TIDAL w telewizorach LG: co zyskujesz?

TIDAL w telewizorach LG: co zyskujesz? Użytkownicy telewizorów LG mają dostęp do znakomitych wrażeń muzycznych dzięki serwisowi TIDAL, który działa na najnowszych telewizorach LG smart TV z oferty na 2021 rok.

Warto dodać, że w sklepie LG Content Store pojawiła się aplikacja TIDAL obsługująca technologię Dolby Atmos czy albumy ulubionych wykonawców w bezstratnej jakości dźwięku Hi-Fi. Aplikacja TIDAL jest kompatybilna z modelami z 2018–2021 r. wyposażonymi w webOS w wersjach 4.0–6.0.

Zasoby platformy obejmują ponad 70 milionów utworów muzycznych z różnych gatunków oraz 250 tysięcy wysokiej jakości filmów – całkowicie bez reklam. Przewidziano także wygodne funkcje takie jak nieograniczone pomijanie, tryb offline, stacje radiowe z wykonawcami i utworami oraz intuicyjne odkrywanie. Użytkownicy mają dostęp do tysięcy playlist opracowywanych przez doświadczony zespół redakcyjny platformy, ekspertów z branży muzycznej i dziennikarzy, a także przez samych wykonawców.
TIDAL w telewizorach LG
TIDAL w LG Smart TV / fot. LG

Warto dodać, że firma LG jest jednym z pierwszych producentów telewizorów obsługujących technologię Dolby Atmos. Czy inni producenci pójdą w jej ślady?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *