorów stanowi doskonałe połączenie innowacyjnej technologii, wysokiej jakości obrazu i dźwięku oraz estetycznego wzornictwa, co zapewnia użytkownikom niezrównane doznania podczas oglądania swoich ulubionych treści.

Źródło: Samsung

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *